Skocz do zawartości

Węgry - Kisvarda


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź, może ktoś jeszcze napisze o wielkości kempingu i basenach. Nie interesują mnie żadne atrakcje dla dzieci, jedynie baseny i znośne warunki na kempingu. Nie jestem bardzo wymagający. KTOŚ napisał: "kemping dla ruskich" - co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, może ktoś jeszcze napisze o wielkości kempingu i basenach. Nie interesują mnie żadne atrakcje dla dzieci, jedynie baseny i znośne warunki na kempingu. Nie jestem bardzo wymagający. KTOŚ napisał: "kemping dla ruskich" - co to znaczy?

 

no przypuszczam że z powodu niewielkiej odległości od granicy może jest ich tam dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat Kisvardy w tym roku gdyż zeszy rok był u nich w niespodziankach jakie ceny na campingu i czy jest to czynne przez cały rok chodzi o baseny termalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej!

Może brak znaków interpunkcyjnych, oraz temat słabo określający założony topic zniechęciły innych do wejścia czy odpowiedzi w tym wątku. Postaraj się nie używać DUŻYCH LITER bo oznaczają one krzyk. 

Sporo informacji dotyczących Kisvardy znajdziesz tu: http://forum.wegierskie.com/Kisvarda-przystanek-w-drodze-z-Rumunii

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie pytają i pytają, a odpowiedzi nie ma  :unsure: czyli chyba nikt nie był

 

http://forum.wegierskie.com/Kisvarda-przystanek-w-drodze-z-Rumunii

na Forum wegierskie . com znalazłem taki opis, i ciężko mi znaleźć powód żeby tam pojechać ;)

chyba raczej Sárospatak albo Nyiregyhaza

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

mogę porównać Kisvardę do Sarospatak w Kiswardzie byłam 2 lata temu ostatnio, a w Sarostataku jakieś 7-6 lat temu.

To co nie podobało mi się w Sarospataku to, że bramę pomiędzy kempingiem a basenami zamykali o 20 godz. i teren,  a więc możliwości znalezienia cienia dużo mniejsze. Kuchnia koło łazienki  zlew+kuchenka + lodówka .Łazienka 1 taka sobie,  a lepsze zostają po stronie basenów,  większe sklepy daleko. Do Kisvardy pojechaliśmy w kolejnym roku i tam już wracamy. Teren znacznie większy. Kuchnia tylko zlewy łazienek kilka , lepsze i gorsze ale jest wybór 2 na kempingu i kolejna przy basenach.  Najgorsza jest przy recepcji i od lat czekamy na jej remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem właśnie w Kisvardzie. Plusem jest więcej cienia na kempingu , tesco zaraz za płotem, i chyba mniej ludzi na basenach. W sarospatak (byłem środa, czwartek) baseny na mój gust są lepsze, ale to niewielka różnica. Minus to centrum daleko, ale kest mały sklep przy basenach. Z tą bramą, że zamykają na basen o godz 20 to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.