Skocz do zawartości
szymano

Grill odpowiedni

Rekomendowane odpowiedzi

piotrekbb

ścinki drewna do aluminiowej folii i mamy dym nawet z elektryczniego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
swiru

Popatrz za WEBEREM koniecznie z kominkiem do rozpalania wegla lub brykietu,nie potrzeba zadnej rozpalki wystarczy troche papieru.

Jak dla mnie gazowa to moze byc kuchenka a nie grill..........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BIENIEK2712

Ja mam WEBERA na wyjazdy 47 cm a w domu 57 cm drogie grille ale warto kupić :rolleyes: , komin do rozpalania też bobrze się sprawdza ,nigdy nie zamienię tych grilli na gazowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BIENIEK2712

Dodam foto jak się piecze na WEBERZE

post-19428-0-99664000-1439754266_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sankrystian

Jaka jest Wasza opinia o grillu z niższej półki : Grill gazowy-Asado Gas BBQ prod. Outwell?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin_G

Ja mogę podzielić się opinią nt. grilla z wyższej półki: http://forum.karawaning.pl/topic/1364-ceny-części-z-kosmosu/?p=444482

Odradzam, nie polecam, nazwa CADAC straciła u mnie całą swoją magię. Więc odpowiadając na Twoje pytanie: jeśli grill kosztuje mniej niż siedem stów, które ja dałem, to na pewno jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reflexes

A ja podzielę się opinią o grillach z najniższej półki. Lubię grillować ale zawsze na kempingach miałem obawy żeby grilla rozpalać, bo należę do tych co zwracają uwagę żeby nie być uciążliwym dla sąsiada, a wiadomo, że grill węglowy kopci. Przez to grilla robiliśmy bardzo rzadko albo wcale. Nie raz oglądałem te CADAC-i ale jak na mówj gust to cena tego cuda jest mocno przesadzona tym bardziej, że to jest zwykła kuchenka z płytą grillową. Rozwiązanie nie jest odkrywcze i już znane ale z tego co widzę raczej rzadko tu praktykowane. Chodzi tu o płytę, którą ktoś już pokazywał w tym wątku. Do tego zwykła kuchanka Gucio na butlę i gotowe. Mozna do tego jeszcze dokupić patelnie wok i będzie prawie identyczny jak ten CADAC :] .

Koszt kuchenki i płyty to około 50-60 zł. Butlę pomijam, bo potrzebna do jednego i drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sankrystian

Wrócę do mojego pytania. Może ktoś używa takiego grilla ?. Jest on zasypywany kamieniami lawy i kosztuje ok. 200-250 zł.

W takim razie spełnia jeden z warunków, jest tańszy bo kosztuje mniej niż 700 zł. Jego cena to 200-250 zł. i jest zasypywany kamieniem z lawy. Liczę, że ktoś z użytkowników tego konkretnego grilla się odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cathay

Od jakiegoś czasu grila węglowego rozpalam tylko wówczas kiedy jest śnieg, bo tylko wówczas jest frajda. Palenie latem przy upałach jak to jest w modzie jest całkowicie bezsensowne. 

Owszem na pikniku wyjścia nie ma, ale w domu czy na kempingu gdy jest prąd czy gaz można delektować się pysznościami bez smrodu.

Normalnie używamy grila kontaktowego, na którym zrobić możemy nie tylko kiełbachę czy mięso, ale też pyszne panino, piadinie, tortillę czy zwykłe tosty. 

post-3476-0-15037600-1457137479_thumb.jpg

W ubiegłym roku zapomnieliśmy go zabrać i w węgierskim tesco za 50 zyla kupiliśmy proste elektryczne ustrojstwo i też dawało radę.

Stawiając na nim patelnie udało się zrobić też wspaniałą jajówę bez smrodzenia w budzie.

post-3476-0-31399500-1457137596_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
byry007
http://allegro.pl/grill-gazowy-lawowy-2palnikowy-z-kuchenka-tanio-i5436022222.html ja mam taki do domu jestem bardzo zadowolony, faktem jest to ze to mój pierwszy grill gazowy i nie wiem czy inaczej smakuje jedzenie z grilla za 3 tys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bwolod

Za tę cenę bierz. Używam podobnego jakiejś nienieckiej firmy (nie pamiętam nazwy) i powiem jest super u góry czajnik z wodą na herbatę na ruszcie jakaś padlina no i brak narzekań ze strony sąsiadów że ten dym itd.

Pamiętam że nowy kosztował mnie około 600 pln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
robertb3

post-20238-0-92474200-1461178898_thumb.jpg

no i grill zakupiony. tylko powstał zonk gdzie zakupic  przejsciówke z niemieckiej camping gaz na nasze małe 2 kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kawa221

kup normalny reduktor karawaningowy i przejściówkę z dużej butli na małą. W marketach budowlanych na C i P ok 7 zł taka przejściówka kosztuje. Do tego reduktora nie ma przejściówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi