Skocz do zawartości

Kemping Bartek w Ustroniu


Daniel DJR

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Jak to bywa po urlopie byłem znudzony powrotem do pracy :oslabiony: .

Szukałem możliwości dobicia się wolnością, spokojem i odprężeniem :] BRENNA?? bo znam kempingi NIE!! :swieca:  masówka, JONIDŁO - NIE, nie chcę być na widoku innych turystów!! :yay:

UDAŁO SIĘ :yay:

Znalazłem ciekawe miejsce, wizualnie już leciwe ale z nowymi wizjami oraz możliwościami i zapałem nowego gospodarza!

KEMPING BARTEK w Ustroniu zlokalizowany jest na ul. Wałowej dojazd od Kużniczej.

A więc:

Szybki telefon do kumpli z forum na D! i na J! "nie wiedzą że piszę" :]

Szybkie pytanie - gdzie??? Polska południowa ale gdzie --- BRENNA ---- NIE

  :google:  i znalazłem  :] .

Lokalizacja blisko centrum, świetna lokalizacja do centrum Ustronia, 

Fajna sprawa dla rowerzystów, wałem dojazd do Wisły lub Staw koło Mokate http://www.lowisko-ustron.pl/

Samo pole dopiero dostosowuje się do potrzeb wymagających Karawaningowców.

A tu link do fotek

 https://www.facebook.com/pages/Kemping-Bartek-Ustro%C5%84/499334006891044?sk=photos_stream&ref=page_internal

 

Pozdrowienia dla właścicieli!! ja im dopinguję.

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

właśnie wróciłem z "Bartka", faktycznie ciekawe miejsce:) blisko do centrum i spore zalesienie, no i ceny przyzwoite:) osoba - 7zł, namiot 2 os - 4zł, samochód - 5zł, pies - 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na polu. Spokojnie, miło ale jeszcze sporo do zrobienia. Wlasciciele spoko, widac ze sie staraja i chca lepiej. Pewnie jeszcze tam zawitamy za jakis czas.

Na plus na pewno spokój, miejsca miedzy drzewami wiec na upał fajnie, sanitariaty ok ale prysznic na klucz po który trzeba chodzić :( Do sklepu kilkaset metrów, do wisły kilkadziesiąt metrów, ale woda była paskudna, nie dotknąłbym jej nawet kijem :(

Zwiedziliśmy okolice i nie urzekła nas specjalnie. Kwestia gustu.

Polę na pewno godne polecenia, cena adekwatna do standardu ale licze na szybki rozwój tego miejsca.

Po dodaniu placu zabaw dla dzieci, prysznicow jako standard, wi-fi, moze jakis basen i świetlica z grami itp bedzie miodzio! Wiadomo ze juz za inna cenę :)

W kazdym razie jedno z lepszych miejsc na południu, polecam !

Ps. uważajcie na kuny, wlazła nam jedna w nocy przez daszek od toalety :) ale wylazła zostawiwszy kilka klocków na podłodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w weekend, zostawiliśmy przyczepę na następny za 2 zł/doba i jedziemy znowu. Właściciele mili ludzie, bardzo dbają o porządek i spokój, sanitariaty do przyjęcia za rok ma być lepiej. Dla nas jedyną wadą był obowiązek pozostawienia samochodu na parkingu. Wprawdzie niedaleko ale czasem trzeba było chodzić po coś. Nie byliśmy przygotowani na taką opcję chociaż na 2 dni bierze się minimum rzeczy. Na dłuższy wyjazd w dodatku bez przystawki mógłby być problem. Jest też gdzie jeździć na rowerze ale trasy bardziej wymagające bo to jednak górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.