Skocz do zawartości

Grecja Chalkidiki szukamy chętnych na początek sierpnia 2+1 (33,33,7)


Juana_1982

Rekomendowane odpowiedzi

Baaardzo jestesmy ciekawi tego wyjazdu! Wyjazd raczej 31 lub 01.08. Czy moge poprosic o namiary do tych basenow ewentualnie na strone kempingu oby dokonac rezerwacji.

Chce z nami moj przyjaciel autem pojechac 2+2 nastolatkow. Pytanko: czy ktos kojarzy, te domki stacjonarne na kempingu - czy sa warte polecenia, czy lepiej niech poszuka apartamentow w jakim miasteczku obok? Niestety on jeszcze przyczepy nie posiada..

Domki na campingu są drogie. Z dwa razy droższe od domków poza campingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz strone kempingu znalazlem. przepieknie.
Pytanko czy warto tam rezerwowac przez internet miejsce. Oni podaja obnizke za pobyt ze swoja przyczepa przy dluzszym terminie postoju. Czy dobrze zrozumialem ze chodzi o pobyt od 2 tygodni? czy to bedzie przy rezerwacji online czy na miejscu to samo?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

możemy dojechac do pozostałych wyjeżdżając w sobotę, nam też byłoby wygodniej wyjechać w sobotę.

Do kiedy planujecie zostać ?

Cześć. Juana_1982 Planuje tak wyjechać Sobota ewentualnie Niedziela Zawsze mogę dostosować się do inny tylko mi pasuje od 1 Sierpnia bo do końca lipca niestety pracuje a planuje jechać 2 lub 2.5 tygodnia to też jest do ustalenia z fajną ekipą. Juana_1982 napisz mi czy ty masz coś zarezerwowane jakiś plan czy masz chęć pojechać tak jak ja na luzie bez pospiechu widokowo turystycznie a jak się ustali miejsce docelowe to na miejscu zawsze coś się znajdzie miejsce aby miło spędzić wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

możemy dojechac do pozostałych wyjeżdżając w sobotę, nam też byłoby wygodniej wyjechać w sobotę.

Do kiedy planujecie zostać ?

Planujemy zostać do 14.08 lub 15.08.

Cześć. Juana_1982 Planuje tak wyjechać Sobota ewentualnie Niedziela Zawsze mogę dostosować się do inny tylko mi pasuje od 1 Sierpnia bo do końca lipca niestety pracuje a planuje jechać 2 lub 2.5 tygodnia to też jest do ustalenia z fajną ekipą. Juana_1982 napisz mi czy ty masz coś zarezerwowane jakiś plan czy masz chęć pojechać tak jak ja na luzie bez pospiechu widokowo turystycznie a jak się ustali miejsce docelowe to na miejscu zawsze coś się znajdzie miejsce aby miło spędzić wakacje

Nic nie rezerwowałam, myślę że Thalatta Camp ale to też jeszcze nie na 100%. Chcemy zostać do 14.08, do poniedziałku musimy dojechac do pracy. Nie planujemy nic spinać dokładnie, nie widzę takiej potrzeby. Jedziemy z przyczepą, więc na pewno musi być bez pośpiechu - nie popędzimy :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy zostać do 14.08 lub 15.08.

Nic nie rezerwowałam, myślę że Thalatta Camp ale to też jeszcze nie na 100%. Chcemy zostać do 14.08, do poniedziałku musimy dojechac do pracy. Nie planujemy nic spinać dokładnie, nie widzę takiej potrzeby. Jedziemy z przyczepą, więc na pewno musi być bez pośpiechu - nie popędzimy :). Pozdrawiam.

Witam mi tez pasuje ten termin wyjazdu i powrót więc możemy pomału szykować się i myśleć nad wyjazdem co wy na to.

Edytowane przez sebabach (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, super - będzie raźniej z kimś jechać.

Witam Juaana_1982 Mam smutną wiadomość do przekazania mój wyjazd do Grecji stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania a ponieważ w sobotę jechałem swoim kamperem VW LT 35 Karmann 1988r. na 11 zlot Master Truck do Polska Nowa Wieś koło Opola (co roku tam jędzę) i jak stałem na A4 za Wrocławiem w korku który miał korek około 9 km po 50 minut stania w upale 33 stopnie lub więcej w słońcu  coś mi szczeliło w silniku zgasł i już silnika nie dało się uruchomić. Dziś ściągnąłem auto na miejsce do siebie i mój mechanik wstępnie powiedział ze awaria poważna prawdopodobnie zatarte panewki na wale i uszkodzony wał. Także z góry przepraszam a co dalej będzie nie wiem z jednej strony dobrze ze to tu blisko się stało anie podczas wyprawy chodź już mam tego kampera 4 lata i nigdy nie miałem tak poważnej awarii a trochę nim pojeździłem już Także jeszcze raz z góry Przepraszam mi to bardzo pokrzyżowało plany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszamy w piątek koło 22.00  , planujemy być rano na Węgrzech , przed serbską granicą postój do niedzieli wieczór  na basenach. W niedziele wieczorem ruszamy przez Serbię i Macedonię , żeby w poniedziałek dotrzeć na kamping.

 

My jedziemy z Tychów , druga ekipa z Żor , zbiórka w Cieszynie

 

W naszym składzie córa 11 lat , i chłopaki po 7 lat , w drugie ekipie też dziewczynka 11 lat

 

Jeśli jesteście zainteresowani to piszcie

Witam ponownie, jestesmy zainteresowani wspólnym wyjazdem. Rezerwacje juz zrobiliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.