Skocz do zawartości

wykładzina dywanowa w przyczepie


pepe6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, co sądzicie na temat posiadania wykładziny dywanowej w przyczepie na podłodze. W moim nowym nabytki mam takową i zastanawiam się czy jest to dobre rozwiązanie. Wszelki uwagi mile widziane.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I właśnie dlatego się zastanawiam, czy jej nie ściągnąć. Bo miło się staje na takiej wykładzince, ale odkurzacz to raczej jest konieczny żeby ogarnąć sprzątanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak od kilku lat i nic się nie dzieje. Tylko trzeba pamiętać o zdejmowaniu obuwia. Na bosaka się przyjemnie chodzi i nie marzną stopy. Po tych latach, mogę śmiało stwierdzić... precz z gumoleum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy po zakupie gumoleum. Jednak aby w przyczepie było przytulnie zrobiłem dywanowe na wymiar składające się z 3 części. Przyjemniej się siedzi przy stolikach na bosaka. Wyjęcie i wytrzepanie to parę minut. Nawet w łazience zrobiłem na wymiar  aby stopki miały przytulniej. W nowych przyczepach zawsze jest dodatkowo ładna wykładzina. Ma ona jeszcze jedną zaletę - jak spadnie komórka czy tablet to mniejsze ryzyko uszkodzenia.

Ale trzeba oczywiście pilnować (szczególnie dzieciaków) aby nie wchodziły w butach. Croksy zdają egzamin w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, co sądzicie na temat posiadania wykładziny dywanowej w przyczepie na podłodze. W moim nowym nabytki mam takową i zastanawiam się czy jest to dobre rozwiązanie. Wszelki uwagi mile widziane.

Pozdrawiam.

 

super rozwiązanie , cierpię bardzo z powodu linoleum w obecnym wynalazku 

 

do tej pory od trzydziestu lat miałem dywan w przyczepce i nie mogę przyzwyczaić się do ceraty na podłodze , BRR 

Ja mam tak od kilku lat i nic się nie dzieje. Tylko trzeba pamiętać o zdejmowaniu obuwia. Na bosaka się przyjemnie chodzi i nie marzną stopy. Po tych latach, mogę śmiało stwierdzić... precz z gumoleum.

 

i w tym kierunku idźmy  :bravo:   wygodnie, przyjemnie, miło i ciepło  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, po remoncie przyczepy też założyliśmy wykładzinę dywanową, przyjemnie się stąpa szczególnie w chłodniejsze dni.

Na pewno więcej problemu z utrzymaniem czystości w przypadku małych dzieci. W poprzedniej przyczepie mileliśmy gumolemum

więc mogę porównać i jesteśmy za wykładziną dywanową  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wożę przedsionka, dywany odpadają. Nie wyobrażam sobie wejścia do przyczepy po deszczu w błocie. W ciasnej przestrzeni zawsze coś rozleję, coś spadnie, po co się stresować :) to musi być praktyczne czyli standardowy gumolit król!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką od 2 lat poprzedni właściciel od prawie 30 lat nie dość że cieplej to i ładniej oraz przyfulniejnw środku, ja mam 3 letniego synka i jakoś na bałagan nie narzekam mam też również odkurzacz na 12v w razie potrzeba zaznaczam że wykładzinę mam z jednego kawałku i ten lepszej jakości i nie wyobrażam sobie we wnętrzu swojej przyczepy braku wykładziny dywanowej

Edytowane przez jarobaro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzję o pozostawieniu wykładziny w przyczepie, większość osób chwali sobie ten dodatek, więc coś w tym musi być. Naszą ekipa to cztery dorosłe osoby, to z utrzymaniem czystości nie ma problemu. Przedsionek rozkładam zawsze, nawet jak jade na krótko, więc obuwie zostaje w przedsionku. Mam zamiar kupić jakiś odkurzacz na 12v, tak na wszelki wypadek, może ma ktoś jakiś sprawdzony model, bo szwagier ma taki, że słychać jak próbuje ssać, ale efekt jest marny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z moimi przedmówcami dotyczących wykładziny dywanowej ja też tak ową posiadam :]  Też mam dziecko w wieku 3 lat i od zalozenia wykladziny buty klapki itp. pozostawiamy przed budką. wystarczy dokupic jakas tzw wycieraczka trawka i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.