Skocz do zawartości

Nie wiem gdzie jechac??


UPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam maly dylemat?? Nie wiem gdzie jechac pomozcie wybrac?? Mam zamiar jechac do Hajduszoboszlo na Wegry albooo Okuninka Biale Jezioro!! Problem mam taki ze mam mala niunie i Hajduszoboszlo duzo ludzikow bo bylem tam z cepka jakies 5 lat temu:-)ale jeszcze jej nie bylo ;-) Biale Jezioro poleca kooega bo tam jezdzi ale na domki!!! Szukam po necie cennikow i Hajduszomi PL Okuninka?!?! Doradzcie bomi tu i tu prawie taka sama odleglosc:-) ogolnie to Ja, zona, dzieci 16l,11, i 2,5:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą decyzję musisz podjąć sam :P

Hajduszoboszlo byłam jakiś czas temu i szczerze mówiąc nie zachwyciło mnie i nie zamierzam tam wracać.

Za to jezioro Białe jest bardzo przyjemne (ale ja w ogóle jestem dużą fanką jezior).

Zapytaj rodzinki co wolą gwar na Węgrzech czy spokój w PL?

 

EDIT:

Teraz zobaczyłam, że chodzi Ci o inne jezioro Białe- my byliśmy nad tym które jest koło Gostynina i tam jes cisza i spokój, a to o którym piszesz to nie znam

Edytowane przez Millerowie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sam nie wiem co robic :-) w Hajduszo.... bylem jakies 4,5lat temu to ludzi multum!!!!! T a Biaoe Jezioro to Okuninka kolo Wlodawy:-) tylko tam znowu dyskoteki :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kristofer za link ale czy ktos ma aktualne ceny?? 4+3 chodzi mi o SPOKOJ I BLISKOSC DO WODY :-) ale juz blizej jestem OKUNINKI:)

Ired od lat 70-tych sie pewnie troszeczke zmienilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze:

https://www.google.pl/search?q=Okuninka+kemping&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CFoQsARqFQoTCPnH3MuE1MYCFWcycgod21cAOQ&biw=1280&bih=565

 

https://www.google.pl/search?q=Okuninka+kemping&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=dYyhVZLDB8HWU7HCgYAD

 

PS

Mimo, że mam stosunkowo blisko, to też nie byłem tam już ze 20 lat :]

Jeśli byś się zdecydował, to z przyjemnością przeczytam opinie i wnioski na zakończenie Twojego pobytu :slina:

Życzę przyjemnego i udanego wypoczynku :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na węgrzech masz milion wspaniałych basenów  i w polsce masz milion smutnych jeziorek - czy tylko dwie lokalizacje bierzesz pod uwagę ????

 

Hajduszoboszlo jest super przed sezonem, wybierz sobie coś innego niż ten tłum 

 

jezioro w polsce z dziećmi to dziwny pomysł jak dla mnie, ale ja nie cierpię jezior i rzek 

 

nikt za ciebie nie zdecyduje, są jeszcze słowackie baseny , chorwackie plaże , polskie podobno też  :hmm:


 

Zapytaj rodzinki co wolą gwar na Węgrzech czy spokój w PL?

 

 

na węgrzech nie zawsze jest gwar, a nad jeziorami trafiaja się trrochę bydła młodego i pijanego które psuje wypoczynek  :]

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na węgrzech nie zawsze jest gwar, a nad jeziorami trafiaja się trrochę bydła młodego i pijanego które psuje wypoczynek  :]

no niestety pijana młodzież skutecznie potrafi "umilić" wypoczynek, ale z własnego doświadczenia wiem, ze są miejsca gdzie właściciele dbają o atmosferę i takie "atrakcje" nie mają miejsca (nam kiedyś nie chcieli pozwolić rozbić się namiotem na jednym polu koło przyczep, bo uznali, że jesteśmy za młodzi i będziemy przeszkadzać innym w wypoczynku).

Mógłby wypowiedzieć się ktoś kto był nad tym jeziorem i coś podpowiedzieć, a sam UPS zauważył, że w Hajduszo sporo ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 sam UPS zauważył, że w Hajduszo sporo ludzi.

 

Hajduszo jest mega fajne w czerwcu , na wakacje sie nie nadaje , obok jest jeszcze 20 basenów które nie są zatłoczone i równie fajne , poza tym można zaliczyć 3-4-5 miejsc na jeden wyjazd a nie ograniczać się do jednego grajdoła  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety pijana młodzież skutecznie potrafi "umilić" wypoczynek, ale z własnego doświadczenia wiem, ze są miejsca gdzie właściciele dbają o atmosferę i takie "atrakcje" nie mają miejsca (nam kiedyś nie chcieli pozwolić rozbić się namiotem na jednym polu koło przyczep, bo uznali, że jesteśmy za młodzi i będziemy przeszkadzać innym w wypoczynku).

Mógłby wypowiedzieć się ktoś kto był nad tym jeziorem i coś podpowiedzieć, a sam UPS zauważył, że w Hajduszo sporo ludzi.

Właśnie w Hajduszo byliśmy świadkami szybkiej i skutecznej interwencji węgierskiej Policji, kiedy to mocno dali w palnik Polacy w namiotach obok nas. Po paru próbach uciszenia rodaków przez obsługę recepcji podjechała miejscowa ekipa Rendőrség - namioty zwinęli w tobołki jak u koziołka matołka, podchmielone towarzystwo po łomocie do radiowozu i tyle ich widzieliśmy i znam dalszych losów tych bohaterów. Więc jak się chce to można skutecznie uczyć zachowania turystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prosze napiszcie jakies ciekawe miejsca z basenami!! :* tylko nie za daleko:) cos do 400km:) W srode lub w czwartek chcial bym startowac ale stoje dalej w miejscu...Jedni chwala jeziora drudzy ich nie lubia i to samo z basenami:) Oooooooolabogaaaa laboga co ja mam biedny zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooolabogaaaa laboga co ja mam biedny zrobic??

 

przy takim podejściu to sprzedaj przyczepę i kup jakiegoś lasta olinklusif  :ee:

 

 

 

ja jadę niedługo do demjen, bogacs, berekfurdo, papa, sarvar, lipot i nad balaton
Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.