Skocz do zawartości

Grecja Chalkidiki szukamy chętnych na początek sierpnia 2+1 (33,33,7)


Juana_1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początku sierpnia wyruszamy do Grecji na Chalkidiki - camping jeszcze nie wybrany. Pojedziemy z przyczepą. Szukamy chętnych do wyjazdu na 2 tygodnie.

My (34,35,8,4) też planujemy wyjazd na początku sierpnia (kamperem), miała być Chorwacja może Albania a może i na Grecję się skusimy - w kupie raźniej :)  Napisz jakie macie plany, co po drodze planujecie zobaczyć i jaką trasa chcecie jechać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ja też Planuje wyjazd na Początku sierpnia do Albanii ale może być Grecja jak napisał Vincent napisz jakie macie plany.


My (34,35,8,4) też planujemy wyjazd na początku sierpnia (kamperem), miała być Chorwacja może Albania a może i na Grecję się skusimy - w kupie raźniej :)  Napisz jakie macie plany, co po drodze planujecie zobaczyć i jaką trasa chcecie jechać? 

Vincent a gdzie planowałeś jechać do Albanii bo też szukam fajnej ekipy na wyjazd na początku sierpnia w tamtym roku byłem 2 tygodnie w Czarnogórze 21 osób z całej polski super było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. My ruszamy 31.07 w kierunku Chalkidiki, na miejscu mamy się pojawić w poniedziałek 03.08 . Jedziemy w dwie ekipy z przyczepami  na Thalattę. Skąd jedziecie?

Edytowane przez Krixos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. My ruszamy 31.07 w kierunku Chalkidiki, na miejscu mamy się pojawić w poniedziałek 03.08 . Jedziemy w dwie ekipy z przyczepami  na Thalattę. Skąd jedziecie?

Hej. Wyjeżdżamy z Sosnowca. właśnie 31.07.

My (34,35,8,4) też planujemy wyjazd na początku sierpnia (kamperem), miała być Chorwacja może Albania a może i na Grecję się skusimy - w kupie raźniej :)  Napisz jakie macie plany, co po drodze planujecie zobaczyć i jaką trasa chcecie jechaw

Witam, chcemy jechać bardzo "klasycznie" przez Serbię, Macedonię. Jeśli chodzi o zwiedzanie to nic konkretnego po drodze nie myśleliśmy, jedynie na miejscu w Grecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wyjeżdżamy z Sosnowca. właśnie 31.07.

Witam, chcemy jechać bardzo "klasycznie" przez Serbię, Macedonię. Jeśli chodzi o zwiedzanie to nic konkretnego po drodze nie myśleliśmy, jedynie na miejscu w Grecji.

ruszamy w piątek koło 22.00  , planujemy być rano na Węgrzech , przed serbską granicą postój do niedzieli wieczór  na basenach. W niedziele wieczorem ruszamy przez Serbię i Macedonię , żeby w poniedziałek dotrzeć na kamping.

 

My jedziemy z Tychów , druga ekipa z Żor , zbiórka w Cieszynie

 

W naszym składzie córa 11 lat , i chłopaki po 7 lat , w drugie ekipie też dziewczynka 11 lat

 

Jeśli jesteście zainteresowani to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszamy w piątek koło 22.00  , planujemy być rano na Węgrzech , przed serbską granicą postój do niedzieli wieczór  na basenach. W niedziele wieczorem ruszamy przez Serbię i Macedonię , żeby w poniedziałek dotrzeć na kamping.

 

My jedziemy z Tychów , druga ekipa z Żor , zbiórka w Cieszynie

 

W naszym składzie córa 11 lat , i chłopaki po 7 lat , w drugie ekipie też dziewczynka 11 lat

 

Jeśli jesteście zainteresowani to piszcie

Krixos Hej Krzysiek z tej strony Sebastian, Ja jestem zainteresowany tylko nie wiem czy dam rade w Piątek wyjechać bo jeszcze pracujemy ale w sobotę mogę już jechać jak coś to można się spotkać na Węgrzech no chyba że możecie wyjechać  z opóźnieniem o jeden dzień i np w sobotę o 22 lub troszkę wcześniej. Napisz jakie miejsce macie upatrzone na Węgrzech podaj namiary i czy macie wybrany już na miejscu camping czy po prostu na miejscu się poszuka. I czy z Węgier kierujecie się odrazu do Grecji czy po drodze jeszcze przystanek w fajnym miejscu i na lie czasu planujecie jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krixos Hej Krzysiek z tej strony Sebastian, Ja jestem zainteresowany tylko nie wiem czy dam rade w Piątek wyjechać bo jeszcze pracujemy ale w sobotę mogę już jechać jak coś to można się spotkać na Węgrzech no chyba że możecie wyjechać  z opóźnieniem o jeden dzień i np w sobotę o 22 lub troszkę wcześniej. Napisz jakie miejsce macie upatrzone na Węgrzech podaj namiary i czy macie wybrany już na miejscu camping czy po prostu na miejscu się poszuka. I czy z Węgier kierujecie się odrazu do Grecji czy po drodze jeszcze przystanek w fajnym miejscu i na lie czasu planujecie jechać

Cześć Seba , 

Niestety terminy mamy dość pospinane, musimy być na kempingu w poniedziałek. Mamy zrobioną rezerwacje na zacienione parcele na Thalatta Camp na Sythonii. 

