Skocz do zawartości

Nowe miejsce nad Śniardwami


Jacek89

Rekomendowane odpowiedzi

pies cały dzień w kagańcu ? to mordownia i to w lesie na polu namiotowym ?

rozumiem sprzątać po nim bo inaczej sobie nie wyobrażam unikać piaskownic i pl zabaw dla dzieci pilnować trzymać na smyczy wyprowadzać poza obręb pola chyba że czegoś nie kumam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pies cały dzień w kagańcu ? to mordownia i to w lesie na polu namiotowym ?

rozumiem sprzątać po nim bo inaczej sobie nie wyobrażam unikać piaskownic i pl zabaw dla dzieci pilnować trzymać na smyczy wyprowadzać poza obręb pola chyba że czegoś nie kumam ?

może mu Pan zdjąć kaganiec, to Pan odpowiada za zwierzaka. Jeżeli zostanie Pan poproszony przez któregoś z gości pola o założenia kagańca, będzie trzeba to zrobić. Niektórzy mogą bać się psów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci boja się psów i boją się wychodzić z kampera jak jest pies w pobliżu - dlatego uważam, że ten punkt jest super. Poza tym nie ma nic gorszego niż puszczanie psa wolno na polu i jego kąpiel na kąpielisku tuż obok dzieci.

Wiem, że są równi ludzie. jeden pilnuje i jest super a drugi piwo wypije i ma to gdzieś, że komuś zwierzak przeszkadza i lezie do obcego stołu po żarcie. Chyba po to jest ten punkt.

:bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo źle że twoje dzieci boją się psów ale to świadczy o twoim podejściu do zwierząt i całe szczęście że jest już coraz mniej takich ludzi :yay:

 

Moje dzieci boja się psów i boją się wychodzić z kampera jak jest pies w pobliżu - dlatego uważam, że ten punkt jest super. Poza tym nie ma nic gorszego niż puszczanie psa wolno na polu i jego kąpiel na kąpielisku tuż obok dzieci.

Wiem, że są równi ludzie. jeden pilnuje i jest super a drugi piwo wypije i ma to gdzieś, że komuś zwierzak przeszkadza i lezie do obcego stołu po żarcie. Chyba po to jest ten punkt.

:bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moje dzieci boją się psów to nie wiem i tego nikt nie wie. A jakie jest moje podejście do zwierząt to nie komentuj skoro nie wiesz !!

Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś zrozumiał, że pisze o ludziach, a nie o psach... ale na szczęście takich ludzi już jest coraz mniej. :yay:

Ale też Ci ziomek życzę wszystkiego najlepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

 

to bardzo źle że twoje dzieci boją się psów ale to świadczy o twoim podejściu do zwierząt i całe szczęście że jest już coraz mniej takich ludzi :yay:

A jaki jest związek między strachem małych dzieci przed psami, a podejściem dorosłego człowieka do zwierząt????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiata do mycia naczyń jest rozstawiona, a co do placu zabaw to niestety w tym roku jeszcze nie posiadamy. Plac zabaw, wędzarnia, sklepik są przewidziane na kolejny rok. 

 

Zniżka 10% dla forumowiczów z portalu "karawaning.pl" posiadających naklejki. 

 

Licznik przedpłatowy został przekręcony (grzałka jest bardzo mocna, ciepła woda leci praktycznie od razu)

 

Zezwolenia wędkarskie można kupić w sklepie w Okartowie (1,9 km od Biwaku)

Posiadamy łódkę z sinikiem. Śniardwy są dużym jeziorem dlatego trzeba znać dołki i górki pod powierzchnią wody, chętnie wskaże dobre miejsca na ryby.

 
Dodaje poprawiony cennik oraz link do regulaminu.

 

 

myślę że teraz cennik jest bardzo przejrzysty ! DUŻY PLUS dla Ciebie !

wg mnie dobrze skalkulowałeś uwagi dotyczące prysznica i wg mnie dobrze zbilansowane 2zeta 3min, lub opcja 4zeta 8min też na PLUS

oczywiście jeśli ciepła woda będzie dostępna bezproblemowo.

(jasne że wolałbym żeby cena prysznica była wliczona w pobyt, ale ważne że jesteś elastyczny na uwagi forumowiczów i to się tez liczy)

ten rabat dla k.pl również szacunek.

a, tutaj mam pytanko jak z zrzutem nieczystości ????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiata do mycia naczyń jest rozstawiona, a co do placu zabaw to niestety w tym roku jeszcze nie posiadamy. Plac zabaw, wędzarnia, sklepik są przewidziane na kolejny rok. 

 

Zniżka 10% dla forumowiczów z portalu "karawaning.pl" posiadających naklejki. 

 

Licznik przedpłatowy został przekręcony (grzałka jest bardzo mocna, ciepła woda leci praktycznie od razu)

 

Zezwolenia wędkarskie można kupić w sklepie w Okartowie (1,9 km od Biwaku)

Posiadamy łódkę z sinikiem. Śniardwy są dużym jeziorem dlatego trzeba znać dołki i górki pod powierzchnią wody, chętnie wskaże dobre miejsca na ryby.

 
Dodaje poprawiony cennik oraz link do regulaminu.

 

 

myślę że teraz cennik jest bardzo przejrzysty ! DUŻY PLUS dla Ciebie !

wg mnie dobrze skalkulowałeś uwagi dotyczące prysznica i wg mnie dobrze zbilansowane 2zeta 3min, lub opcja 4zeta 8min też na PLUS

oczywiście jeśli ciepła woda będzie dostępna bezproblemowo.

(jasne że wolałbym żeby cena prysznica była wliczona w pobyt, ale ważne że jesteś elastyczny na uwagi forumowiczów i to się tez liczy)

ten rabat dla k.pl również szacunek.

a, tutaj mam pytanko jak z zrzutem nieczystości ????

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że koledze Soskowi chodziło o cenę za psiaka na obiekcie...

 

Potwierdzam , chodzi o cenę za pobyt psa na kempingu . Mam to szczęście że mój pies jest mniejszy od niejednego  kota , ale też spotkałem się z przypadkiem że dziecko wystraszyło się mojego psiaczka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zwierzątek - jest regulamin kempingu i tyle.Wszyscy wiemy , że nikt nie biega za gośćmi z regulaminem w ręku i na niektóre punkty przymyka się oko ale wszystko zależy od kultury i zdrowego rozsądku wypoczywającego.

Kolega poprosił o rady dotyczące prowadzenia kempingu i myślę , że nie potrzebuje "wirtualnych współwłaścicieli" redagujących za niego regulamin kempingu np.    punktów dotyczących opieki nad zwierzętami lub ciszy nocnej itp ....

Cennik na papierze czytelny i wygląda uczciwie ale jak to zwykle bywa wszystko zweryfikuje praktyka.

Życzę powodzenia .

Pozdrawiam ja , Grzesiek .

Edytowane przez gogo102 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.