Skocz do zawartości
Jacek89

Nowe miejsce nad Śniardwami

Rekomendowane odpowiedzi

ziomek

pies cały dzień w kagańcu ? to mordownia i to w lesie na polu namiotowym ?

rozumiem sprzątać po nim bo inaczej sobie nie wyobrażam unikać piaskownic i pl zabaw dla dzieci pilnować trzymać na smyczy wyprowadzać poza obręb pola chyba że czegoś nie kumam ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jacek89

pies cały dzień w kagańcu ? to mordownia i to w lesie na polu namiotowym ?

rozumiem sprzątać po nim bo inaczej sobie nie wyobrażam unikać piaskownic i pl zabaw dla dzieci pilnować trzymać na smyczy wyprowadzać poza obręb pola chyba że czegoś nie kumam ?

może mu Pan zdjąć kaganiec, to Pan odpowiada za zwierzaka. Jeżeli zostanie Pan poproszony przez któregoś z gości pola o założenia kagańca, będzie trzeba to zrobić. Niektórzy mogą bać się psów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Myślę że koledze Soskowi chodziło o cenę za psiaka na obiekcie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jacek89

Cena za zwierzaka  = 0zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Moje dzieci boja się psów i boją się wychodzić z kampera jak jest pies w pobliżu - dlatego uważam, że ten punkt jest super. Poza tym nie ma nic gorszego niż puszczanie psa wolno na polu i jego kąpiel na kąpielisku tuż obok dzieci.

Wiem, że są równi ludzie. jeden pilnuje i jest super a drugi piwo wypije i ma to gdzieś, że komuś zwierzak przeszkadza i lezie do obcego stołu po żarcie. Chyba po to jest ten punkt.

:bravo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ziomek

to bardzo źle że twoje dzieci boją się psów ale to świadczy o twoim podejściu do zwierząt i całe szczęście że jest już coraz mniej takich ludzi :yay:

Moje dzieci boja się psów i boją się wychodzić z kampera jak jest pies w pobliżu - dlatego uważam, że ten punkt jest super. Poza tym nie ma nic gorszego niż puszczanie psa wolno na polu i jego kąpiel na kąpielisku tuż obok dzieci.

Wiem, że są równi ludzie. jeden pilnuje i jest super a drugi piwo wypije i ma to gdzieś, że komuś zwierzak przeszkadza i lezie do obcego stołu po żarcie. Chyba po to jest ten punkt.

:bravo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Dlaczego moje dzieci boją się psów to nie wiem i tego nikt nie wie. A jakie jest moje podejście do zwierząt to nie komentuj skoro nie wiesz !!

Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś zrozumiał, że pisze o ludziach, a nie o psach... ale na szczęście takich ludzi już jest coraz mniej. :yay:

Ale też Ci ziomek życzę wszystkiego najlepszego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dorotak97

A

to bardzo źle że twoje dzieci boją się psów ale to świadczy o twoim podejściu do zwierząt i całe szczęście że jest już coraz mniej takich ludzi :yay:

A jaki jest związek między strachem małych dzieci przed psami, a podejściem dorosłego człowieka do zwierząt????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11thebest

Wiata do mycia naczyń jest rozstawiona, a co do placu zabaw to niestety w tym roku jeszcze nie posiadamy. Plac zabaw, wędzarnia, sklepik są przewidziane na kolejny rok. 

Zniżka 10% dla forumowiczów z portalu "karawaning.pl" posiadających naklejki. 

Licznik przedpłatowy został przekręcony (grzałka jest bardzo mocna, ciepła woda leci praktycznie od razu)

Zezwolenia wędkarskie można kupić w sklepie w Okartowie (1,9 km od Biwaku)

Posiadamy łódkę z sinikiem. Śniardwy są dużym jeziorem dlatego trzeba znać dołki i górki pod powierzchnią wody, chętnie wskaże dobre miejsca na ryby.

Dodaje poprawiony cennik oraz link do regulaminu.

myślę że teraz cennik jest bardzo przejrzysty ! DUŻY PLUS dla Ciebie !

wg mnie dobrze skalkulowałeś uwagi dotyczące prysznica i wg mnie dobrze zbilansowane 2zeta 3min, lub opcja 4zeta 8min też na PLUS

oczywiście jeśli ciepła woda będzie dostępna bezproblemowo.

(jasne że wolałbym żeby cena prysznica była wliczona w pobyt, ale ważne że jesteś elastyczny na uwagi forumowiczów i to się tez liczy)

ten rabat dla k.pl również szacunek.

a, tutaj mam pytanko jak z zrzutem nieczystości ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ziomek

Wiata do mycia naczyń jest rozstawiona, a co do placu zabaw to niestety w tym roku jeszcze nie posiadamy. Plac zabaw, wędzarnia, sklepik są przewidziane na kolejny rok. 

Zniżka 10% dla forumowiczów z portalu "karawaning.pl" posiadających naklejki. 

Licznik przedpłatowy został przekręcony (grzałka jest bardzo mocna, ciepła woda leci praktycznie od razu)

Zezwolenia wędkarskie można kupić w sklepie w Okartowie (1,9 km od Biwaku)

Posiadamy łódkę z sinikiem. Śniardwy są dużym jeziorem dlatego trzeba znać dołki i górki pod powierzchnią wody, chętnie wskaże dobre miejsca na ryby.

Dodaje poprawiony cennik oraz link do regulaminu.

myślę że teraz cennik jest bardzo przejrzysty ! DUŻY PLUS dla Ciebie !

wg mnie dobrze skalkulowałeś uwagi dotyczące prysznica i wg mnie dobrze zbilansowane 2zeta 3min, lub opcja 4zeta 8min też na PLUS

oczywiście jeśli ciepła woda będzie dostępna bezproblemowo.

(jasne że wolałbym żeby cena prysznica była wliczona w pobyt, ale ważne że jesteś elastyczny na uwagi forumowiczów i to się tez liczy)

ten rabat dla k.pl również szacunek.

a, tutaj mam pytanko jak z zrzutem nieczystości ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

@ziomek chyba nie ogarniasz cytowania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus

ja się wychowałem z psami i też dużych psów się obawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sosek

Potwierdzam , chodzi o cenę za pobyt psa na kempingu . Mam to szczęście że mój pies jest mniejszy od niejednego  kota , ale też spotkałem się z przypadkiem że dziecko wystraszyło się mojego psiaczka .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gogo102

Co do zwierzątek - jest regulamin kempingu i tyle.Wszyscy wiemy , że nikt nie biega za gośćmi z regulaminem w ręku i na niektóre punkty przymyka się oko ale wszystko zależy od kultury i zdrowego rozsądku wypoczywającego.

Kolega poprosił o rady dotyczące prowadzenia kempingu i myślę , że nie potrzebuje "wirtualnych współwłaścicieli" redagujących za niego regulamin kempingu np.    punktów dotyczących opieki nad zwierzętami lub ciszy nocnej itp ....

Cennik na papierze czytelny i wygląda uczciwie ale jak to zwykle bywa wszystko zweryfikuje praktyka.

Życzę powodzenia .

Pozdrawiam ja , Grzesiek .

Edytowane przez gogo102

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregorov

Ile załóg myslisz pomieści twój kemping w goracym sezonie? ...

.

Podbijam pytanie.

Czy przedsionek/markiza są wliczone w cenę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi