Skocz do zawartości

Istria szukam kempingu w tej okolicy.


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero 22 możemy zmienić miejsce, najmłodsza chce tu wyprawić urodziny :)

To nas juz nie będzie :( jutro spadamy stąd, Pierzaste też. Może wpadniecie na rekonesans zanim się zdecydujecie na zmianę. Szczerze mówiąc trudno będzie Wam zmienić standard. Ten kemping to niestety nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Artur zapomnij o Istriii - my jesteśmy w Albani najpierw Poamer (do wody 4m) a teraz Kreanea do wody 50m ale pustki na plaży że hohoho... - chyba się zakochałem w tym kraju.. :D cudnie I tanio... 20E za całą naszą załogę.. :D czyli 2,5E od pozycji.. :D plaza super woda przeczysta, jedzenie prawie bezcen, piwo Tirana jak woda mineralna. dalej bedziemy podązać w strone słońca czyli południe Grecji.

Zawsze mozesz jeszcze dobic do nas. Jardanką pociągnisz I dzionek jesteś u nas a miejsce Ci zrobimy bo jest nas dużo tu.  :D

 

 

ale urlopu to masz chyba więcej niż 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nas juz nie będzie :( jutro spadamy stąd, Pierzaste też. Może wpadniecie na rekonesans zanim się zdecydujecie na zmianę. Szczerze mówiąc trudno będzie Wam zmienić standard. Ten kemping to niestety nic ciekawego.

Przepraszam Was bardzo, nie miałem dostępu do internetu wcześniej. Tyle się dzieje :( mamy znajomych z Polski, zupełny brak czasu ...

 

post-373-1437208374,68_thumb.jpg

W przyszłym tygodniu najprawdopodobniej zmienię miejsce. Z żalem bo BiVillage to zupełny top pod kątem dzieci.

 

post-373-1437208782,29_thumb.jpg

 

Fajne są wieczorne animacje, konie, malowane ciała, dyskoteki, darmowe wino, przedstawienia, każdy znajdzie coś dla siebie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus  > Fajne są wieczorne animacje, konie, malowane ciała, dyskoteki,

 

animacje + baseny + wieczorem dyskoteka dla dzieci = Pra Delle Torri  polecamy

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Na PDT dzieci się nie nudzą 24h/doba.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus > Fajne są wieczorne animacje, konie, malowane ciała, dyskoteki,

 

animacje + baseny + wieczorem dyskoteka dla dzieci = Pra Delle Torri {style_image_url}/attachicon.gif s-1.gifpolecamy

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Na PDT dzieci się nie nudzą 24h/doba.

Dzięki zanotuję. Chwilowo BiVillage okrzyknięty najlepszym campingiem na jakim byliśmy ... Pozdrawiamy z upalnej Chorwacji

 

post-373-1437458036,07_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur zapomnij o Istriii - my jesteśmy w Albani najpierw Poamer (do wody 4m) a teraz Kreanea do wody 50m ale pustki na plaży że hohoho... - chyba się zakochałem w tym kraju.. :D cudnie I tanio... 20E za całą naszą załogę.. :D czyli 2,5E od pozycji.. :D plaza super woda przeczysta, jedzenie prawie bezcen, piwo Tirana jak woda mineralna. dalej bedziemy podązać w strone słońca czyli południe Grecji.

Zawsze mozesz jeszcze dobic do nas. Jardanką pociągnisz I dzionek jesteś u nas a miejsce Ci zrobimy bo jest nas dużo tu.  :D

 

Napisz coś więcej bo mnie Albania zainteresowała bardzo.

Warto jechać z maluchami w tamte strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmiana miejscówki - camping Pineta. Cena przyjemna 193 Kuny doba. W każdej parceli prąd i woda. Cena bardzo przyjemna 193 kuny za 3+1. Polecam - reszta w relacji! Widok z okna bezcenny.

 

post-373-1437648784,73_thumb.jpg

 

Większość campingu nieparcelowana w lesie, dla miłośników cienia.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-373-1437932621,67_thumb.jpg

 

Osatnie trzy dni na Istrii. Zwiedzaliśmy te okolice 17 lat temu z namiotem i nie specjalnie się nam podobało.

 

Tym razem zupełna zmiana. Chyba jeden z najbardziej udanych wyjazdów. Camping Pineta trafia do zupełnego topu odwiedzonych campingów w Cro - do tego przy najniższej cenie! Więcej w relacji po powrocie. Napewno tu jeszcze wrócimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus ile płaciłeś na BiVillage i w jakiej strefie stałeś? Sprawdziłem na stronce i ceny trochę słone a miejsc brak :( 

Pytam, bo wybieram się na Istrię i chętnie powtórzę oba "Twoje kempingi", ale na stronie CampingIN Pineta ceny również są dużo wyższe niż Ty zapłaciłeś, czyżby zawyżali ceny przy rezerwacji online, a na miejscu jest taniej, czy też wytargowałeś cenę?

Jak z miejscem na obu kempingach, trzeba rezerwować, czy można jechać w ciemno?

