Skocz do zawartości

Grecja wyjazd ok 11 lipca


Lukers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nasz zespół to 2 + 2 (chłopcy 6+12 lat). Interesuje nas kierunek Grecja, Albania.

Urlop mamy od 11 lipca - 3 tygodnie. Jedziemy z Lublina. Jeszcze nie byliśmy w tamtych rejonach, więc miejsce nie robi nam różnicy (byle by plaża była piaszczysta :)). Jeśli ktoś planuje też taki wyjazd z chęcią popodróżujemy wspólnie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj, mamy zbieżne terminy i trasy. Wyjeżdżamy 8 lipca na węgierski kemping z basenami Lipot, a stamtąd 10 lub 11 lipca jedziemy w kierunku Sithonii (najprawdopodobniej kemping Thalatta, no chyba że nie będzie miejsc, to coś w pobliżu). Nasza ekipa to 2+3 (chłopcy bliźniaki 9 lat i 14 latek). Starszy syn nam nie daruje, jeżeli na kempingu nie będzie boiska do piłki nożnej :D , my chcemy mieć dostęp do piaszczystej plaży, więc Thalatta wpasowuje się idealnie w nasze potrzeby. Myśleliście o tych regionach/kempingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

już jest dobrze :yay: .

Ja ze swoją rodzinką wyjechałbym w sobotę 11 i spotkalibyśmy się na Węgrzech, a później razem na kemping Thalatta w miejscowości Kalamitsi o którym dużo czytałem i mi (z opisu i z relacji forumowiczów) odpowiada.

Moje chłopaki mieliby towarzystwo i może byśmy trochę poleniuchowali :skromny: 
Twoj wyjazd co do terminu to pewniak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również planuję wyjazd 11.07 do Grecji  

Jaką trasą planujecie jechać ?

macie może informacje na temat drogi na Słowacji ? (słyszałem że remontują teraz intensywnie odcinki na Preszow i Koszyce  i ruch jest wahadłowy)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również planuję wyjazd 11.07 do Grecji  

Jaką trasą planujecie jechać ?

macie może informacje na temat drogi na Słowacji ? (słyszałem że remontują teraz intensywnie odcinki na Preszow i Koszyce  i ruch jest wahadłowy)

Pozdrawiam

 

Witam,

trasa którą zamierzałem jechać:

https://www.google.pl/maps/dir/Lublin/Sithonia,+Grecja/@44.912133,22.3506207,7z/data=!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x472257141e154061:0x5528ee7af6e8e95f!2m2!1d22.5684463!2d51.2464536!1m5!1m1!1s0x14a8980f70d58919:0x400bd2ce2b9ae90!2m2!1d23.9060624!2d40.042709?hl=pl

faktycznie na D1 jakieś roboty są prowadzone, jednak nie wiem czy jest sens zmieniać trasę czy lepiej przemęczyć się z tymi utrudnieniami.

Możemy jechać razem i dołączyć do lupilu na Węgrzech i jechać już na trzy zestawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze omijam,tylko ze wyjezdzam na noc i nie ma duzego ruchu

http://wiadomosci.ga...ocal#BoxNewsImg czytaliscie co koledzy pisza

Olać Orbana :klnie:  :puk: niech świruje dalej najwyżej polecimy przez RO - BG my :drive: pod koniec tygodnia dam znać co i jak po dojechaniu do GR lub BG :):hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukers, planujemy jechać tą samą trasą, ale wszystko jest do ustalenia bliżej daty wyjazdu. Koncepcja spotkania na Węgrzech i ruszenia dalej razem jest bardzo dobra :ok: Zazwyczaj wyjeżdżamy już na początku lipca, ale w tym roku ze względu na kolonie bliźniaków musieliśmy trochę przesunąć termin. Jednak chcemy jeszcze przed połową lipca wbić się na kemping, więc 11.07 jest optymalną datą wyjazdu z Lipot. Termin powrotny nas nie goni, wszystko jest do ustalenia, zobaczymy jak będzie na miejscu, ale te min.2 tygodnie planujemy spędzić na Thalatta. Nastawiamy się raczej na błogie lenistwo, więc chętnie poleniuchujemy z Wami :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupilu, my również od wielu lat wyjeżdżaliśmy zawsze po zakończeniu roku szkolnego. W tym roku wyjątkowo zaczynamy urlop od 13 lipca.
Najwcześniej możemy wyjeżdżać w piątek 10 lipca po zakończeniu roku szkolnego. Dojechałbym za Budapeszt w nocy 11, przespał się i czekał na Was.
Mamy trzy tygodnie urlopu wiec czas nas nie będzie gonić. Ma być spokojnie bez pośpiechu na leniucha.
Bliżej terminu będziemy ustalać szczegóły.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi, Lukers - fajnie, że pojedziemy w grupie bo to zawsze raźniej. Co do szczegółów to jeszcze mamy troszkę czasu. A myslałeś może Tomi, żeby wyjechać w piątek tak jak Lukers? Wtedy moglibyśmy w sobotę w godzinach popołudniowych spotkać się za Budapesztem i ruszyć w drogę wszyscy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wezimiecie ze sobą , też chcę do Grecji!!! i też o tym kempingu myślę . :hmm:

 

Tomaszowiak,

jak weźmiesz te swoje bardzo smaczne drinkenszejny i dasz się przekonać na ten termin wyjazdu to Cię weźmiemy :skromny: , ale ja dobrze wiem że Ty wcześniej jak 15 - go nie pojedziesz... :hmm:

Tomi, Lukers - fajnie, że pojedziemy w grupie bo to zawsze raźniej. Co do szczegółów to jeszcze mamy troszkę czasu. A myslałeś może Tomi, żeby wyjechać w piątek tak jak Lukers? Wtedy moglibyśmy w sobotę w godzinach popołudniowych spotkać się za Budapesztem i ruszyć w drogę wszyscy razem.

Zbieżność naszych tras zaczyna się właśnie za Budapesztem wiec żeby się zgrać ustalimy godzinę spotkania, wówczas będę wiedział o której wyruszyć by spokojnie dojechać i odpocząć do dalszej wyprawy.

Tomi nie wiem jakie masz plany, jak będzie Ci pasować ten termin i taki sposób dołączenia do Lupilu to możemy jechać razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

 

Tomaszowiak,

jak weźmiesz te swoje bardzo smaczne drinkenszejny i dasz się przekonać na ten termin wyjazdu to Cię weźmiemy :skromny: , ale ja dobrze wiem że Ty wcześniej jak 15 - go nie pojedziesz... :hmm:


Zbieżność naszych tras zaczyna się właśnie za Budapesztem wiec żeby się zgrać ustalimy godzinę spotkania, wówczas będę wiedział o której wyruszyć by spokojnie dojechać i odpocząć do dalszej wyprawy.
Tomi nie wiem jakie masz plany, jak będzie Ci pasować ten termin i taki sposób dołączenia do Lupilu to możemy jechać razem.

Witajcie :)

Nie wiem czy dam rade w piątek 10.07 wyjechać ja bardziej realne że w sobotę rano, jadę załogą 3+2 dzieci (syn 5,5, córka 12) i Babcia :)

Lukers a brałeś pod uwagę możliwość przespania się na kempingu na Węgrzech tam gdzie będzie Lupilu i następnego dnia wyjazd ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.