Skocz do zawartości

Pomorze / Mazury kemping *****


perfex

Rekomendowane odpowiedzi

Znam kempingi z obsraną glazurą i bez glazury ale bardzo czyste, znam super kempingi gdzie za prysznic się płaci i jest to bardzo dobre rozwiązanie, czy trawa ma być tuż po skoszeniu czy może być tygodniowa?, piękny widok na wodę ma być skąd? i co to znaczy piękny widok? i na jaką wodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znam kempingi z obsraną glazurą i bez glazury ale bardzo czyste, znam super kempingi gdzie za prysznic się płaci i jest to bardzo dobre rozwiązanie, czy trawa ma być tuż po skoszeniu czy może być tygodniowa?, piękny widok na wodę ma być skąd? i co to znaczy piękny widok? i na jaką wodę?

Ja nie znam kempingów bardzo czystych z obsraną glazurą.

Uważam, że płacenie za prysznic nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem.

Trawa ma być zadbana czyli nie łąka którą właściciel ma serdecznie w d.

Piękny widok na wodę= jezioro, zakole rzeki, morze. Piękny widok to nie widok na dwie stodoły, to nie widok na drogę krajową czy wojewódzką, to nie widok na zakład produkujący wiadra itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Np. nad jeziorem Plusznym jest taki fajny ośrodek (no może nie super extra ale fajny) tak samo nad jeziorem Gim.

Możesz podpowiedzieć, gdzie nad Gim-em jest fajny camping?

Jezioro jest fantastyczne, byłem tam kiedyś na polu namiotowym, ale warunki były średnie i żonie się nie podobało, a chętnie byśmy tam wrócili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem osobiście na ośrodku GIM i napiszę tak: jest to ośrodek typowo nastawiony na zamożnego kliena najczęście ze stolicy. Ośrodek jest bardzo ładny i zadbany skupiony na wypoczynku rodzin z dziećmi. Codziennie organizowane są animacje i zajęcia z dziećmi nawet przyjeżdźa teatrzyk z Olsztyna. Rodzice mogą w tym czasie iść np. na plaże a dzieci zostają pod opieką. Plaża jest poza ośrodkiem i jest gminna z dużym pomostem gdzie podczas pięknej pogody jest tłoczno. Miejsce na przyczepy jest na końcu osrodka i według mnie mieści się tam maksymalnie ok 10 przyczep. Nie jest to typowy kemping i menager wpuszcza klientów według uznania-nie ma ciśnienia na karawaning. Sanitariaty są czyste i zadbane choć z końca lat 90 ale nie ma się do czego przyczepić. Ceny są jak nam pan menager powiedział-wszystko po 20 zł. Więc każda osoba po 20 zł, p-pa 20, prąd 20 , auto 20 a PIES- 50zł a to taka niespodzianka!!!! Moje subiektywne zdanie jest takie- jak ktoś szuka miejsca na wysokim poziomie z dużym naciskiem na zajęcia dla dzieci i stać go na to( dodam że wyżywienie jest płatne-jak pamiętam obiad 35zł) to miejsce jest super, choć bez własnej plaży i typowego zaplecza karawaningoweg- to warto. My byliśmy obok na skromnym i bardzo fajnym polu biwakowym Pod Sosnami-Butryny http://www.butryny.pl/.  Więc będąc w sąsiedztwie odwiedziliśmy ośrodek Gim i pan menager z wielką przyjemnością oprowadził nas po ośrodku pokazując wszystkie nas interesujące miejsca. Po obiedzie był występ teatrzyku z Olsztyna i pozwolono naszej córeczce obejrzenie spektaklu za wcześniej wspomniane 20 zł :-), a my w ym czasie mogliśmy sobie pozwiedzać ośrodek. To na tyle IHMO

Pozdrawiam-MagZyg

Edytowane przez MagZyg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem osobiście na ośrodku GIM i napiszę tak: jest to ośrodek typowo nastawiony na zamożnego kliena najczęście ze stolicy. Ośrodek jest bardzo ładny i zadbany skupiony na wypoczynku rodzin z dziećmi.

