Skocz do zawartości

Jakie kempingi polecacie w odległosci do 150 km od Wrocławia


FOTOFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pytanie jak w temacie. W zwiazku z planem zeby nie przesiedziec letnich weekendów w domu, planuje wypady na kemping. Oczywiscie w miare blisko wrocławia, zeby nie tracic za duzo czasu na dojazd. No i najlepiej nad jeziorkiem, zeby sie dało tez powedkowac,

 

bede wdzieczny za Wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zrobie regionalna reklame - Legnickie Pole (70km od Wrocka)

Kemping moze nie nad jeziorem ale z basenem, podobno przyzwoity - nie bylam to na 100% potwierdzic tego nie moge.

Prosta droga dojazdowa, jak sie chce nie za skomplikowanie to wystarczy zjechac zjazdem Legnica w lewo, na pierwszym rondzie pierwsza w prawo... jakies 6 km i jest sie w Legnickim Polu.

Na drodze miedzy Legnica a Legnickim Polem jest wioseczka Gniewomierz w ktorej maja duzy staw hodowlany przerobiony na jeziorko, mozna tam polowic ryby, poplywac na rowerkach itp

 

http://www.osir.legnica.pl/index.php?id=rekreacyjne&nr=legpole

 

A nad jeziorem to oczywiscie Jezierzany

 

http://www.osir.legnica.pl/index.php?id=rekreacyjne&nr=jezierzany

 

Poszukaj jeszcze gdzies w necie, napewno jest tych kempingow wiecej, bo jest troche jeziorek na okolo Legnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wejść na stronę http://www.pfcc.info/pol/main.php?nazwa=dolnosl

i masz tam wyszczególnione 15 kempingów do dyspozycji. Niektóre znam, bo na nich byłem. Zresztą na pewno są dobre, bo inaczej PFCC by ich nie umieściło pod swoją rekomendacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą na pewno są dobre, bo inaczej PFCC by ich nie umieściło pod swoją rekomendacją.

 

Kotek wszystko jest kwestią kasy, a PFCC potrafi chyba przez kilka lat nie zaglądać na rekomendowany kemping :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fonofun zależy w jakim kierunku od Wrocławia. na południe Biały Kościół, Nysa, Jezioro Otmuchowskie, Turawa. na zachód,to Sława i okolice jeziora, wschód torejon Jelcza- Laskowic, jeszcze okolice Milicza, Sułowa, wsędzie znajdziesz miejsce na łowienie rybek. Szukaj nie tylko campingów ale i stare ośrodki wczasowe. Teraz wszyscy nas chcą i naszą kasiorkę. Masz jeszcze Mietków, Sulistrowice,Wały/Brzeg D. itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Fonofun zależy w jakim kierunku od Wrocławia. na południe Biały Kościół, Nysa, Jezioro Otmuchowskie, Turawa. na zachód,to Sława i okolice jeziora, wschód torejon Jelcza- Laskowic, jeszcze okolice Milicza, Sułowa, wsędzie znajdziesz miejsce na łowienie rybek. Szukaj nie tylko campingów ale i stare ośrodki wczasowe. Teraz wszyscy nas chcą i naszą kasiorkę. Masz jeszcze Mietków, Sulistrowice,Wały/Brzeg D. itp

 

Bogus pewnie nie byles dawno w tych miejscach , albo wogole i tak Bialy kosciól dla karawaningu odpada , mozna tam ustawic 3 przeczepki przy brodziku dla dzieci - co to za odpoczynek , Turawa brudna woda , Mietków spuszcona woda i zostala kałuża, Jelcz tez nie polecam, za duzo szumu mlodziezy z okolicznych wiosek a i powedkowac nie ma gdzie , bo ten staw bezrybny, Nysa opanowana przez malolatów , szum do godzin porannych , Sulitrowiczki kałuża mało atrakcyjne miejsce, nie wiem jak teraz wyglada okolica Milicza - zmienil sie właściciel tych stawów, wiec sie nie wypowiem, a kase nasza kazdy wezmie i tylko trzeba ja odpowiednio wydac bysmy byli zadowoleni z wypoczynku.

Jesli moge cos polecic do powedkowania to odsyłam do swego postu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=2997 jest tam moja przeczepa i Aki Tigry , co weekend tam jestesmy i milo bedzie jak ktos jeszcze z tego forum dołaczy do nas . Warto zobaczyc , a noż sie spodoba i blisko do Wrocławia ( ja z Oławy mam 60 km) a i przeczepke mozna zostawic bezpiecznie tak robimy z Wojtkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz powędkować to jest jeszcze Kobyla Góra, z Wrocka ok. 60km. drogą nr. 8 do Sycowa a następnie na Ostrzeszów, są tam 2 lub 3 pola biwakowe i osrodki wczasowe, teren położony w lesie, całkiem przyjemnie. http://waldiqzaj.republika.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.