Skocz do zawartości

Nowe miejsce nad Śniardwami


Jacek89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To może zapis " na smyczy lub w kagancu " ?

fragment z uchwały RM Wroc - myślę ze przemyślane i akceptowane przez mieszkańców.

par. 10 owej uchwały mówi m/w tak:

każdy pies musi być na smyczy; pies rasy agresywnej bądź agresywny wobec ludzi powinien mieć dodatkowo kaganiec;

psa można puścić ze smyczy tylko w odludnym miejscu, w kagańcu, i tylko jeśli przewodnik ma możliwość zapanowania nad psem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co te halo z tymi psami. Taki regulamin i koniec. Jasno określone wszystko. Nie podoba się to właścicielom psów ,to tam nie jadą. Dla mnie zapis akurat jak najbardziej trafny.

Co do opłat jak dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co te halo z tymi psami. Taki regulamin i koniec. Jasno określone wszystko. Nie podoba się to właścicielom psów ,to tam nie jadą. Dla mnie zapis akurat jak najbardziej trafny.

Co do opłat jak dla mnie ok.

skoro można dyskutować o cenach, godzinach dostępności ciepłej wody, ilosci toalet, ciszy nocnej itp itd  to dlaczego nie o innych zapisach - w tym o psach

tym bardziej ze jak sam "wlasciciel" napisał w poscie nr 1 - "Bardzo chętnie wysłucham wszystkich rad od Karawaningowców, które pozwolą mi na rozwijanie tego miejsca."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawszę się uśmiecham na zapis " doba pobytowa " . Jeżeli są rezerwowane parcele , sprawa jest jasna , , natomiast jeżeli rozbijamy się gdzie chcemy  :niewiem:  ....

Jak to ma wyglądać w praktyce ??? Jeżeli chcę wyjechać o 16-tej , to naliczony jest jakiś "ułamek " doby czy należy opłacić pełną dobę jak w hotelach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawszę się uśmiecham na zapis " doba pobytowa " . Jeżeli są rezerwowane parcele , sprawa jest jasna , , natomiast jeżeli rozbijamy się gdzie chcemy  :niewiem:  ....

Jak to ma wyglądać w praktyce ??? Jeżeli chcę wyjechać o 16-tej , to naliczony jest jakiś "ułamek " doby czy należy opłacić pełną dobę jak w hotelach ???

Liczymy spędzone noce na Biwaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cennik bardzo przystępny.

Prąd 10 zł doba - to raczej zwykły standard. 

Cena prysznica - spokojnie do przyjęcia.

Ed , obiad przygotowany w domu , też kosztuje wiele mniej niż w restauracji a jednak ludziska chodzą do restauracji.

Bardziej by mnie interesowała ilość umywalek i czy jest w nich ciepła woda.

Czy do mycia naczyń jest ciepła woda. Mycie garów w zimnej wodzie jakoś nie za bardzo się sprawdza.

Ile do jakiegoś sensownego sklepu, czy choćby sklepiku. Jak daleko do jakiejś gastronomii.

Jeśli nie masz zrzutu ścieków , to koniecznie przy klopie jakiś kranik, wąż z wodą do spłukania kasety.

Ciągnie mnie w tym roku na małą objazdówkę , więc kto wie może będę Twoim gosciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytają ten wątek i problemy rodaków…. chyba bym zrezygnował z tego interesu. Postawa roszczeniowa "mode on" mimo że jeszcze żaden pies przedsionka nie obsikał i nikt nie obudził się od nocnych rozmów przed przyczepą…  :blagac:

Upierdliwi są co niektórzy przyśli klijenci.

 

 

Cennik świetny, zasady jasne, miejsce wydaje się fajne. Z pewnością odwiedzimy  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytają ten wątek i problemy rodaków…. chyba bym zrezygnował z tego interesu. Postawa roszczeniowa "mode on" mimo że jeszcze żaden pies przedsionka nie obsikał i nikt nie obudził się od nocnych rozmów przed przyczepą…  :blagac:

 

 

Cennik świetny, zasady jasne, miejsce wydaje się fajne. Z pewnością odwiedzimy  :yes:

Cennik może i jasny. 

Odpowiedź na moje proste i dosyć konkretne pytania wiele by wyjaśniła. 

Przynajmniej mnie.

 

 

 

Dla mnie cennik bardzo przystępny.

Prąd 10 zł doba - to raczej zwykły standard. 

Cena prysznica - spokojnie do przyjęcia.

Bardziej by mnie interesowała ilość umywalek i czy jest w nich ciepła woda.

Czy do mycia naczyń jest ciepła woda. Mycie garów w zimnej wodzie jakoś nie za bardzo się sprawdza.

Ile do jakiegoś sensownego sklepu, czy choćby sklepiku. Jak daleko do jakiejś gastronomii.

Jeśli nie masz zrzutu ścieków , to koniecznie przy klopie jakiś kranik, wąż z wodą do spłukania kasety.

Ciągnie mnie w tym roku na małą objazdówkę , więc kto wie może będę Twoim gosciem

 

 

Wygląda mi na to że o pieskach i innych duperelkach założyciel tematu chętnie

dyskutował. 

Natomiast w sprawie konkretnych pytań - cisza.

Jacek89, to nie jest żaden atak czy jakaś niechęć do tej miejscówki.

Jednak decydując o pobycie na jakimkolwiek polu, warto wiedzieć co człowiek zastane na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik może i jasny. 

Odpowiedź na moje proste i dosyć konkretne pytania wiele by wyjaśniła. 

Przynajmniej mnie.

 

 

 

 

 

Wygląda mi na to że o pieskach i innych duperelkach założyciel tematu chętnie

dyskutował. 

Natomiast w sprawie konkretnych pytań - cisza.

Jacek89, to nie jest żaden atak czy jakaś niechęć do tej miejscówki.

Jednak decydując o pobycie na jakimkolwiek polu, warto wiedzieć co człowiek zastane na miejscu.

Rynny do mycia naczyń, niestety nie są zaopatrzone w ciepłą wodą.

W miejscowości Okartowo znajdują się dwa sklepy dość dobrze zaopatrzone. Odległość 1,8km. Biedronka i Polo Market znajdują się w Orzyszu w odległości 5,5km.

Nie posiadam zrzutu nieczystości, ale przy toaletach jest kranik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.