Skocz do zawartości

Istria szukam kempingu w tej okolicy.


Rekomendowane odpowiedzi

IMHO to i tak nieźle.

I to jest rada warta :piwko:

Dokładnie tak zrobię, ale jak zapłacisz to skrobnij parę słów ile ci wyszło.

 

Życzę Wam miłego wypoczynku na finiszu.

post-373-1438092966,73_thumb.jpg

 

Moje rozliczenie ;) uwzględnili mi 5% rabatu za płatność gotówką i członkostwo ADAC. Musieliśmy skrócić pobyt bo najmłodsza silnie gorączkowała. Wrócę tam jeszcze :) im dłużej tym taniej jest opłata rejestracyjna. Gdybym jeszcze wyrzucił samochód na zewnątrz co wiele osób praktykuje równe 200kun doba.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@witus > ...Musieliśmy skrócić pobyt bo najmłodsza silnie gorączkowała...

 

Co się stało ?

Jeżeli masz kartę EKUZ śmiało do lokalnego lekarza/szpitala

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Korzystaliśmy z EKUZ w ubiegłym roku w szpitalu Zadar.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus > ...Musieliśmy skrócić pobyt bo najmłodsza silnie gorączkowała...

 

Co się stało ?

Jeżeli masz kartę EKUZ śmiało do lokalnego lekarza/szpitala

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Korzystaliśmy z EKUZ w ubiegłym roku w szpitalu Zadar.

Lody/klimatyzacja/przeciągi coś zaszkodziło. Zdecydowaliśmy się wrócić. O dwa dni skróciliśmy pobyt. Mieliśmy karty ale i tak nie mogłaby sie kąpać. Nic złego sie nie stało, wyjazd był bardzo udany!

 

Uważajcie jadący i wracający. W Koprze byliśmy świadkiem stłuczki przyczepy jadącej na wakacje :( przy rondzie dostała w tyłek, wbiła sie w nią osobówka. W nocy o 4 duże mgły na autostradzie. Zdecydowaliśmy sie spać do rana. Rano korki, stłuczki w Czechach w obu kierunkach.

 

post-373-1438099487,63_thumb.jpg

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wituś Brioni jest bardzo fajny, tylko trzeba znaleźć zakątek (kierunek od bramy tak na godz. 13-stej). Super cień i spokojne familiady.

 

Byłem, sprawdziłem, jest ok ! Ale jeżeli podoba Ci się Brioni to Pineta bije go na głowę, klimatem, plażą, wielkością ... oj wracam tam jeszcze. To takie Lubiatowo i Bory Tucholskie, zero komercji, fajny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Brioni fantastyczne było to, że jak się lał żar z nieba to można było pływać sobie w cieniu sosen schodzących do samej wody...

Siedzieliśmy w wodzie z chłopakami po 8 godzin, a wieczorem heja fo Fazany albo Puli. Mieliśmy chyba parcelę nr 58. Cisza i spokój...http://www.puntizela.hr/en/map

Na Piniecie byłem na rozpoznaniu, ale trafiłem na ogromne wówczas tłumy co potwierdziło nasz wybór.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Brioni fantastyczne było to, że jak się lał żar z nieba to można było pływać sobie w cieniu sosen schodzących do samej wody...

Siedzieliśmy w wodzie z chłopakami po 8 godzin, a wieczorem heja fo Fazany albo Puli. Mieliśmy chyba parcelę nr 58. Cisza i spokój...http://www.puntizela.hr/en/map

Na Piniecie byłem na rozpoznaniu, ale trafiłem na ogromne wówczas tłumy co potwierdziło nasz wybór.

Pozdrawiam.

Haha mamy dokładnie podobne wrażenia o campingach (tylko rożnych). Myśle, że na każdym trzeba pomieszkać, a nie oglądać na spacerze :) jak wyjeżdżałem obłożenie mojej części campingu było 50%

 

Czy na Brioni plaża otacza camping ?

Dobra widzę mapkę. Nie przeszedłem go całego, w połowie skręciłem w lewo. Wydawało mi się na początku stromo do wody i ostre kamienie w wodzie.

 

Może kiedyś będzie też Brioni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten kemping urzekł, bo do wody miałem 30 m i widziałem z wody dzieci w przedsionku (i na odwrót) a byłem w drugiej linii.

Chłopaki po lody mieli z 50 metrów (oczywiście w mokrych majtkach), podobnie po chleb i owoce. Wszystko świeże i tańsze niz w sklepach w Fazanie (oczywiscie to drobnostka, ale na kempingach zawsze jest odwrotnie).

Miło nas przyjęli, dostaliśmy zniżkę na CCI i na koniec rabat za pobyt ponad 7 dni. Takie rzeczy wpływają na całą ocenę pobytu...

Jedynie na części plaży w sobotę i niedzielę przyjeżdzali Chorwaci, więc robiło się trochę tłoczniej (niekoniecznie głosniej) ale i tak było daleko do tłoku nad Batykiem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten kemping urzekł, bo do wody miałem 30 m i widziałem z wody dzieci w przedsionku (i na odwrót) a byłem w drugiej linii.

Chłopaki po lody mieli z 50 metrów (oczywiście w mokrych majtkach), podobnie po chleb i owoce. Wszystko świeże i tańsze niz w sklepach w Fazanie (oczywiscie to drobnostka, ale na kempingach zawsze jest odwrotnie).

Miło nas przyjęli, dostaliśmy zniżkę na CCI i na koniec rabat za pobyt ponad 7 dni. Takie rzeczy wpływają na całą ocenę pobytu...

Jedynie na części plaży w sobotę i niedzielę przyjeżdzali Chorwaci, więc robiło się trochę tłoczniej (niekoniecznie głosniej) ale i tak było daleko do tłoku nad Batykiem :]

Cholera napisałeś relacje z Pinety, miałem napisać to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander, witus, jak tak Was czytam to urlopu mi brakuje :) I to już tego w przyszłym roku :) Muszę sobie dodać na listę wspominane kempingi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander, witus, jak tak Was czytam to urlopu mi brakuje :) I to już tego w przyszłym roku :) Muszę sobie dodać na listę wspominane kempingi :)

Blisko jest na szczęście na majówkę można podjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.