Skocz do zawartości

Nowe miejsce nad Śniardwami


Jacek89

Rekomendowane odpowiedzi

Jacuś... a ja bym przyłożył wiek tych naszych dzieci np. do 16 lat (koniec gimnazjum, bo potem już ze zgredami i tak nie pojadą) i zrobił z tego upustu 50% czyli 4 zeta.

 

Jeśli uwzględnisz rabat dla forumowiczów Karawaning.pl to tylko za okazaniem naklejki na przyczepie/kamperze...

 

Koniecznie trzeba sporządzić i umieścić regulamin pobytu, a jeśli oczekujesz tu familiad, to np. pkt 10 - za 2 krotne zakłócenie ciszy nocnej - wynocha.

 

Żeby uniknąc nieprzyjemności, ew. kłótni i późniejszego "smarowania" w necie wszystko musisz czytelnie zapisać.

Właśnie na taką podpowiedź liczyłem. Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ile załóg myslisz pomieści twój kemping w goracym sezonie? Czy dwa prysznice to wystarczająco?

Ja osobiście wolalbym 4 min. prysznica za np 2pln. Jeszcze lepiej jakby prysznic byl wliczony w cenę pobytu. Oczywiście to z punktu widzenia klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prysznic w cenie pobytu i jeden będzie się 2 godz kąpał a drugi w kolejce stał - płatność za minuty to moim zdaniem najlepszy pomysł

z prysznicem to też bywa tak że zimna woda jest cały czas a jak wrzucisz monetę to leci ciepła

z prądem to też bywa tak że opłata jest z licznika, z jednej strony płacisz za zużyty prąd a z drugiej właściciel nie musi sprawdzać czy się po 2 nie podłączają

widziałem że ceny bywają różne bywa że 1 pln za 1 kW ale i 2,5 za 1 kW słyszałem , wiadomo że coś na tym prądzie zarobić musisz ( liczniki też swoje kosztują ) ale co za dużo to nie zdrowo :)

 

ja mam pytanie o wędkowanie

dowiedz się proszę gdzie można wykupić pozwolenie na wędkowanie, myślę że tą informację też możesz umieścić na swojej www


jest jakieś miejsce do wędkowania ?

pomost, zatoczka, czy tylko z łódki ?


a co jeszcze do rabatów to od strony handlowej

7 dób + 1 gratis :)

14 - 2 gratis

 

a od marketingowej

6 dób - 1 gratis

12 - 2 gratis

 

masz też sprzęt wodny możesz to połączyć

 

 i pamiętaj że jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :)

Edytowane przez Cytrus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiata do mycia naczyń jest rozstawiona, a co do placu zabaw to niestety w tym roku jeszcze nie posiadamy. Plac zabaw, wędzarnia, sklepik są przewidziane na kolejny rok. 

 

Zniżka 10% dla forumowiczów z portalu "karawaning.pl" posiadających naklejki. 

 

Licznik przedpłatowy został przekręcony (grzałka jest bardzo mocna, ciepła woda leci praktycznie od razu)

 

Zezwolenia wędkarskie można kupić w sklepie w Okartowie (1,9 km od Biwaku)

Posiadamy łódkę z sinikiem. Śniardwy są dużym jeziorem dlatego trzeba znać dołki i górki pod powierzchnią wody, chętnie wskaże dobre miejsca na ryby.

 
Dodaje poprawiony cennik oraz link do regulaminu.

post-17530-0-81475800-1433831067_thumb.jpg

post-17530-0-34974800-1433831749_thumb.jpg

Edytowane przez Jacek89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, byłem tam przejazdem z początku maja. Właściciel ogarniał przybytek. Faktycznie świerzo zrobione przyłącza elektryczne.

Kemping typowo leśny, odgrodzony od jeziora trzciną i krzaczorami. Dojście do jeziora dróżką, ok 20-30m. Dosyć obszerny, ale też w niektórych miejscach mocno zadrzewiony.

Bardzo dobrze że właściciel dopytuje nas o dostosowanie warunków i oferty cenowej.

 

Kilka moich fotek z innej perspektywy.

 

 

post-68-0-08326000-1433831787_thumb.jpg

post-68-0-73472100-1433831906_thumb.jpg

post-68-0-36152300-1433831929_thumb.jpg

post-68-0-82159800-1433832618_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo super teraz cennik jest jasny.

a jak z placem zabaw... wiem, że chcemy dużo... a to prysznice, a to plac zabaw... ale tak jak magic pisze - u nas z małymi dziećmi to podstawa. Nawet niewielki, huśtawka, ślizgawka i jest super dzieciaki zadowolone.

 

myślę, że sekcja podlaska z karawaningu będzie u Ciebie stałymi gośćmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo super teraz cennik jest jasny.

a jak z placem zabaw... wiem, że chcemy dużo... a to prysznice, a to plac zabaw... ale tak jak magic pisze - u nas z małymi dziećmi to podstawa. Nawet niewielki, huśtawka, ślizgawka i jest super dzieciaki zadowolone.

 

myślę, że sekcja podlaska z karawaningu będzie u Ciebie stałymi gośćmi :)

Widzę że plac zabaw jest tu bardzo istotny. W takim razie do 1 lipca postaram ustawić huśtawki, piaskownice,ślizgawkę. Ślizgawka wodna jest ustawiana w jeziorze (dla małych dzieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie to teraz wyglada.

 

Moja rada - załóż nowy wątek w katalogu kempingów z cennikiem, fotkami i odnośnikiem do tej dyskusji, to twoja miejscówka na pewno nie zginie w gąszczu. A układ jest prosty - my przyjeżdżamy i płacimy - Ty zarabiasz i inwestujesz, żeby nas jeszcze więcej przyjeżdżało - i gra gitara. :yay:

 

Mam nadzieję że do zobaczenia.

 

Pozdrawiam. Też Jacek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie to teraz wyglada.

 

Moja rada - załóż nowy wątek w katalogu kempingów z cennikiem, fotkami i odnośnikiem do tej dyskusji, to twoja miejscówka na pewno nie zginie w gąszczu. A układ jest prosty - my przyjeżdżamy i płacimy - Ty zarabiasz i inwestujesz, żeby nas jeszcze więcej przyjeżdżało - i gra gitara. :yay:

 

Mam nadzieję że do zobaczenia.

 

Pozdrawiam. Też Jacek :]

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze zwierzakami ?

W regulaminie jest akapit który tego dotyczy 

 

§16

Za zwierzę przebywające na terenie pola biwakowego odpowiada jego właściciel. Psy na terenie ośrodka mogą przebywać tylko i wyłącznie w kagańcach i na uwięzi. Właściciel zwierząt przebywających na terenie pola jest zobowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa i czystości oraz posiadania aktualnego świadectwa szczepienia psa przeciwko wściekliźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.