Skocz do zawartości

Istria szukam kempingu w tej okolicy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@witus

Kemping Stupice najlepsze miejsce   na kempingu polecamy

W tym miejscu jest blisko do sanitariatów, plaży itp...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Coś źle się podlinkowało - ścieżka http://waning.pl/topic/19629-kemping-pila-na-wyspie-krk/?p=426978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus

p o p r a w k a  Stupice  zerknij na mapkę opisana lokalizacja

Teren tu jest w miarę płaski zacieniony, NIE STAWAJ pod piniami, uważaj na kapiącą żywicę !

Raz staliśmy na wysokości plaży teren równy ale bez cienia = PATELNIA !

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Wszysko kupisz w Premantura, po większe zakupy:

świeże owoce i warzywa jeżdziliżmy na targ do Puli.

Targ jest w centrum miasta, czynny każdego dnia TYLKO od rana do godz. 12:00 !

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus

p o p r a w k a Stupice {style_image_url}/attachicon.gif s-1.gif zerknij na mapkę opisana lokalizacja

Teren tu jest w miarę płaski zacieniony, NIE STAWAJ pod piniami, uważaj na kapiącą żywicę !

Raz staliśmy na wysokości plaży teren równy ale bez cienia = PATELNIA !

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Wszysko kupisz w Premantura, po większe zakupy:

świeże owoce i warzywa jeżdziliżmy na targ do Puli.

Targ jest w centrum miasta, czynny każdego dnia TYLKO od rana do godz. 12:00 !

Sprawdzę na miejsu :) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że Istria nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia 16 lat temu. Jestem drugi dzień i bardzoooo pozytywne zaskoczenie.post-373-1436859917,91_thumb.jpg

 

Pewnie napiszę coś jak wrócę za 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus > ...Istria nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.

Jestem drugi dzień i bardzoooo pozytywne zaskoczenie.

 

Premantura = STUPICE ?

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Chwilowo BiVillage Fanzana ale Stupice w planie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiVillage to nasz ulubiony kamping na Istrii :serce:

Ja będę miał problem ze zmianą miejsca najmłodsza załoga nie da się przekonać do zmiany miejsca :(

 

post-373-1436950976,49_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał problem ze zmianą miejsca najmłodsza załoga nie da się przekonać do zmiany miejsca :(

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1436950946.028340.jpg

 

Miejscówka koło nas dziś się zwolniła ;) a Pierzaste stoją z 15m przed nami, dzieli nas jedna parcela ale mam ich na oku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka koło nas dziś się zwolniła ;) a Pierzaste stoją z 15m przed nami, dzieli nas jedna parcela ale mam ich na oku :D

Dopiero 22 możemy zmienić miejsce, najmłodsza chce tu wyprawić urodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur zapomnij o Istriii - my jesteśmy w Albani najpierw Poamer (do wody 4m) a teraz Kreanea do wody 50m ale pustki na plaży że hohoho... - chyba się zakochałem w tym kraju.. :D cudnie I tanio... 20E za całą naszą załogę.. :D czyli 2,5E od pozycji.. :D plaza super woda przeczysta, jedzenie prawie bezcen, piwo Tirana jak woda mineralna. dalej bedziemy podązać w strone słońca czyli południe Grecji.

Zawsze mozesz jeszcze dobic do nas. Jardanką pociągnisz I dzionek jesteś u nas a miejsce Ci zrobimy bo jest nas dużo tu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur zapomnij o Istriii - my jesteśmy w Albani najpierw Poamer (do wody 4m) a teraz Kreanea do wody 50m ale pustki na plaży że hohoho... - chyba się zakochałem w tym kraju.. :D cudnie I tanio... 20E za całą naszą załogę.. :D czyli 2,5E od pozycji.. :D plaza super woda przeczysta, jedzenie prawie bezcen, piwo Tirana jak woda mineralna. dalej bedziemy podązać w strone słońca czyli południe Grecji.

Zawsze mozesz jeszcze dobic do nas. Jardanką pociągnisz I dzionek jesteś u nas a miejsce Ci zrobimy bo jest nas dużo tu. :D

Jak pomyślę, że miałbym w tych upałach jechać 600 km dalej :) zestarzałem się ... Powodzenia, szerokości ja odnalazłem się na Istrii.

 

post-373-1436994564,12_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.