Skocz do zawartości

Ile kasy należy przeznaczyć na 2 tygodnie pobytu na Chorwie


Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli to Chorwacja, to trasa 1100 x2 plus coś tam na miejscu, masz 2400 km - spalanie z przyczepą ok 9/100 masz ok 200 litrów paliwa x 5 = 1000 lekko licząc. Autostrady ok 100 Euro, czyli kolejne 400, kemping licz ok 40 Euro / dobę - masz kolejne 100 zł x 12 = 1200, czyli na okrągło, dojazd - nocleg = 2400 zł. A na pewno będziesz kupować ...............bez tego się nie da, wiec licz minimum 3000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszlym roku za dwa tygodnie na "przyzwoitym" campingu zaplacilam 1200 euro

Jedzenie w marketach jest tanie. W sklepie na osrodku dwa razy wiecej trzeba zaplacic.

Do tego paliwo + winety.

Chorwacja jest droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszlym roku za dwa tygodnie na "przyzwoitym" campingu zaplacilam 1200 euro

 

czyli 85 euro za dobę? to chyba sporo? nie przypominam sobie żebym aż tyle płacił za dobę :( za kemping.

Edytowane przez vincent (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oaza Mira - co to miejsce oferuje, że każą sobie za nie tak słono płacić??\pytam z ciekawości - zero cynizmu..

Fontannę z delfinami w saniatriatach :] - zero cynizmu.

Myślę, że pomiędzy 5000 a 6000zł powinieneś się zmieścić bez zbytnich szaleńst (codzienie kolacje w konobach, kemping na lądzie a nie wyspie - prom z przyczepą droga sprawa). Kemping za 20 - 30E znajdziesz bez problemu, troche zapasów z Polski (lodówkę masz w przyczepie), 3 latek jeszcze też tak nie naciąga jak starsze dzieci.

Powodzenia i udanego urlopu w Hr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszlym roku za dwa tygodnie na "przyzwoitym" campingu zaplacilam 1200 euro  < przechwałki = puszenie się

Jedzenie w marketach jest tanie. W sklepie na osrodku dwa razy wiecej trzeba zaplacic.  < stara prawda, dawno osiwiała ale...

Do tego paliwo + winety. < więcej niżej...

Chorwacja jest droga  < żona jest droga, teściowa jest droga,HR jest tania...

@wydra

Srednia cena za kemping 2 osoby + zestaw auto z przyczepą w HR  = 20

Jak się pomyśli to można zapłacić mniej !

 

Młodzi ludzie tak płacą za paliwo  przykład dla wszystkich

 

Chorwacja jest najtańszym krajem jeżeli chodzi o kempingi.

 

Majówka 2010 r. tylko raz zapłaciliśmy 27 € ponieważ padał deszcz + zmęczenie podróżą,

reszta zasze w przedziale 15 - 18 €/doba.

 

Pozdrawiamy ze słonecznej pogodnej w tym roku   Chorwacji.

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oaza Mira - co to miejsce oferuje, że każą sobie za nie tak słono płacić??\pytam z ciekawości - zero cynizmu..

NIC !

To mit, ze tam jest super. 

( no moze tylko fajme duze place)

@wydra

Srednia cena za kemping 2 osoby + zestaw auto z przyczepą w HR  = 20 €

Jak się pomyśli to można zapłacić mniej !

 

 

 

Chorwacja jest najtańszym krajem jeżeli chodzi o kempingi.

 

 

 na "przyzwoitym" campingu zaplacilam 1200 euro  < przechwałki = puszenie się

 

 

Jeszcze nie spotkalam osoby, ktora szuka zeby bylo drogo. 

Ty placisz za dwie osoby a ja za troje doroslych, dziecko 11 lat i psa, ktory kostuje tyle co dziecko

 

We wloszech placilam tye samo za duzo wyzszy komfort!

Fontannę z delfinami w saniatriatach :] - zero cynizmu.

 

Lazeienki sa brudne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wydra

Srednia cena za kemping 2 osoby + zestaw auto z przyczepą w HR = 20 €

Jak się pomyśli to można zapłacić mniej !

 

Młodzi ludzie tak płacą za paliwo {style_image_url}/attachicon.gif s-1.gif przykład dla wszystkich

 

Chorwacja jest najtańszym krajem jeżeli chodzi o kempingi.

 

Majówka 2010 r. {style_image_url}/attachicon.gif s-1.gif tylko raz zapłaciliśmy 27 € ponieważ padał deszcz + zmęczenie podróżą,

reszta zasze w przedziale 15 - 18 €/doba.

 

Pozdrawiamy ze słonecznej pogodnej w tym roku {style_image_url}/attachicon.gif s-2.gif Chorwacji.

Ir & Ed

Wertowałem cenniki campingów które polecasz na istrii za mój skład 2+2 bez 50E dziennie nie mam czego szukać. I nic tu specjalnie się nie wykombinuje bo nawet z prądu nie można zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........................

Myślę, że pomiędzy 5000 a 6000zł powinieneś się zmieścić bez zbytnich szaleńst (codzienie kolacje w konobach, kemping na lądzie a nie wyspie - prom z przyczepą droga sprawa). Kemping za 20 - 30E znajdziesz bez problemu, troche zapasów z Polski (lodówkę masz w przyczepie), ....................

 

tak mi też podobnie wychodzi, 2 dorosłych + 2 dzieci

a zaglądam na obiadki lubię grilowane mięska :)

największy koszt to paliwo + opłaty drogowe a sam pobyt to już nie straszny bardzo zbliżony do polskiego morza

i omijam kempingi po 50, 80 Euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa 0k. 1100km, jedzonko we własnym zakresie, ale z trzylatkiem tak że pole musi być przyzwoite, wiatol mnie nie obejmuje,

 

jak dobrze pomyślisz to 3500 wystarczy , szczególnie jak jedzenie będziesz miał we własnym zakresie (nie bardzo zresztą widzę to inaczej bo knajpy (zwane malowniczo konobami) są beznadziejnie drogie a jedzenie koszmarne (chyba, że lubisz wysuszone i przypalone mięsa z grila i lignije czyli gumowe frutti di mare  :pad: ) jak się nastawisz na plażowanie i własne gotowanie to w takiej kwocie się zmieścisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Rab.

Jeszcze nie robiłem podsumowania, ale 31 dni od zamknięcia do otwarcia drzwi w domu zeszło mi z konta około 8,5kzł.

Kamper/2 osoby/2,5 kilo psa/kemping/wyspa/promy

Przeznaczone miałem 10kzł na okres od wyjazdu do wyczerpania limitu, ale jak widac nie wyczerpałem go a miesiąc strzelił jak z procy i wróciliśmy lekko z nudów i lekko z potrzeby ogarnięcia zielonego majątku.

5kzł powinno wystarczyc na 2 tygodnie, oczywiście bez wypożyczania łodzi na ten okres.

Warto mieć zapas do dyspozycji na nieprzewidziane wydatki, bo różnie bywa.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.