Skocz do zawartości

Dania ... moja nowa miłość :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ooo bardzo mi miło słyszeć ze kupujący zadowolony (skoro pozdrawia :) )

jak spotkasz ponownie to proszę również przekaż i ode mnie pozdrowionka.

 

Hmmm, może nawet dość szybko.....  :hmm:  A kupujący/a jest na tym Forum.....  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

post-26972-0-75239200-1496341476_thumb.jpg

 

Doskonale znam to miejsce  :]  mieszkam 70 km od niego..... ( Jeśli to jest wyspa ROMO ) 

na zdjeciu z pożyczoną przyczepą ( w tym roku już kupiłem własną )

a jeśli chodzi o zabawe 4x4 poza sezonem fantastycznie jezdzi się po wydmach  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicik, a czy jak jechałeś do Danii w zeszłym roku to bookowałeś kempingi wcześniej czy można jechać w ciemno?

Ja planuję w tym roku pierwsze dwa tygodnie sierpnia...moja lepsza połowa chce koniecznie bookować...a ja wolę jechać w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sorki ze dopiero teraz odpisuje ale jakoś nie przychodzą mi powiadomienia o wiadomościach na @ :/

co do pytania ... ja nigdy nigdzie nie bookowałem i nie zdarzyło mi się żeby nie było gdzieś miejsca (ups. przepraszam w centrum Hamburga nie było..)

w tym roku tez jade (ostatnie 2 tyg sierpnia) i też pełen spontan :)

pozdr! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki cicik :)

Ja już mam prawie wszystko poplanowane. Nie bookowałem kempingów, tylko w miejscach, które chcę zobaczyć/ zwiedzić to zrobiłem sobie listę, nazwijmy to "kempingów preferowanych".

Jedyny, który chyba sobie zabookuję to Legoland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za moje 3 grosze ale uważam, że akurat "Billund Legoland Village" nie musisz bookować. Byliśmy tam od 10 do 13 sierpnia 2014 roku, bez rezerwacji bo nie do końca wiedzieliśmy, kiedy tam dojedziemy i miejsca wszędzie było sporo więc mogliśmy wybierać parcelę, którą chcemy. W części alejki osłoniętej wysokim żywopłotem staliśmy tylko my a ta część przeznaczona była chyba na 4 zestawy. Ale może przez 3 lata się coś zmieniło w co jednak wątpię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jak już będę w DK i będę się wybierał do Legolandu do sobie on line zabookuje (bookuje się kemping razem z wejściówkami z tego co czytałem[tak samo bookowałem w Legolandzie w Niemczech...ale to były jeszcze czasy namiotu :) ])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legoland planuję w połowie tygodnia (właśnie aby ominąć weekend). Chcę tam przyjechać 14.08 wieczorem (w sumie na 4 noclegi) 15-16 Legoland i 17 Lalandia. po Lalandii przespać się jeszcze i 18.08 do domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Legoland Holiday Village warto zarezerwować nie ze względu na miejsce a cene w którą wliczone są bilety dwudniowe do Legolandu. Jak planujecie Lalandie to z tego co pamiętam też można było zamówić bilety ze strony. Później ceny na kempingu i w kasie Lalandi są dokladnie takie same. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze względu na bilety "w cenie kempingu" chcę zabookować wcześniej. Mam nadzieję że jak będę bookował dzień wcześniej (przed przyjazdem) to też będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co roku (od 4 lat) kupuje bilety do legolandu na grouponie !! sa po 50% ceny :) na ten sezon już niestety nie ma :/ https://www.groupon.pl/deals/legoland

 

plus jest taki ze to bilet otwarty od kwietnia do końca listopada  wiec tym bardziej wpisuje się w nasze "nieplanowanie" wakacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.