Skocz do zawartości

Nowe miejsce nad Śniardwami


Jacek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów

 
Jestem nowym właścicielem "Biwaku Pod Sosnami" (https://www.facebook.com/biwakpodsosnami)  N 53.79703211561192
E 21.874521522228974 ( google maps )
 
Posiadam kajaki, rowerki wodne, łódkę z silnikiem, przenośne ogniska które można rozpalić na plaży lub dowolnym miejscu na biwaku. W najbliższej okolicy znajdują się ścieżki rowerowe przy których można natrafić na Bunkry, pozostałości po grodach itp. 
 
Oficjalne rozpoczęcie. Atrakcje skromne, ale będzie ognisko dla gości biwaku z Prosięciem z Rusztu i coś do  popicia. Bardzo chętnie wysłucham wszystkich rad od Karawaningowców, które pozwolą mi na rozwijanie tego miejsca. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć.

Po pierwsze poproś Moderatorów o przeniesienie wątku albo do ofert firm albo - co lepsze w odpowiedni region (Polska północna/wschodnia) bo tu zginie całkowicie...

 

Po drugie to co napisała Dorota... fotki i to wklejone tu, bo nie każdy jest fejsiasty + jasny i klarowny cennik.

Pozdrawiam i niewykluczone że zawitam w drodze nad Bałtyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Po pierwsze poproś Moderatorów o przeniesienie wątku albo do ofert firm albo - co lepsze w odpowiedni region (Polska północna/wschodnia) bo tu zginie całkowicie...

 

Po drugie to co napisała Dorota... fotki i to wklejone tu, bo nie każdy jest fejsiasty + jasny i klarowny cennik.

Pozdrawiam i niewykluczone że zawitam w drodze nad Bałtyk

Zrobię jak radzisz, dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne, z aktualizowane zdjęcia umieszczę pod wieczór ;)


Jacek89

- prąd 10zł / dzień czy jednorazowo ?

- automat wrzutowy do prysznica to jakie koszta, ile zł starcza na jak długie mycie 

automat wrzutowy 5zł za 8min i 1zł za każdą minutę

prąd 10zł/doba

post-17530-0-30835100-1433759843_thumb.jpg

post-17530-0-27818100-1433759852_thumb.jpg

post-17530-0-34076000-1433759858_thumb.jpg

post-17530-0-44865500-1433759866_thumb.jpg

post-17530-0-15814400-1433759881_thumb.jpg

post-17530-0-93546900-1433759921_thumb.jpg

post-17530-0-75654300-1433759923_thumb.jpg

post-17530-0-94794800-1433759925_thumb.jpg

post-17530-0-37945200-1433759943_thumb.jpg

post-17530-0-20806300-1433759975_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden prysznic i jedno WC?

Ci co wjeżdżają kamperami płacą mniej, ci co z przyczepami o 8 zł więcej za dobę bo mają samochód. Niby nic, ale....... na kempingu w Strzelcach prąd 12 zł/doba, od osoby 15 zł i tyle. Właściciel za 4 dni policzył mi 160 zł. ( z delikatnym upustem). U Was za mój zestaw (za pobyt 4 dniowy) zapłaciłabym 196 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden prysznic i jedno WC?

Ci co wjeżdżają kamperami płacą mniej, ci co z przyczepami o 8 zł więcej za dobę bo mają samochód. Niby nic, ale....... na kempingu w Strzelcach prąd 12 zł/doba, od osoby 15 zł i tyle. Właściciel za 4 dni policzył mi 160 zł. ( z delikatnym upustem). U Was za mój zestaw (za pobyt 4 dniowy) zapłaciłabym 196 zł 

2 wc jeden prysznic

samochód z przyczepą 15zł. 

Edytowane przez Jacek89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 wc jeden prysznic

samochód z przyczepą 15zł. 

 

W takim razie niezbyt precyzyjnie jest to ujęte w cenniku.  :niewiem:

Pobyt dzieci powyżej 12 lat też niezbyt precyzyjnie ujęty bo ani one dorosłe ani pewnie na niższą cenę się nie załapią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie niezbyt precyzyjnie jest to ujęte w cenniku.  :niewiem:

Pobyt dzieci powyżej 12 lat też niezbyt precyzyjnie ujęty bo ani one dorosłe ani pewnie na niższą cenę się nie załapią. 

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Sprecyzuje pozycje w cenniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny muszą być czytelne i jasne, bo ja policzyłam 2 osoby+przyczepa+samochód+prąd i wyszło 49 zł. W pozycji prysznic napisz cenę i w nawiasie za ile minut klient płaci. Za prysznic to dobra cena ale...... są osoby które wyszorują się w dwie minuty (pod warunkiem, że prysznic można zatrzymać). Czy u Was jest taka opcja? czy jak wrzucę te 5 zł to woda będzie leciała bez przerwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli 15zł doba za zestaw to cennik niezbyt precyzyjnie to uwzględnia.

5zł :blink: , za 8min prysznica to jak dla mnie :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:

i zgodnie z moim przedmówcą   

jakie rabaty dla forumowiczów k.pl ?

Przekręcę automat wrzutowy, ale muszę prosić o podanie jak mniej więcej jest na innych kempingach. 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacuś... a ja bym przyłożył wiek tych naszych dzieci np. do 16 lat (koniec gimnazjum, bo potem już ze zgredami i tak nie pojadą) i zrobił z tego upustu 50% czyli 4 zeta.

 

Jeśli uwzględnisz rabat dla forumowiczów Karawaning.pl to tylko za okazaniem naklejki na przyczepie/kamperze...

 

Koniecznie trzeba sporządzić i umieścić regulamin pobytu, a jeśli oczekujesz tu familiad, to np. pkt 10 - za 2 krotne zakłócenie ciszy nocnej - wynocha.

 

Żeby uniknąc nieprzyjemności, ew. kłótni i późniejszego "smarowania" w necie wszystko musisz czytelnie zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.