Skocz do zawartości

Ostróda, Olsztyn, Jeruzal, Kazimierz Dolny, Kielce


jotce

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam...

A z Kazimerza to już tylko kawałem do Sandomierza - polecam.

Miłej szwędaczki.

Dzieki gusia-s i marcin81!

Od Sandomierza zaczęliśmy naszą przygodę. Wspaniły kemping u stóp miasta. Drogi, ale, że tak powiem warty tych pieniędzy i do rynku blisko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byliśmy na ul. Pogodnej 6 kemping Ukiel... i uciekliśmy. Po pierwsze trzeba baaardzo chciec tam dojechać, droga koszmarna, no ale z polecenia, to jedziemy. Powitały nas głównie tablice w języku niemieckim, OK, będzie dobrze, właściciel przez tel podał cenę z prądem 51zł. Na miejscu ładny miejscami teren, ale sanitarnie masakra :-( zbudowane w latach 70 i chyba od 80-tych nikt nie sprzątał, wszędzie owady wszelakiej maści, zimno, brzydko i paskudnie. Ale gości nie brak, Szwajcarzy, Niemcy i Polacy. U Pirata natomiast czysto i ślicznie. Stoimy właśnie nad samiuśkim j.Ukiel z drugiej strony kampera staw i rano idziemy na hotelowy basen. Cena 52zł z prądem i sanitariatami. W naszym przypadku (na jedną noc) zdecydowanie wybieram Pirata.

Edytowane przez jotce (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy będziecie i jak z miejscem?

Jutro ruszamy na ostatni przystanek w Kielcach, wieczorem zjechało dużo gości, a p. Pielakowa mówiła, że ma zarezerwowane na jutro kilka miejsc, więc chyba najlepiej zadzwonić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... rano zadzwonię, ciekawe czy miejscowka którą Wy zwalniacie już ma amatora? Od soboty zaczyna się Festiwal Dwa Brzegi wiec może być ludzi trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... rano zadzwonię, ciekawe czy miejscowka którą Wy zwalniacie już ma amatora? Od soboty zaczyna się Festiwal Dwa Brzegi wiec może być ludzi trochę.

Teraz się rozluźniło, raczej dzisiaj nie powinno być problemu :-)

Aż żal wyjeżdżać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie bierze na Kazimierz w ten wekend? Ktoś może się wybiera?

nie czytając tego posta gadałem dziś z Dorcià o Kazimierzu.. bez kitu, telepatia jakaś? Z tym że w ten week. to jeszcze nie zdążę do domu dotrzeć. Ale ja myślałem o kempie w Puławach jako bazie...fajny standard za małą kasę. Jednak od Kazia z dycha km. jest... http://www.marina-pulawy.pl/camping/ Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, u mnie od myśli do czynów krótka droga ;-)

Już jesteśmy po wieczornym rozpoznaniu okolicy. Chcemy poczuć Kazia za dnia i w nocy, Festiwal Kultury i Sztuki "Dwa Brzegi" już czuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) w Malborku byliśmy trzy lata temu, a Frombok-oczywiście! Spaliśmy tam na polu i cały zwiedziliśmy trzy dni temu :-)

 

 

Wybieramy się do Fromborka i nie tylko na zwiedzanie. Możesz podać namiary na to "pole" . Czy to kemping czy na dziko? Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się do Fromborka i nie tylko na zwiedzanie. Możesz podać namiary na to "pole" . Czy to kemping czy na dziko? Pozdrawiam,

To oficjalne pole namiotowe tu mają swoją stronę http://www.duet.virgo.com.pl/

Od nich na rynek jest ok 1,5km piechotą, a jeżeli chodzi o jakość... dzień wcześniej nocowaliśmy w Sandomierzu na polu Browarnym, tu, w Zamościu byliśmy mocna zawiedzeni ( PRL - o toaletach mówię ), nie pamiętam cenowo, ale z prądem płaciliśmy za naszą trójkę coś ok 60-70zł.

Edytowane przez jotce (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.