Skocz do zawartości

Zakątek - Szeląg koło Ostródy


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie delikatnie zareklamować!
Pole namiotowe mojego wujka - w zasadzie to brat mojego dziadka. 
Ciche miejsce, bardzo nauralne, bez usilnego siania trawy czyli praktycznie jak matka natura stworzyła. 
Jest prąd, jest woda, ale najważniejsza jest cisza. Nie wpuszcza się imprezowiczów, darcia gęby nie ma. a jak jużsię trafi niesforna młodzież to rano są wypraszani z obiektu. 
Więc jeśli szukacie fajnego miejsca na prawdziwy odpoczynek to zapraszam i powiem - Do zobaczenia! 
Ja właśnie tam wypoczywam!

http://jccc.pl/zakatek/
https://www.facebook.com/polenamiotowezakatek?fref=ts

Chętnie odpowiem na wasze pytania związane z tym miejscem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro jest z gatunku rynnowego więc dość głebokie. 

W obrębie pomostu co roku dosypywany jest piasek więc zrobiło się dość płytko. 
Dużo dzieci się tam bawi, woda ciepła i w miarę przejrzysta aczkolwiek kiedyś było lepiej. 
Są raki a to podobno dobra ocena czystości jeziora. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na Warmię od Grudziądza od góry mapy, czyli Dzierzgoń, Morąg, Jerzwałd, gdzieś tak mniej wiecej, dojadę i tam, zapowiada się ciekawie. Planuję objazdówkę, po dwa dni na jezioro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się spotkamy :) 
Ja pewnie budkę postawię na całe wakacje. 
Z aututó miejsca są miejsca na ognisko, fajne zadaszone wiaty jak by padało :) 
Sklepik z najpotrzebniejszymi drobiazgami czyli piwo, lody, węgiel do grilla jakaś sól czy papierosy :) 
niestety brak produktów świerzych jednak do miasta 7km więc 20 minut w obie strony z zakupami :) 
no i ceny bardzo rozsądne moim zdaniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czym rozni sie pobyt jednej osoby za 3zl i za 6zl. ? Bo tego nie kumam.

Czy jak przyjade jako kocyk na jeden dzien to place tylko 3zl i korzystam do bolu z dobrodziejstwa a jak stawiam cepke i jestem gosciem to kasuja mnie 2x drozej? Czy o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzę z wyjaśnieniem. 
Cena pobytu w ramach parkingu - korzystasz z toalety, wyrzucasz śmieci ale do 22 znikasz... To kosztuje 3 pln. 
Jednak jako pobyt osoby na polu namiotowym liczony jako doba to jest 6 pln. 

Czysta matma. tak 2x drożej ale czasu też jesteś 2x więcej. 

Kwestia karavaningu wydaje mi się, że chodzi o kampera... 
Sam tłumaczyłem wujowi kiedyś że to chyba złe określenie, ale jego pole jego sprawa :) 

Ja ylko polecam jako fajne rodzinne miejsce :) i bez jadu! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Byłem tam 2 lata temu - przyzwoicie tylko pole małe tzn za dużo przyczep się nie zmieści. Taka jedna alejka jak w Niedzwiadach  - no może o 1/3 długości większa, za to kameralna atmosfera ze sklepikiem w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam serdecznie,

 

Pisze by podzielić się opinią. Gościłem tam z rodziną  w 2015 roku i dla osób ceniących sobie odpoczynek na odludziu w bardzo dogodnych cenowo warunkach Gorąco polecam.

Po większe zakupy do miasta w lokalnym asortyment typu piwo, chipsy, lody w zupełności wystarczy.

Sanitariaty bardzo dobrze utrzymane nie ma ich dużo ale i pole nie jest za wielkie.

Lasy pełne jagód jeśli ktoś lubi zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, był to nasz ostatni nocleg na trasie przed powrotem do domu i miejsce idealne na łikend, itp. A że małe i kameralne to akurat zaleta, spokój i mało narodu w porównaniu ze Starymi Jabłonkami przy drodze nr 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.