Skocz do zawartości

Grill odpowiedni


szymano

Rekomendowane odpowiedzi

Niby proste wykonanie a na obecną chwilę to brak i spawarki ,brak wiertarkii  imadla chyba zostanie mi podziwiac tą sztukę zakrycia grila i oswoic się z myslą ze są ludzie co mają łebskie głowy zresztą Mielec to ma tych swoich fachowcow-pozdrawiam!!

 

świetna robota :yes:

 

może uruchomisz produkcję masową, ja bym z chęcią kupił :miga:

Dzięki Panowie za komplement, co do masowej produkcji to pomyśle  :hmm: , od czegoś trzeba zacząć (mały biznes) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj na szperach dwa Cramery jeden dwupalnikowy w stanie opłakanym ale kompletny tylko reduktor a drugi trzypalnikowy w stanie ideał ale nie kompletny po 40zł sztuka

A sprawne są, bo może by refektowal.. na szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wie, czy do grilla Campingaz Party Grill, który jest na kartusze CV 470 Plus lub CV 300 Plus będzie pasował kartusz Cadac CA445-N,  CA300-N albo  CA500-N?

 

Na oko wyglądają tak samo. Tutaj kartusz Campingaz CV 470:

22953.jpg

 

a tu CADAC 

 

CA500g-500g-cartridge.jpg

Na oko wyglądają tak samo. Może ktoś z Was próbował je montować zamiennie? Muszę kupić jakiś kartusz przed wyjazdem, a się okazuje że ludzie rzucili się na Campingazy jak szczerbaci na suchary. W Obi pustki, w Decathlonie to samo :D Więc zastanawiam się czy te mocowania/wejścia w tych kartuszach są w jakimś standardzie czy każdy producent produkuje swoje rozwiązania, które się ciut między sobą różnią i nie są kompatybilne?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując - CADAC ma gwint, Campingaz - nie. Pozostaje kwestia wewn. średnic kołnierza, który w Campingazie odgrywa kluczową rolę w mocowaniu.

https://www.fonq.fr/static/themes/fonq_be/pictures/products/assets/36619-groot-extra-foto-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując - CADAC ma gwint, Campingaz - nie. Pozostaje kwestia wewn. średnic kołnierza, który w Campingazie odgrywa kluczową rolę w mocowaniu.

https://www.fonq.fr/static/themes/fonq_be/pictures/products/assets/36619-groot-extra-foto-2.jpg

Tu warto zajrzeć:

http://www.survival-gear.fr/eau-alimentation/alimentation/adaptateur-edelrid-votre-rechaud-sur-les-cartouches-de-gaz-campingaz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli WAW spytaj tu: http://www.alpinsklep.pl/

 

ostatnio byłem mieli sporo różnych

Dzięki spytam.

 

Z tym ostatnio to owszem. Wszędzie były pod dostatkiem. W Obi się półki uginały. W Decathlon dostępne od ręki. Ale jak widać nie tylko ja zapragnąłem kupić zapas :D

 

Edit: spytałem. Nie ma :(

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

https://www.alternate.pl/Campingaz/2000020469-Grill-Blad-Elektryczny-2500W-Czarny-grill/html/product/1355327?campaign=Grill+stołowy/Campingaz/1355327

Przepraszam jeśli było wspominane o tym grilu, ale wyjątkowo ostatnio niemam czasu wertować forum. Zna ktoś ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, jeśli mogę ci coś sugerować to nie pchaj się w żadnego grilla na kartusze. Te wkłady później są mega drogie w zakupie a schodzą dość szybko.

Szukaj czegoś zasilanego z normalnej butli, małej czy dużej to obojętne, byleby była do napełnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartusz np. CADAC też jest do napełnienia i to za grosze :]

 

Wygoda w użytkowaniu w porównaniu z tradycyjną butlą jest bez dyskusyjna.

Dokładnie zgadzam się , wszystkie prawie kartusze są do napełnienia i sam tak robię i koszty znikome .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napełnianie kartuski?

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak napełnianie kartuski?

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Cholerny słownik w telefonie. Miało być jak napełniacie kartusze.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.