Skocz do zawartości

[Relacja] Weekendowe, lecznicze darcie zelówek po Kazimierzu i wokół komina a w tle "Dwa Brzegi"


gusia-s

Rekomendowane odpowiedzi

Z Tonym i z Tomem :D

 

;) Chyba czas na kolejną ... zakurzona Istria czeka :D szykuj się do uzupełniania :D

 

Poza tym - przewiduję chyba jeszcze jedną w tym roku - 6 DDW :yay: Mam nadzieję, że się nie zawiodę bo marzyłam o tym miejscu  :serducha:

Chętnie wspomogę. Może np. jakieś foty mam jakich Ty nie masz, jednak w pisaniu relacji nie dorastam Ci do pięt :]  dla tego nawet nic nie zaczynałem, tylko siedzę jak mysz pod miotłą licząc że może Ty coś zaczniesz smarować. Po za tym 75% swojego urlopu (nie krótkiego jak wiesz) spędziłem bezproduktywnie, przez co mam taki jakiś niedosyt (oprócz dni z Wami na Istrii, jednym dniu na Krk i krótkiej wizycie w Senj widziałem nie za wiele :klnie:  ale to jest następstwo tego czego się jak pewnie pamiętasz obawiałem ) (Aha no i po "uwolnieniu" złapaliśmy jeszcze te dwa dni Kłodzka- które były jak już pisałem strzałem  w 10, nie jakąś tam kulą w płot :-]

Dzięki za relację z Kazimierza, mam go w planach i na 10000000000% się przyda taki gotowiec :]

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My byliśmy u Pielaków kilka lat temu . Po powodzi , która zalała okoliczne tereny . Pobyt wspominamy bardzo ciepło . Z ciekawostek , jeden z synów Pielaków - Irek jest przewodnikiem . Pokazał nam Kazimierz , Puławy i okolice .Rejon z duszą . Relacja super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wspomogę. Może np. jakieś foty mam jakich Ty nie masz ...

Liczę, że masz coś szczególnie z wyprawy na klify - temperatura wtedy powaliła mnie na tyle, że już nie miałam siły na focenie :(

 

...  po "uwolnieniu" złapaliśmy jeszcze te dwa dni Kłodzka- które były jak już pisałem strzałem  w 10, nie jakąś tam kulą w płot :-]

Dzięki za relację z Kazimierza, mam go w planach i na 10000000000% się przyda taki gotowiec :]

:hej:

Może dasz się namówić chociaż na fotorelację z Kłodzka ??? A Kazia serdecznie polecam ... nawet podpowiem, którędy nie chodzić z dziewczynami 2balony.gif  :D

 

... Z ciekawostek , jeden z synów Pielaków - Irek jest przewodnikiem . Pokazał nam Kazimierz , Puławy i okolice .Rejon z duszą . Relacja super .

A tego nie wiedziałam, choć poznaliśmy obu :)

Ten kawałek świata faktycznie ma duszę  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwa jesteś z tymi swoimi relacjami :bukiet:

 

No ja wymiękam.....  :blagac:  :blagac:

 

Powinnaś przewodniki pisać  :nono:  Spytam w Pascalu, może mają przyjęcia do pracy  :-]

 

Kiedy w Beskidy jedziecie? Pewnie dowiem się rzeczy i poznam w relacji miejsca, o których istnieniu nie mam pojęcia ale Gusia je odkryje  :jump:

 

Szacun Gusia  :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Spytam w Pascalu, może mają przyjęcia do pracy  :-] ...

Chętnie przyjmę ofertę :D ... gdyby tak chcieli mnie wysyłać jeszcze w delegacje to potem mogę pisać i pisać ;) ... a Beskidy ... kope lat nie byłam :( na razie nie mam w planach ale jak tam trafię to na pewno opiszę :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a Beskidy ... kope lat nie byłam :( na razie nie mam w planach ale jak tam trafię to na pewno opiszę :)

 

Jakby co, to masz u mnie darmową metę na ogródku  :biwak:  To za te "obiecanki, cacanki"  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

My również polecamy kamping Pielaka :yes: .Nas Pan Pielak  w maju 2015 kasował 60zł/doba 2+1 komplet .Na zwiedzanie poŚwięciliŚmy 5dni.Było super i trafiliŚmy na niedziele rycerską na zamku.Polecamy wszystkim ,którzy jeszcze tam nie byli.post-20440-0-45586500-1454255342_thumb.jpgpost-20440-0-21743200-1454255560_thumb.jpgpost-20440-0-41873000-1454255524_thumb.jpg post-20440-0-71471300-1454255354_thumb.jpgpost-20440-0-93107800-1454255371_thumb.jpgpost-20440-0-57838600-1454255390_thumb.jpgpost-20440-0-80901700-1454255403_thumb.jpg                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my zamek w Janowcu zostawilismy na następny raz.Piękna jest promenada wzdłuż wisły,(długa może na 3km) można piechotą lub rowerem dojechać do sąsiedniej wsipost-20440-0-38623100-1454312602_thumb.jpgpost-20440-0-65378800-1454312464_thumb.jpga tak wygląda spichlerz w którym znajdują się łazienki ,kuchnia i miejsce do zabawy i biesiadowania w chłodne dnipost-20440-0-06750700-1454312784_thumb.jpgpost-20440-0-66612900-1454312797_thumb.jpgpost-20440-0-15811800-1454312806_thumb.jpgno i wisła naprzeciw kampingupost-20440-0-09735100-1454312877_thumb.jpgJedynym problemem było znalezienie sklepu z mięskiem ,tam chyba karmą jest sztuka :skromny: .pozdrawiamy i do zobaczenia w Kazimierzu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

....

Hmm, jak to się stało, że umknęły mi Twoje posty  :hmm:  :look:

5 dni to tak akurat by było dla nas :)

 

Świetna relacja :) Pomimo okropnych upałów jutro po pracy wyruszamy do Kazimierza. Ciekawe ile z polecanych miejsc uda nam się odwiedzić?

Dziękuję :)

Faktycznie zapowiada sie gorący weekend, podczas naszej wizyty w Kaziu tez tak było. Oby udało się jak najwięcej zobaczyć !!! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.