Skocz do zawartości

Węgry w sierpniu


BartekZab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Ekipa: żona+ja (37 i 43) + 2 szkodniki (dziewczynka 8 i chłopak 6l) planujemy 7 -10 dni na basenach na Węgrzech. Do tej pory mamy doświadczenia z Hajduszoboszlo - bardzo pozytywne. Ale przyszedł czas zmienić miejsce wypoczynku.

Co możecie doradzić? Zależy nam aby kąpielisko było połączone z kempingiem no i aby oferowało atrakcje dla dzieci w podanym wieku. Może ktoś planuje podobny wyjazd w pierwszej połowie sierpnia?

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz że kilka razy. Mam lekki mętlik w głowie więc pytam .... to chyba nie problem ;)

 

ja jadę niedługo do demjen, bogacs, berekfurdo, papa, sarvar, lipot i nad balaton , pewnie cos po drodze jeszcze się pojawi i zmienię plany ale zarys jest taki mniej więcej (kolejność całkowicie przypadkowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wielokrotnie w lipcu byliśmy w Hajduszo i bardzo pozytwnie je wspominamy.

W tym roku po lekturze forum jutro wyjeżdżamy do Berekfurdo. Zawsze można też podjechać do Cserkeszőlő lub wrócić na stare śmieci do Hajduszo  :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc tak. Mieliśmy jechać w sierpniu a jedziemy ..... jutro. Mój klient "podarował" mi tydzień czasu i pojechał na wakacje, więc pakujemy graty i jedziemy. W składzie jak wyżej. Jak ktoś chętny to zapraszam, pojedziemy razem, będzie raźniej. :)

Miejsce docelowe nieokreślone ...  się zobaczy :))))

Na samą myśl o urlopie mam "banana" na twarzy.

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

 

Wezwany do odpowiedzi :)))). Wylądowaliśmy w Vegardofurdo. Stosunkowo blisko z Krakowa a nie mieliśmy czasu ani chęci aby się włóczyć więc zakotwiczyliśmy na stałe.

Moje wrażenia:

Baseny fajne, czyste, ogólnie dostępne atrakcje za wyjątkiem 3 zjeżdżalni (11 zjazdów - 500 forintów) więc da się przeżyć.

Kemping przy basenach - tragedia. Stare łazienki z dykty w ilości niewystarczającej (3 ubikacje dla pań, 2 dla panów + pisuar, po 2 prysznice i 4 umywalki), ciśnienie wody ledwo ledwo. W weekendy jak jest dużo ludzi obsługa nie nadążała ze ich sprzątaniem. Brak zlewni szarej wody i toalet chemicznych. Jednak głównym problemem są tam turyści. Bywalcy kempingu to głownie Słowacy i Polacy w wersji namiotowej. O ile ci pierwsi zachowywali się przyzwoicie to z naszymi rodakami było dużo gorzej. Śmiecenie, imprezy, wywalanie starego węgla z grilla pod ogrodzenie i drzewa, uprawianie sportów drużynowych pomiędzy namiotami i przyczepami.... wstyd.

Brak wydzielonych parceli, są słupki z prądem w ilości wystarczającej. Praktycznie brak cienia. Kilka starych drzew. Trawnik klepisko niekoszony.

Czy tam wrócimy ... pewnie tak ale nie na ten kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napiszcie proszę czy z Krakowa nad Balaton, reczywiście jedzie się aż 8,5 godziny jak mówi nawigacja?

Weź kalkulator do ręki i policz. W zależności od drogi masz około 550 - 600 km, podziel to przez 70 no może 75 bo taką średnią możesz uzyskać i Ci wyjdzie ile to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.