Skocz do zawartości

Rozmowy dookoła zlotowe


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do zlotu już tylko kilka dni. Z tego powodu moje pytanie do znawców tematu .

Czy poniższa trasa ma ukryte niespodzianki w postaci rodzących się na skutek remontów korków ?

Dodam , że Wrocław mijać będę w okolicach godz. 16.00 w czwartek . Na bramkach wjazdowych problemu nie będzie ale co dalej ?

Szukać drogi alternatywnej czy dać sobie spokój i lecieć bez główkowania ? Na pasowanie chyba dotrę ? :lol:

attachicon.gifTrasa do Podlesic.png

Proponuję wszystkim jechać od strony Kroczyc a nie Żarek,ponieważ w ubiegły piątek zerwany był asfalt na jednym pasie na odległości ok.2 km i odbywał się ruch wahadłowy. Planowany czas zakończenia remontu drogi to 30 listopad 2015 roku.Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zlotu już tylko kilka dni. Z tego powodu moje pytanie do znawców tematu .

Czy poniższa trasa ma ukryte niespodzianki w postaci rodzących się na skutek remontów korków ?

Dodam , że Wrocław mijać będę w okolicach godz. 16.00 w czwartek . Na bramkach wjazdowych problemu nie będzie ale co dalej ?

Szukać drogi alternatywnej czy dać sobie spokój i lecieć bez główkowania ? Na pasowanie chyba dotrę ? :lol:

attachicon.gifTrasa do Podlesic.png

Do Zawiercia jest OK. Dalej nie widać najlepiej, ale chyba prowadzi Cię przez Rzędki. Proponuje przez Zawiercie drogą 78 prosto aż do Kroczyc. W Kroczycach w lewo drogą 792 koło kościoła i po paru kilometrach będziesz na miejscu. To dobra droga, inne wąske i dziurawe. Niektóre nawigacje prowadzą inaczej. Sugeruję jechać tak jak napisałem.

Droga Siewierz - Zawiercie - jak jest 50 to tyle radzę jechać, bo szkoda kasy :-)))))

Edytowane przez adi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek 

A4, zjazd na 88przed Gliwicami potem A1 i za Pyrzowicami pierwszy zjazd z S1 w Mierzęcicach w lewo na Siewierz.

Siewierz mijasz obwodnicą.

78 przez Zawiercie do Kroczyc i w lewo za kościołem na Podlesice. W Podlesicach nie rozpędzaj się bo miniesz kemping po prawej.

 

Na A4 ostatnio największe korki na bramkach wjazdowych we Wrocławiu. W poprzednią niedzielę i czwartek był czynny jeden! pas do ruchu ręcznego a reszta viaauto. Co to za geniusz wymyśla tego nie wiem, ale wybitny to specjalista od ruchu.

 

 

Teraz co do samego zlotu.

Ponad 100 załóg to znacznie więcej niż na dotychczasowych zlotach jesiennych. Wszystkie załogi są bardzo mile widziane i cieszymy się na tak duże spotkanie.

Jednak tak duża liczba załóg i prawie 300 osób to już mega duża impreza.

 

Chciałbym mieć jednak do Was osobistą prośbę.

Bardzo proszę o sensowne stawanie, tak żebyśmy się wszyscy pomieścili. Większość z Was rozumie o co chodzi.

Na polu nie ma wyznaczonych parceli ani dróg wyjazdowych. Jest więc prośba właścicieli pola abyśmy dla własnego bezpieczeństwa stanęli tak, żeby w razie jakiegoś przypadku dało się z pola wjechać i wyjechać.

 

Z prądem też chyba rozumiecie, że nie będzie łatwo przy takiej ilości załóg. Widzę, że jest paru kolegów z Niewiadówkami i przyczepkami bez ogrzewania gazowego. Nie korzystajmy z farelek a przede wszystkim z mocnych czajników elektrycznych. Przy włączonych rano przy śniadaniu kilkudziesięciu 2 kW czajnikach nie mamy szansy na niewywalenie zabezpieczeń.

 

Mam nadzieję, że wszyscy wiedzą o co mi chodzi :) i nie są to jakieś super niewygodne restrykcje  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zawiercia jest OK. Dalej nie widać najlepiej, ale chyba prowadzi Cię przez Rzędki. Proponuje przez Zawiercie drogą 78 prosto aż do Kroczyc. W Kroczycach w lewo drogą 792 koło kościoła i po paru kilometrach będziesz na miejscu. To dobra droga, inne wąske i dziurawe. Niektóre nawigacje prowadzą inaczej. Sugeruję jechać tak jak napisałem.

