Skocz do zawartości

Rozmowy dookoła zlotowe


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie -jak duży jest ten kemping i ile jest w stanie przyjąć załóg ?

 

Na swojej stronie Gościniec Jurajski podaje pojemność swojego pola na 200 namiotów.

Jeśli chodzi o przyczepy to możemy podzielić tę ilość na połowę. A poza tym czy kiedykolwiek brakło dla kogoś miejsca na zlocie? :hmm:

 

Co tam będziecie organizować -czyli jaki macie plan tego spotkania ? :hmm:

Wystarczy przeczytać :thank: http://forum.karawaning.pl/topic/19702-xviii-zlot-karawaningpl-podlesice/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając możliwości Dżumika i Adje szykujcie się na moc atrakcji :):yes:

Miodziowa będzie z gitrarą? Też będę miał niespodziankę

Edytowane przez balthur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swojej stronie Gościniec Jurajski podaje pojemność swojego pola na 200 namiotów.

Jeśli chodzi o przyczepy to możemy podzielić tę ilość na połowę. A poza tym czy kiedykolwiek brakło dla kogoś miejsca na zlocie? :hmm:

 

Wystarczy przeczytać :thank: http://forum.karawaning.pl/topic/19702-xviii-zlot-karawaningpl-podlesice/

Nie wiem czy zabrakło miejsca czy nie,bo nie byłem na takiej masówce jeszcze  :nono:

Pytałem o konkrety -co planujecie robić w poszczególne dni-jakie wycieczki,zawody itd. ,a Ty mi ogólniki zapodajesz ( plan jest taki żeby się spotkać -tyle to wiem ,nie pytając :] ).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo , na zlotach nie ma ściskania pośladów i nikt nikomu nie będzie narzucać co ma robić . To jest luźne spotkanie . Owszem pewne punkty się powtarzają (ognisko , pasowanie) ale na siłę nikt już nie proponuje wypełniaczy czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo , na zlotach nie ma ściskania pośladów i nikt nikomu nie będzie narzucać co ma robić . To jest luźne spotkanie . Owszem pewne punkty się powtarzają (ognisko , pasowanie) ale na siłę nikt już nie proponuje wypełniaczy czasu .

Spoko,czyli ogólnie luz jak na rybach i wolna amerykanka -kumam bazę :yay: :yay: :yay:

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych forumowiczów  :yes: Do zobaczenia na szlaku :]

Załoga  waldi 63 widzę konkretnie rozpoczyna przygodę z karawaning.pl -przywitanie dzisiaj przed godz. 20.00,a zaraz po tym już się zapisali na zlot ogólnopolski.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę z innej beczki.

Na każdym zlocie mamy okolicznościową pieczątkę , którą odbijamy m.in. na certyfikatach zlotowych podczas pasowania. 

Chciałbym dołożyć swoją cegiełkę do przyszłego zlotu i zrobić kolejną już pieczątkę.

Dżumiku , nasz projektancie. Czekam na sugestię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.