Skocz do zawartości

10-07-2015 Kierunek Chorwacja


Rekomendowane odpowiedzi

10-07-2015 około 19-tej ruszamy z  cepka.gif na Chorwację , docelowe miejsce jeszcze nie znane , praktycznie wchodzi prawie każde miejsce i rejon byle by było zacisznie i nad samym morzem. Powrót zaplanowany na 26-07.

Edytowane przez irkoski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomal - Bryknij ciut dalej sobie np do Czarnogóry tam będziesz miał spokój i ciszę, w Chorwacji tego nie zaznasz w obecnych czasach. My też południe Europy gdzie TV kłamie I kasa w bankomatach jest. Wszyscy co mieli jechać do Grecji zatrzymują się w Cro... :]  I to mi się podoba wiecej  miejsca będzie.. :D 

Jeżeli chcesz jechać w piątek to czekają Cię koreczki na bramkach w Cro. wszystko rusza na weekend poczytaj kiedy najlepiej jechać.

AAAA I na stacjach paliw jest wieli natłok ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek nie strasz ludzi... :P

Gosik - ja zachęcam do czytania Waszych relacji.. I pamiętam jak było jak jeździłem do Cro.. :D

PS. a Wy jaki kierunek z Tomem obieracie?? czy zdajecie się na Bunie jaką droge wybierze?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pojadę do Czarnogóry bo skończył mi się paszport , a co do korków no to  trudno, ale zawsze będę dzień lub dwa do przodu , ale dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik - ja zachęcam do czytania Waszych relacji.. I pamiętam jak było jak jeździłem do Cro.. :D

PS. a Wy jaki kierunek z Tomem obieracie?? czy zdajecie się na Bunie jaką droge wybierze?? :D

Gusia jedzie na Chorwację, po powrocie pisze trzecią część i mamy trylogię :yes:  Mam nadzieję wystąpić w jakimś rozdziale :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza ExBuda (Buerstner 435TK) już brała udział w rozdziale hihihi..

Gosia ty juz zaczynaj pisanie... napisz przynajmniej marszrutę gdzi I co planujecie zwiedzić.. w Polsce ciężko się spyknąć wiec może zagramanicą się uda.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy 10 go po pracy i w nosie mam jakieś tam korki i tłoki :D starczy tego dobra dla wszystkich.

Niestety to będzie wyjątkowo krótki wypad ale lepszy rydz niż nic :)

Zatem sprawdzimy czy po Dalmacji Istria nie może zachwycić :)

Niestety nie pojadę do Czarnogóry bo skończył mi się paszport , a co do korków no to  trudno, ale zawsze będę dzień lub dwa do przodu , ale dzięki za rady.

Do Czarnogóry nie potrzebujesz paszportu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomal - Bryknij ciut dalej sobie np do Czarnogóry tam będziesz miał spokój i ciszę, w Chorwacji tego nie zaznasz w obecnych czasach. My też południe Europy gdzie TV kłamie I kasa w bankomatach jest. Wszyscy co mieli jechać do Grecji zatrzymują się w Cro... :] I to mi się podoba wiecej miejsca będzie.. :D

Jeżeli chcesz jechać w piątek to czekają Cię koreczki na bramkach w Cro. wszystko rusza na weekend poczytaj kiedy najlepiej jechać.

AAAA I na stacjach paliw jest wieli natłok ludzi.

Maciek my za rok pojedziemy jak wrócą do drahmy, to dopiero będzie tanio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy 10 go po pracy i w nosie mam jakieś tam korki i tłoki :D starczy tego dobra dla wszystkich.

Niestety to będzie wyjątkowo krótki wypad ale lepszy rydz niż nic :)

Zatem sprawdzimy czy po Dalmacji Istria nie może zachwycić :)

Do Czarnogóry nie potrzebujesz paszportu :)

Tylko nie zapominać o zielonej karcie bo sprawdzają :skromny::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.