Z góry dzięki za wszelkie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus ile płaciłeś na BiVillage i w jakiej strefie stałeś? Sprawdziłem na stronce i ceny trochę słone a miejsc brak :( Pytam, bo wybieram się na Istrię i chętnie powtórzę oba "Twoje kempingi", ale na stronie CampingIN Pineta ceny również są dużo wyższe niż Ty zapłaciłeś, czyżby zawyżali ceny przy rezerwacji online, a na miejscu jest taniej, czy też wytargowałeś cenę?Jak z miejscem na obu kempingach, trzeba rezerwować, czy można jechać w ciemno?Z góry dzięki za wszelkie informacje :)
Byłem wczoraj na campingu BiVillage bo córka zatęskniła za basenami. Miejsca jest bardzo dużo. My staliśmy na 455, odszukaj na planie. Camping drogi, do 17 lipca płaciliśmy ok 58e za 3+1 po 17 lipca chyba z 64e. Nie pokazałem w recepcji karty ADAC przy rejestracji dlatego nie uwzględnili mi zniżki (nie chwalą sie tym na stronie, a honorują prawie wszystkie zniżki). Drogi ale wg moich córek warto (animacje i 3baseny).Teraz jesteśmy 3 km obok z drugiej strony Fazany. Ogromny camping w lesie, mamy widok na morze. Stoimy na parceli 95, druga linia (przed pierwszą jest deptak wiec spacerowicze zaglądają w grilla). Tu nie biorę prądu więc jak wyliczyłem zapłacę ok 200kn - taki cennik dostałem w recepcji. Na stronie jest w E.

 

Byłem wczoraj na campingu BiVillage bo córka zatęskniła za basenami. Miejsca jest bardzo dużo. My staliśmy na 455, odszukaj na planie. Camping drogi, do 17 lipca płaciliśmy ok 58e za 3+1 po 17 lipca chyba z 64e. Nie pokazałem w recepcji karty ADAC przy rejestracji dlatego nie uwzględnili mi zniżki (nie chealą sie tym na stronie a chonorują prawie wszystkie zniżki). Drogi ale wg moich córek warto (animacje i 3baseny).Teraz jesteśmy 3 km obok z drugiej strony Fazany. Ogromny camping w lesie, mamy widok na morze. Stoimy na parceli 95, druga linia (przed pierwszą jest deptak wiec spacerowicze zaglądają w grilla). Tu nie biorę prądu więc jak wyliczyłem zapłacę ok 200kn - taki cennik dostałem w recepcji. Na stronie jest w E.
http://www.pinetafazana.hr/pineta_2015_hr.pdf. 22,5E - gdybym zostawił samochód na zewnątrz wychodzi jeszcze taniej.Oba campingi mają ogromne parkingi przed, więc warto przyjechać wieczorem, w nocy - można bezpiecznie nocować czekając na otwarcie recepcji.Byłem jeszcze sprawdzić Brioni/exPuntizela w Puli, ale nie podobała nam się plaża i ogromne wędrówki ludzi, to chyba też plaża miejska? Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zerknę sobie na mapki kempingów, żeby Cię zlokalizować :) Trochę znam okolice Umag. Byłem tam wcześniej na Stella Maris. Wiem, że cenniki są w euro, ale jak rozpoczniesz proces rezerwacji to są w kunach i pokazuje, że tzw. "Base price" (parcela+2osoby+ prąd) na najtańszej parceli kosztuje 244 kuny, a Ty napisałeś, że za 3+1 płacisz 193 Kuny więc albo ja coś źle sprawdzam, albo coś kombinują z cenami online, bo nawet bez prądu to rozbieżność dość spora  :hmm: BTW: a jak z prądem z solara - w takich upałach to chyba nie brakuje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zerknę sobie na mapki kempingów, żeby Cię zlokalizować :) Trochę znam okolice Umag. Byłem tam wcześniej na Stella Maris. Wiem, że cenniki są w euro, ale jak rozpoczniesz proces rezerwacji to są w kunach i pokazuje, że tzw. "Base price" (parcela+2osoby+ prąd) na najtańszej parceli kosztuje 244 kuny, a Ty napisałeś, że za 3+1 płacisz 193 Kuny więc albo ja coś źle sprawdzam, albo coś kombinują z cenami online, bo nawet bez prądu to rozbieżność dość spora :hmm: BTW: a jak z prądem z solara - w takich upałach to chyba nie brakuje ? :)

Tu na pinecie nie ma tańszych, czy droższych miejscówek. Ja jestem w części parcelowanej, ale w nieparcelowanej jest dokładnie taka sama cena. Na parcelowanej każdy ma wodę i prąd dedykowany.

 

Zaglądam z ciekawości do solara, ale nie daje rady naładować akumulatora do 100%. Stoimy w cieniu.

 

Mimo tego, że świecimy do 1 w nocy, córka czyta nawet dłużej, ładują się trzy smartfony, tablet, jeden z telefonów robi za bramkę wifi cały czas - akumulator ma 12,75V.

 

Dokładną cenę za Pinetę podam w środę bo wracamy.

 

Nie rób rezerwacji, oba są ogromne, jak się nie spodoba pojedziecie dalej. Na obu są duuuuże parkingi więc bez stresu znajdziecie odpowiednio zacinione miejsce i dopiero wjedziecie do środka.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zaglądam z ciekawości do solara, ale nie daje rady naładować akumulatora do 100%. Stoimy w cieniu. Mimo tego, że świecimy do 1 w nocy, córka czyta nawet dłużej, ładują się trzy smartfony, tablet, jeden z telefonów robi za bramkę wifi cały czas - akumulator ma 12,75V. 

IMHO to i tak nieźle. 

 Nie rób rezerwacji, oba są ogromne, jak się nie spodoba pojedziecie dalej. Na obu są duuuuże parkingi więc bez stresu znajdziecie odpowiednio zacinione miejsce i dopiero wjedziecie do środka.

 

I to jest rada warta  :piwko:

Dokładnie tak zrobię, ale jak zapłacisz to skrobnij parę słów ile ci wyszło.

 

Życzę Wam miłego wypoczynku na finiszu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.