Miejscówka na Węgrzech jeszcze nie jest pewna, coś tam namierzyłem, ale muszę jeszcze się porozglądać. Chcemy posiedzieć na basenach cała sobotę i część niedzieli. Potem już jedziemy prosto na miejsce w Grecji. Zwiedzanie zostawiamy sobie na powrót. W Grecji siedzimy do 17.08 , potem mamy prawie tydzień na powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krixos Hej Krzysiek z tej strony Sebastian, Ja jestem zainteresowany tylko nie wiem czy dam rade w Piątek wyjechać bo jeszcze pracujemy ale w sobotę mogę już jechać jak coś to można się spotkać na Węgrzech no chyba że możecie wyjechać  z opóźnieniem o jeden dzień i np w sobotę o 22 lub troszkę wcześniej. Napisz jakie miejsce macie upatrzone na Węgrzech podaj namiary i czy macie wybrany już na miejscu camping czy po prostu na miejscu się poszuka. I czy z Węgier kierujecie się odrazu do Grecji czy po drodze jeszcze przystanek w fajnym miejscu i na lie czasu planujecie jechać

Witam,

możemy dojechac do pozostałych wyjeżdżając w sobotę, nam też byłoby wygodniej wyjechać w sobotę.

Witam,

możemy dojechac do pozostałych wyjeżdżając w sobotę, nam też byłoby wygodniej wyjechać w sobotę.

Do kiedy planujecie zostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam swieze kupiona przyczepke i szukamy drogi wyjazdu nad morze w tym roku jeszcze. Niestety czekam na stala rejestracje ale spodziewam sie ze bedzie wkrotce i na poczatek sierpnia mozemy startowac. Musze sie dolaczyc z wyjazdem do kogo bo nigdy karawanem nie jezdzilem i jestem totalnie zielony w tym temacie. 
A wymaganie pierwsze od mojej zony zeby nasza coreczka 11 lat miala towarzystwo do swoich zabaw i rozmow. Jak tam u was z dzieciakami wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam swieze kupiona przyczepke i szukamy drogi wyjazdu nad morze w tym roku jeszcze. Niestety czekam na stala rejestracje ale spodziewam sie ze bedzie wkrotce i na poczatek sierpnia mozemy startowac. Musze sie dolaczyc z wyjazdem do kogo bo nigdy karawanem nie jezdzilem i jestem totalnie zielony w tym temacie. 

A wymaganie pierwsze od mojej zony zeby nasza coreczka 11 lat miala towarzystwo do swoich zabaw i rozmow. Jak tam u was z dzieciakami wyglada?

u nas będą dwie 11-to latki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startowac bede z Lodzi


to wtedy jeszcze jedno pytanko. Cepka jest narazie pusta. kto juz ma wielkie doswiadczenie na takie gorace wakacje - czy tam jest konieczny przedsionek, czy starczy markizy? Chcemy sie nacieszyc sloncem i nie przewidujemy za bardzo jezdzic po roznych campingach.
I czy klimatyzacja tam ratuje czy damy rade w cieniu? Chociaz jaki tam cien w ich oliwach..
Bylem ostatnie 2 lata na Kassandra, w zeszlym roku przejechalismy autem Sitonie i jest tam super, przepieknie!  bardzo lubimy te miejsca

nawet bym wam zalatwil ich cipure domowej produkcji, co oni sami tam pija  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startowac bede z Lodzi

 

to wtedy jeszcze jedno pytanko. Cepka jest narazie pusta. kto juz ma wielkie doswiadczenie na takie gorace wakacje - czy tam jest konieczny przedsionek, czy starczy markizy? Chcemy sie nacieszyc sloncem i nie przewidujemy za bardzo jezdzic po roznych campingach.

I czy klimatyzacja tam ratuje czy damy rade w cieniu? Chociaz jaki tam cien w ich oliwach..

Bylem ostatnie 2 lata na Kassandra, w zeszlym roku przejechalismy autem Sitonie i jest tam super, przepieknie! bardzo lubimy te miejsca

nawet bym wam zalatwil ich cipure domowej produkcji, co oni sami tam pija :yay:

Ja raz prawie zemdlałem rozkładając przedsionek, wyrzuciłem na stałe przedsionek mam tylko markizę i to wystarcza. Ma Thalatta były wysokie drzewa i przyjemny cień więc było super. Nie mamy klimy wystarczał nam kolumnowy wentylator. Miło wspominam Grecję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo jestesmy ciekawi tego wyjazdu! Wyjazd raczej 31 lub 01.08. Czy moge poprosic o namiary do tych basenow ewentualnie na strone kempingu oby dokonac rezerwacji.
Chce z nami moj przyjaciel autem pojechac 2+2 nastolatkow. Pytanko: czy ktos kojarzy, te domki stacjonarne na kempingu - czy sa warte polecenia, czy lepiej niech poszuka apartamentow w jakim miasteczku obok? Niestety on jeszcze przyczepy nie posiada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.