Skocz do zawartości

grecja chalkikdiki,10 dni wystarczy?


iwka

Rekomendowane odpowiedzi

Twardym trzeba być nie mniętkim :]

Szczególnie w zderzeniu z ciężarówką  :] 

 

Niebezpieczna i głupia ... Ale rodzina spała, a najmłodsza nie marudziła.

Wszystko zależy od kierowcy, jedna da radę drugi nie, ale jak na jeden raz to troszkę za dużo :hmm:  ważne że dojechałeś :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie w zderzeniu z ciężarówką :]

 

Wszystko zależy od kierowcy, jedna da radę drugi nie, ale jak na jeden raz to troszkę za dużo :hmm: ważne że dojechałeś :ok:

Kamperem łatwiej bo pewnie ze 130 mogą lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca sam ocenia swoje mozliwosci.Rozsadny jak czuje zmeczenie to robi przerwe.

Ja tylko moge stwierdzic ze 15 godz jazdy 100km/h z przyczepa mniej mnie meczy niz 8 godz 140 km/h samym autem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 10 dniach wolnych i tylu km do pokonania trzeba wyciąć praktycznie 4 dni na dojazd tam i spowrotem. Wiadomo że ten drugi dzień kiedy dociera się na miejsce jest już w dużej mierze stracony. Tak samo dzień wyjazdu. Wypoczynku zostaje 6 dni. Sami musicie ocenić czy warto pokonać taką trasę. Jeśli tylko wypoczynek, plażowanie i lenistwo to można się pokusić. Mi jednak byłoby szkoda jechać tak daleko tylko dla morza i słońca, chciałabym zobaczyć coś nowego, innego o czym i Ty piszesz. Także może lepiej odłożyć Grecję na kolejny - dłuższy urlop i wtedy się nią nacieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił, nawet 14 dni to mało

Prawie 4 dni w drodze, chyba ze ktos zrobi na raz a potem i tak dwa dni dochodzenia do siebie

 

Autostrad jest sporo, bo prawie całe wegry, serbia i kawalek mcd

Najgorsza droga od salonik, ale tam widoki umilaja podróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bardzo Wam dziękuję za Wasze porady  :przytul:

 

Chyba faktycznie trochę za mało tego czasu na tyle km,pewnie bym czuła niedosyt że tyle km przejechałam a nie zobaczyłam tego czy tamtego.

Ale potrzebowałam właśnie tych kilku odpowiedzi żeby podjąć decyzję.

Grecję przełożymy na kiedy indziej i wybierzemy się do starej,dobrej Chorwacji.

 

Jeszcze raz dzięki i wszystkim Wam życzę udanych urlopów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił, nawet 14 dni to mało

Prawie 4 dni w drodze, chyba ze ktos zrobi na raz a potem i tak dwa dni dochodzenia do siebie

 

Autostrad jest sporo, bo prawie całe wegry, serbia i kawalek mcd

Najgorsza droga od salonik, ale tam widoki umilaja podróż

Saloniki omijamy skrótem i okrążamy bez korków , dalej to już lecimy jak po sznurku do celu ; :hmm:  jak bym podjął wyzwanie to tylko autostrady i przez Macedonię , objazd Sithonii po 1 - 2 dni w jednym miejscu , plażowanie bez zwiedzania ( tam w zasadzie nie bardzo jest co zwiedzać )wyjazd po południu i spanie już w Serbii - następnego dnia wieczorem przed północą w domku  a za rok Grecja do poprawki :)

Jadąc z przyczepką widzę jak kampery swobodnie śmigają autostradą nie to co my z ogonem a przy podmiance kierowcy to już w ogóle luks - nie namawiam i nie odradzam - wybór należy do Was :hej:

Edytowane przez janm (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.