Skocz do zawartości

Nowe miejsce nad Śniardwami


Jacek89

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek89, a jak kolego u Ciebie na polu z umywalkami??

Jeśli są , to w jakiej ilości i czy mają ciepłą wodę

Wychodzę na jakiegoś upierdliwca ale tylko dlatego, że nic o nich nie piszesz.

Jeśli ich nie masz to napisz po prostu, golimy i myjemy się w rynnie do mycia garów.

To w końcu też może być do przeżycia dla jednych a innym  możesz pomóc uniknąć jakichś rozczarowań.

A jak wygląda i czy w bliskiej okolicy jest jakieś zaplecze gastronomiczne??

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przykro mi ale w tym roku jest tylko rynna.

 

W okartowie blisko sklepu jest bar( nigdy tam nie jadłem), w Orzyszu polecam Toscane(restaurację przy kościele, dowożą). W Nowych Gutach w sezonie napewno coś jest. Niestety latem tam nie bywam bo jest zbyt duż turystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. W tym roku byłem nad Sekstami na Bindudze młyńskiej ale odwiedziłem również Kemping pod sosnami. Urokliwy, warunki fajne ,plaża mała ale dobra do kąpieli dla dzieci.Całość w sosnowym lasku.Ja tam nie nocowałem ale miejsce godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to bardzo źle że twoje dzieci boją się psów ale to świadczy o twoim podejściu do zwierząt i całe szczęście że jest już coraz mniej takich ludzi :yay:

Ja też boję sie psów, wkurzają mnie i ich nie lubię a tego ich szczekania i ujadania po prostu nie znoszę, wyzwala to we mnie dzikie instynkty i gdybym mógł, to bym je wszystkie wystrzelał. W stosunku do innych zwierząt mój stosunek jest ciepły i pozytywny a koty po prostu uwielbiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prze chwila z kempingu Pod Sosnami wrócił mój brat, który własnie odkrywa piękno karawaningu.

Prosił bym napisał kilka słów w jego imieniu.

Otóż jest Bardzo zadowolony z pobytu na kempingu. Czyste, miłe i fajne miejsce. Jest pełen podziwu dla właściciela i jego rodziny za determinację z jaka walczy o spokój, ciszę i czystość na kempingu. Za co bardzo dziękuje i na pewno tam wrócą - za rok pewnie na dłużej.

 

A od siebie dodam, że po tak pozytywnych doznaniach już zaplanowaliśmy z Aga gdzie pojedziemy na ostatni wakacyjny weekend.

Dla mnie tez spokój na kempingu to podstawa. Niestety podróżowanie z dziećmi tego wymaga. Brat opowiadał same superlatywy więc trzeba będzie odwiedzić. A jeśli kemping będzie miły i przyjazny dla rodzin z dziećmi to na pewno będzie można bazować na stałych klientach którzy potrafią szanować czyjąś pracę.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy we wrześniu kemping będzie czynny? jeżeli tak to do kiedy?  Wybieramy się na Mazury po zlocie w Podlesicach. Czy jest już WC chemiczne? Pozdrawiam,

Wszystko zależy od pogody, jeżeli pogoda będzie ładna to jak najbardziej będziemy funkcjonować. WC chemicznego brak. Proszę o wyrozumiałość bo to nasz pierwszy sezon a wszystko robiliśmy za własne pieniądze. W przyszłym roku będziemy starali się o dofinansowanie co pomoże na polepszenie warunków na polu. Proszę nas śledzić na stronie www.facebook.pl/biwakpodsosnami, wszystkie nowinki są tam umieszczane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z Twojego kempingu i wrażenia pozytywne.Na pewno czeka Was sporo pracy ( trzymam kciuki za dofinansowanie ) ale kemping wcale nie odstaje od wielu innych na mazurach.Mnie osobiście na plus to plaża i zejście do jeziora.Wbrew dyskusjom o pieskach i kotkach pole odwiedzić wypada aby wyrobić sobie własną opinię.Polecam.

Pozdrawiam Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z Twojego kempingu i wrażenia pozytywne.Na pewno czeka Was sporo pracy ( trzymam kciuki za dofinansowanie ) ale kemping wcale nie odstaje od wielu innych na mazurach.Mnie osobiście na plus to plaża i zejście do jeziora.Wbrew dyskusjom o pieskach i kotkach pole odwiedzić wypada aby wyrobić sobie własną opinię.Polecam.

Pozdrawiam Grzesiek.

Dzięki. Zapraszam za rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.