Skocz do zawartości
futro2606

Albania wyjazd 10-go lipca

Rekomendowane odpowiedzi

futro2606

Witam, odświeżam temat z konkretami. Chcemy wyjechać 10-go lipca po południu na trzy tygodnie.Pierwszy postój zahaczymy w Chorwacji miejscowość Pakostane (znajomy kemping) na dwa dni a potem wieczór w Dubrowniku i docelowo Albania. Oczywiście to tylko plany....które zawsze można modyfikować..., może ktoś ma podobne chęci to zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cichy

Dawaj Futrzak info gdzie byłeś, co widziałeś. Relacje poproszę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
futro2606

Witam ,napiszę to w skrócie bo nie jestem dobrym pisarzem i pamięć mam dobrą ale krótką. Wyjechaliśmy 17-go lipca i pierwszy cel był do Chorwacji. Po kilku dniach obraliśmy kierunek Czarnogóra i znowu na kilka dni. Kolejnym adresem i już docelowym była Albania przede wszystkim na dziko. Było super co znaczy ,że w przyszłym roku uderzamy także do Albani ale już bardziej na południe poniżej Sarandy.Po trzech tygodniach wróciliśmy cało do domu z super wrażeniami . :yay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed

@futro2606  > ...w przyszłym roku uderzamy także do Albani ale już bardziej na południe poniżej Sarandy.

Napisz lub pokaż na mapie co tam wypatrzyłeś niestrudzony włóczęgo ?

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Czy masz na myśli     Grecję ?

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bodzioklb
Napisano (edytowane)

Było super co znaczy ,że w przyszłym roku uderzamy także do Albani ale już bardziej na południe poniżej Sarandy.i . :yay:

Tam już tylko Ksamil i Butrint.

Ksamil na 1-2 dni bo tam tylko nie najlepsze plaże...

Butrint na 5-6 godzin...

Na południe od Sarandy  masz tylko jedną drogę wzdłuż wybrzeża i poza wymienionymi przeze mnie miejscami za wiele nie ma do oglądania...

No chyba że masz na myśli najbardziej wysuniętą przeprawę i wielkie nic za nią...

Można ją potraktować jako atrakcję ;-) aczkolwiek nie wiem czy byś sie odważył wjechać na nią kamperkiem

No chyba że masz na myśli Grecję - to od przeprawy masz po 18 kilometrach przejście graniczne

post-728-0-19822200-1488190338_thumb.jpg

post-728-0-59285400-1488190338_thumb.jpg

Edytowane przez bodzioklb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi