Skocz do zawartości

Grill odpowiedni


szymano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Ja mogę podzielić się opinią nt. grilla z wyższej półki: http://forum.karawaning.pl/topic/1364-ceny-części-z-kosmosu/?p=444482

Odradzam, nie polecam, nazwa CADAC straciła u mnie całą swoją magię. Więc odpowiadając na Twoje pytanie: jeśli grill kosztuje mniej niż siedem stów, które ja dałem, to na pewno jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podzielę się opinią o grillach z najniższej półki. Lubię grillować ale zawsze na kempingach miałem obawy żeby grilla rozpalać, bo należę do tych co zwracają uwagę żeby nie być uciążliwym dla sąsiada, a wiadomo, że grill węglowy kopci. Przez to grilla robiliśmy bardzo rzadko albo wcale. Nie raz oglądałem te CADAC-i ale jak na mówj gust to cena tego cuda jest mocno przesadzona tym bardziej, że to jest zwykła kuchenka z płytą grillową. Rozwiązanie nie jest odkrywcze i już znane ale z tego co widzę raczej rzadko tu praktykowane. Chodzi tu o płytę, którą ktoś już pokazywał w tym wątku. Do tego zwykła kuchanka Gucio na butlę i gotowe. Mozna do tego jeszcze dokupić patelnie wok i będzie prawie identyczny jak ten CADAC :] .

Koszt kuchenki i płyty to około 50-60 zł. Butlę pomijam, bo potrzebna do jednego i drugiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do mojego pytania. Może ktoś używa takiego grilla ?. Jest on zasypywany kamieniami lawy i kosztuje ok. 200-250 zł.


W takim razie spełnia jeden z warunków, jest tańszy bo kosztuje mniej niż 700 zł. Jego cena to 200-250 zł. i jest zasypywany kamieniem z lawy. Liczę, że ktoś z użytkowników tego konkretnego grilla się odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu grila węglowego rozpalam tylko wówczas kiedy jest śnieg, bo tylko wówczas jest frajda. Palenie latem przy upałach jak to jest w modzie jest całkowicie bezsensowne. 

Owszem na pikniku wyjścia nie ma, ale w domu czy na kempingu gdy jest prąd czy gaz można delektować się pysznościami bez smrodu.

 

Normalnie używamy grila kontaktowego, na którym zrobić możemy nie tylko kiełbachę czy mięso, ale też pyszne panino, piadinie, tortillę czy zwykłe tosty. 

 

 

post-3476-0-15037600-1457137479_thumb.jpg

 

W ubiegłym roku zapomnieliśmy go zabrać i w węgierskim tesco za 50 zyla kupiliśmy proste elektryczne ustrojstwo i też dawało radę.

Stawiając na nim patelnie udało się zrobić też wspaniałą jajówę bez smrodzenia w budzie.

 

post-3476-0-31399500-1457137596_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
http://allegro.pl/grill-gazowy-lawowy-2palnikowy-z-kuchenka-tanio-i5436022222.html ja mam taki do domu jestem bardzo zadowolony, faktem jest to ze to mój pierwszy grill gazowy i nie wiem czy inaczej smakuje jedzenie z grilla za 3 tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Za tę cenę bierz. Używam podobnego jakiejś nienieckiej firmy (nie pamiętam nazwy) i powiem jest super u góry czajnik z wodą na herbatę na ruszcie jakaś padlina no i brak narzekań ze strony sąsiadów że ten dym itd.

Pamiętam że nowy kosztował mnie około 600 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup normalny reduktor karawaningowy i przejściówkę z dużej butli na małą. W marketach budowlanych na C i P ok 7 zł taka przejściówka kosztuje. Do tego reduktora nie ma przejściówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.