Skocz do zawartości

Grecja wyjazd ok 11 lipca


Lukers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:nono:  aqrat....  Gosia-  tak straszyli w ubiegłym roku i nic złego nie było.. :D

 

teraz też wielkie hallo.. wiecej paliwa jedynie trzeba wziąść 10l w kanister.. :D

Qrcze mam fajny katalog z kempingami chciałem się podzielić z czytającymi ale ma 11MB I nie wchodzi PDF.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nono:  aqrat....  Gosia-  tak straszyli w ubiegłym roku i nic złego nie było.. :D

 

teraz też wielkie hallo...

Aqurat :D widziałes ile kasy dziennie wybierają Grecy z banków? Wypłacają wszystkie oszczędności... Chyba nie bez powodu? Dla wszystkich może zwyczajnie nie starczyć gotówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam nadzieję, że u nas temat aktualny i data ani kierunek wyjazdu się nie zmienia :nono:  Pozdrawiamy

Cześć,

oczywiście temat aktualny.

Data i kierunek wyjazdu bez zmian.

Po ustaleniach telefonicznych z Tomim staneło na wyjeżdzie 11 lipca (sobota). Ja wyjeżdzam ok 6 - 7 z Lublina, w Rzeszowie będę ok 9 - 10 i już na dwa zestawy (może będzie na trzy zestawy - Tomaszowiak się jeszcze decyduje) będziemy jechać w kierunku docelowym.

Za Budapesztem będziemy się "łapać".

Przed wyjazdem musimy się powymieniać nr. telefonów.

Jakby coś się zmianiało proszę o pilną informację (ze swojej strony również niezwłocznie dam znać, ale u mnie się nic nie może zmienić :nono:  :hmm: )

Aqurat :D widziałes ile kasy dziennie wybierają Grecy z banków? Wypłacają wszystkie oszczędności... Chyba nie bez powodu? Dla wszystkich może zwyczajnie nie starczyć gotówki.

Również na Grecję proponuję wziąć gotówkę z bankami greckimi jest cieniusieńko a może (i pewnie będzie) jescze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git  :yes:   Spotykamy się poniżej Budapesztu i wtedy decydujemy o dalszej trasie, wszystko zależy na którą godzinę dojedziecie. Jak będą problemy z granicą węgiersko-serbską to ją miniemy i wjedziemy przez Chorwację na autostradę i na Belgrad. Zresztą dogramy wszystko przy spotkaniu. Pamiętajcie o zielonych kartach. W razie czego mój nr tel. widnieje w profilu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zostało jeszcze parę dni ale w obecnej sytuacji jaka ma miejsce w Grecji należy zastanowić się nad miejscem alternatywnym np. Chorwacja.
Największy ból jaki może przeszkodzić w podróżowaniu to brak paliwa na stacjach... można wziąć kanister ale to nie rozwiąże problemu na dłuższą metę.

Pożyjemy zobaczymy..
Jakie są wasze nastroje i przemyślenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my zdania nie zmieniamy i jedziemy zgodnie z planem,Chorwacja nie wchodzi w grę W razie czego tankując w Macedonii plus niewielki zapas dojedziemy i wrócimy bez tankowania w Grecji.Ale jak piszą nasi koledzy,którzy są już na miejscu,nie ma żadnych problemów.I tego się trzymajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - a co z przejazdem przez Macedonie. Czy sytuacja jest na tyle stabilna ze mozna jechac?  Jak planujecie podroz ? Ja sie wybieram pod koniec lipca (na ten moment wciaz do Grecji...) i zastanawiam sie nad trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toa jechał I było bez problem. Pamiętajcie TV kłamie... jest spokojnie I nawet są pieniądze w bankomatach I płacić można..

My kierunek Grecja ale nie przez Macedonię.. :) (względy poznawcze BiH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.