Tak jest, sama prawda (choć nie wiem czy klient jest głównie ze stolicy). Główny minus ośrodka to brak stricte własnej plaży ale poza tym jest Dużo plusów. A sposób zadbania o piękną roślinność mnie ujmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajny kemping. Musisz popatrzec na godziny przyjazdu i wyjazdu abyś nie dopłacać a jak już to żebyś miał tego wcześniej świadomość. Trawka super gram z dziećmi na boso w piłkę. Obsługa pomocna. Fajny widok z klifu niestety na plażę trzeba wyjść z kempingu i po betonie do dołu, plaża zapchana ale w miare blisko i kilka razy można pójść w ciągu dnia. Pod prysznica woda ciepła 24 h. Pojawiają się kolejki pod prysznic ale do zniesienia. Boksy nie za duże, są też takie z podłączenie wody i zrzutu szarej. Ja tam wpadam na początku lipca to bez rezerwacji a później to chyba już trzeba. Jest sporo rodzin z dziećmi, jest plac zabaw. W 2015 pojawił się kawałek dalej w str Jastrzębiej chyba mały horyzont, popytaj bo słyszałem ze któryś ma być dedykowany dla rodzin. Aha jak nie będziesz mógł się dogadać na recepcji to poproś o właściciela to spoko gość, młody chłopak i wszystko da się dogadać. Ja z paniami na recepcji juz różne przechery przechodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny kemping. Musisz popatrzec na godziny przyjazdu i wyjazdu abyś nie dopłacać a jak już to żebyś miał tego wcześniej świadomość. Trawka super gram z dziećmi na boso w piłkę. Obsługa pomocna. Fajny widok z klifu niestety na plażę trzeba wyjść z kempingu i po betonie do dołu, plaża zapchana ale w miare blisko i kilka razy można pójść w ciągu dnia. Pod prysznica woda ciepła 24 h. Pojawiają się kolejki pod prysznic ale do zniesienia. Boksy nie za duże, są też takie z podłączenie wody i zrzutu szarej. Ja tam wpadam na początku lipca to bez rezerwacji a później to chyba już trzeba. Jest sporo rodzin z dziećmi, jest plac zabaw. W 2015 pojawił się kawałek dalej w str Jastrzębiej chyba mały horyzont, popytaj bo słyszałem ze któryś ma być dedykowany dla rodzin. Aha jak nie będziesz mógł się dogadać na recepcji to poproś o właściciela to spoko gość, młody chłopak i wszystko da się dogadać. Ja z paniami na recepcji juz różne przechery przechodziłem.

Dzięki za info chyba się tam wybiorę z końcem czerwca a początkiem lipca :) Jak oczywiście pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w Ambre byłem kilka razy i jest wszystko o co pytałeś z plusów to blisko plaża trzeba minąć tylko wydmy, do miasta też choć jest na obrzeżach, brak zapitych mord które przyjechały na weekned, woda zawsze cipła.

 

Odnośnie tego Horyzontu byłem z 5 lat temu i trafiłem na pole a tam bardzo duż liczba imprezowiczów weekendowych a co za tym idzie darcie ryja itp. ale to zależy jak trafisz. Ogromnym minusem były sanitariaty raz że małe to straszne kolejki że asz było błoto w łazience mówię o prysznicach tych po prawej stronie od wejścia. Chyba że coś dobudowali

 

Ogólnie powiem że jest problem z fajnym campingiem, na dwa tygodnie to leć do Włoch lub Chorwacji bo zapłacisz trochę więcej ale nie będziesz się wk...ć że bydle przed tobą nie spuściło wody a zesrał się tak jak by zjadł całe gówno świata mimo iż przyjechał kamperem za 200 tyś. Tak tak "piniądz' :]  nie zmienia zachowań :]  :]  :] 

 

http://www.marinadivenezia.it/eng/gallery byłem tam trzy lata temu i jest zajefajnie doba ok 52 euro

http://www.camp-cikat.com/pl/ może w tym roku zresztą jest organizowany tam zlot pod koniec czerwaca

Edytowane przez salaj (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. taki że jak jest na zachodzie to po sobie spuszcza wodę bo zanim może wejsć Niemiec itd. i może zwrócić uwagę a jak on się wtedy wytłumaczy że w domu za dzieciaka nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest że bydlaki z Polski jeżdżą tylko po Polsce a do Chorwacji czy Włoch wyjeżdżają tylko....?

Mundek, dlaczego tak poniżasz naszych Rodaków, to raz, a dwa może niektórzy to bydło, to fakt. Ale pisz proszę, że niektórzy nasi Rodacy robią wiochę i kaszanę. Reszta to my czyli spoko goście z rodzinami i lubimy bujać się po naszym kraju, to tu, to tam.

Pozdrawiam i nie mogę doczekać się włóczęgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.