Skocz do zawartości

Instrukcja do przedsionka Walker


BIENIEK2712

Rekomendowane odpowiedzi

No

 

Przecionek to jakaś nowość na rynku? :miga:

Może nowość to nie bo ma parę lat ale to pierwsza przyczepa i pierwszy przecionek składałem go 2 godziny i zostało mi 5 rurek i nie wiem gdzie je włożyć dlatego szukam instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecionek jest połową przedsionka...

 

Z Marstrand pozdrawia

MaK

 

Nie gniewaj się kolego, ale nie mogłem się powstrzymać... I wybacz brak odpowiedzi na Twoje pytanie...

Edytowane przez MaK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepę masz dł.4,7 to namiot pradopodobnie jest nz 5 rurek podporowych i pod dach mogą to być dodatkowe usztywnienia dachu lub do krótkiego jakby okapu wychodzącego poza ścianę pionową namiotu tak jak jest u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepę masz dł.4,7 to namiot pradopodobnie jest nz 5 rurek podporowych i pod dach mogą to być dodatkowe usztywnienia dachu lub do krótkiego jakby okapu wychodzącego poza ścianę pionową namiotu tak jak jest u mnie.

dziękuję kolego o to chodziło te rurki są do daszka dzisiaj to złożyłem . A do tych co się śmiali ze mnie oby ktoś wyśmiał was myślicie że macie napisane 'miłośnik karwingu" to możecie się nabijać ze śmiechu z każdego wy się nie znacie na innych sprawach to będziecie pytać a ja jestem nowy w karawingu to wolę zapytać niż coś zniszczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie napisane 'miłośnik karwingu" (...) ja jestem nowy w karawingu to wolę zapytać niż coś zniszczyć

 

Za Wikipedią:

Carving – sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach wywodząca się z Dalekiego  Wschodu

Carving – technika jazdy na taliowanych nartach polegająca na jeździe na krawędziach nart, dzięki czemu skręt nie powoduje utraty szybkości.

 

Kolego - karawaning. Nie karwing - karawaning !!!

A Kolegów zapewne rozśmieszył "przcionek", a powinien być "przedsionek". Widzisz różnicę ? 

Nie ma co się obrażać, ponieważ są to podstawowe zwroty, które powinieneś stosować prawidłowo.

Byli tu już tacy, którzy zamiast "karawaningowcy" pisali "karawaniarze". Po wytłumaczeniu różnic, już zapamiętali prawidłowe nazewnictwo.

Tak więc pytaj, ale z prawidłową wymową :ok:

 

Sorki za OT w Twoim temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tego co pamiętam była umowa z modami, że przynajmniej tytuły postów będą poprawiać z automatu...

Tym czasem pouczających jest kilku, a tytuł dalej straszy.

Karawana....karawaniarze, też by uszło, ale się nie będę upierał bo to kiedyś o mnie chodziło i ten sam moderator "darł łacha".

 

Bieniek, na YouTube masz tego od metra jak rozłozyć poprawnie itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki przedsionek. Rozkłada się go tak samo jak wszystkie inne  :yes:  http://www.walker.nl/media/

Tyle że ja mam stelaż Piper i dostawkę boczną http://forum.karawaning.pl/topic/7421-adria-opitma-380-tq-1993-rok/?p=202456

 

gallery_2_242_459989.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.