Droga Siewierz - Zawiercie - jak jest 50 to tyle radzę jechać, bo szkoda kasy :-)))))

To jest bardzo dobry plan.W Kroczycach można tez przejechać prosto ,zostawiając po lewej stronie kościół i po ok. 300 metrach po lewej stronie będzie darmowy odkryty basen ze zjeżdżalnia dla dzieci i barem oraz  z zatrudnionymi  ratownikami.Parking jest kawałek dalej po stronie prawej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahhahahah i jeszcze jedno. W Podlesiach jest mały sklep mało wyposażony. W Kroczycach koło kościoła jest duży parking a vis a vis dobrze a nawet bardzo dobrze zaopatrzony sklep (choć co tam do jedzenia kupić można nie wiem, ja tylko do jednej lady tam dotarłem, choć byłem w nim wiele razy :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka słów w temacie "prądowym". Zabierajcie ze sobą, kto może, długie przedłużacze. Gniazdka prądowe są na obrzeżach pola. Stając na jego środku potrzebne będzie kilka metrów kabla żeby do nich dosięgnąć. Niezbędne i tak będzie dzielenie się prądem pomiędzy kilkoma sąsiednimi przyczepami.


 


Przy tej ilości załóg naprawdę zapomnijcie o farelkach, czajnikach elektrycznych, grillach opiekaczach itp. Instalacja na polu nie wytrzyma tego na pewno.


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przesadzajcie, wprawdzie zapowiadają ochłodzenie ale do mrozów daleko więc farelki raczej odpadają a wodę na kawę, można zagotować na gazie. Najważniejsze, że do spotkania to już tylko godziny. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadówki też mają lodówy na gaz . Wszyscy przełączamy lodówki na gaz. O ogrzewaniu farelami nawet nie mówię . To jest zakazane !!!!!!!!!!!!!. , Chyba że Niewiadka z małym dzieckiem . Grille elektryczne także nie wchodzą w rachubę . Mam nadzieje że każda przyczepa wyposażona jest w czajnik elektryczny 700 W, JEZELI NIE,  TO KUCHENKA GAZOWA . /KAWA LEPIEJ Z GAZU SMAKUJE, , oby była markowa i niedawno wypalana  / Jak by komu brakowało mam ze sobą 40 L GAZU W RÓŻNYCH BUTLACH ./ Jedną przygotowałem dla Arka / Fingera / na ten słynny jego gulasz / Jakoś :banan:  :lol:  :lol:  :lol:  się nic nie odzywa :slina: . Od skrzynki musi być kabel 2,5 w gumie. a potem rozdzielka . Mam takiego kabla około 70 mb . i grube rozdzielacze . Myslę że damy rade , zwłaszcza że z nami będzie główny elektryk zlotowy wspaniały Lepciak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku . W związku z tym , że od kilku miesięcy obserwujemy Twoją heroiczną walkę z kilosami , nie w głowie mi potrawy , które mogą zaburzyć harmonię pracy Twojego organizmu . Mam świadomość , że plasterek kiełbasy może zwalić Cię z nóg . :lol: 

Dlatego też na czas zlotu raczyć się będziemy wodą i czarnym chlebem a w ręku trzymać będziemy kijaszki do odganiania kuszących nas karkówką z grilla.

Damy radę . :pad::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadówka miała lodówkę na gaz niestety w nowej przyczepie własnie sie zepsuła i jestem zależny od 230V i poważnie się zastanawiam nad rezygnacją z przyjazdu  :'( 

Wiem jak wygląda kwestia prądu a ja aktualnie mam lodówkę tylko na 230V 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadówka miała lodówkę na gaz niestety w nowej przyczepie własnie sie zepsuła i jestem zależny od 230V i poważnie się zastanawiam nad rezygnacją z przyjazdu  :'( 

Wiem jak wygląda kwestia prądu a ja aktualnie mam lodówkę tylko na 230V 

Myślę że żartujesz..... :ee:  na 2 nocki wytrzymasz bez lodówki, zawsze można kupować sobie artykuły szybo psujące na bieżąco w sklepie...a na noc lodówka będzie na zewnątrz :) . też mi lodówka na gaz padła, ale myślę że z tego powodu na pewno nie zrezygnuję, wręcz przeciwnie - już dwie załogi :piwko:  zaproponowały mi pomoc w usunięciu usterki :) . Więc może być ciekawie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadówka miała lodówkę na gaz niestety w nowej przyczepie własnie sie zepsuła i jestem zależny od 230V i poważnie się zastanawiam nad rezygnacją z przyjazdu  :'( 

Wiem jak wygląda kwestia prądu a ja aktualnie mam lodówkę tylko na 230V 

NIe martw się  . Kilka kilometrów jest sklep w Kroczycach Delikatesy Centrum . Byłem tu 2 lata temu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.