Skocz do zawartości

Pomorze / Mazury kemping *****


perfex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że panuje tu raczej kult miejsc postoju najlepiej za 5 zł bez żadnych wymagań. Ale sądzę, że jest też trochę osób majacych ciut większe oczekiwania (czy marzenia bo u nas ciężko o miejsca na wysokim poziomie..)

"musisz" wybaczyć kolegom :) to takie poczucie humoru (mam nadzieje)

ja też nie lubię srać do tojtoja i myc się w zimnej wodzie z grzybami na scaniach łazienki.

po to cały rok tyram (i zona) żeby te 2 tyg spędziec w spokoju i komforcie.

pozdr

ps.

byłem w zeszłym roku na objeździe po eu płn i powiem Ci ze 90% kempingów oferowało standard o który pytasz w cenie (podobnej) do tych z PL pól z tojtojami i nawalonymi Januszami spiewajacymi o 3 w nocy hej sokoły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bryzgiel.pl/index.php

 

        jak na kemping to chyba mają dość wysoki standard

Byłem tam 3-4 lata temu. Sympatyczne miejsce. Ale z oczekiwaniami autora wątku zgadzają się widoki (zarąbiste :) - niedaleko wieża widokowa), restauracja, zadbany teren i bezpieczeństwo. Dodam jeszcze dbałość obsługi o ciszę, możliwości organizacji spływów kajakowych. Wtedy, gdy tam byłem, jakości łazienek na pewno nie oceniłbym na "najwyższą". Dla nas była akceptowalna. Chociaż na zdjęciach na ich stronie widzę zmiany: chyba powstał nowy obiekt i łazienki poprawiły się znacząco. Byłeś tam ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru wzniecać dyskusji kto "sra po krzakach a kto nie". Chodzi Wyłącznie o poszukiwanie miejsc na poziomie. Wiem, że są takie a nie tak łatwo je znaleźć, np. niektóre ośrodki wypoczynkowe mają miejsca kamperowe ale się tym za szeroko nie chwalą. Np. nad jeziorem Plusznym jest taki fajny ośrodek (no może nie super extra ale fajny) tak samo nad jeziorem Gim. Może znacie więcej fajnych miejsc? Kto wie ?:)

Dla ułatwienia, na poziomie znaczy: toalety z glazurą a nie rodzaj sławojek, prysznice z ciepłą wodą całą dobę bez dopłat, teren ogrodzony zadbany skoszony oświetlony itp, chętnie plac zabaw i knajpka, piękny widok na wodę, wszystko powyżej jest miłym dodatkiem.

Edytowane przez perfex (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ułatwienia, na poziomie znaczy: toalety z glazurą a nie rodzaj sławojek, prysznice z ciepłą wodą całą dobę bez dopłat, teren ogrodzony zadbany skoszony oświetlony itp, chętnie plac zabaw i knajpka, piękny widok na wodę, wszystko powyżej jest miłym dodatkiem.

Takie warunki spełnia sporo kempingów. Moim zdaniem zapomniałeś tylko o jednym, a mianowicie o czystości, bo co komu po marmurach jak kibel obs....ny i śmierdzący.  

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.