Skocz do zawartości

Gdzie na majówkę


Lalamido

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Chłapowie kemping MIRAŻ, może jeszcze Klif, ale tam zależne jest od pogody.

 

Klif to chyba raczej nie bardzo :niewiem: - może Róża Wiatrów będzie jeszcze otwarta.

Małe Morze to na bank otwarte :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lalamido - jeżeli Mazury to mogę Ci polecić kemping Borowo, nad samym jeziorem, z widokiem na Giżycko po drugiej stronie jeziora. Bardzo miła, rodzinna atmosfera, do miasta kilka kilometrów, mozna spacerkiem, fajne parcele, ładne i czyściutkie łazienki.

A może morze (choć to zależy od pogody, weekend majowy 2007 na Helu był chłodny) - jeśli tak to Półwysep Helski, duzo kempingów o dobrym standardzie. Jest w czym wybierać i towarzystwo fajne, nastawione na sporty wodne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygladaja ostatnimi czasy polecane na forum szwagierki? Dalej kible to 'sławojki'? Na stronie pisza ze nowe kible murowane, prysznice, no po prostu full wypas.

Wybiera sie ktos na majówke? Jak bedzie pogoda i nic fajniejszego nie znajde to zawitam w szwagierkach (ze 3 cycepy nawet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prusiak pewnie nikt w tym sezonie jeszcze tam nie był :hehe:. Zadzwoń do właściciela pogadaj numer na necie znajdziesz :hop1: . Kibel murowany z prysznicami to już był wcześniej tylko trzeba było chyba płacić 1 za kibelek i 5 zł za prysznic :hehe:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lalamido

Znalazłeś cuś ciekawego

Mam identyczną sytuację jak ty

Kupiłem przyczepke, żonka nie zbyt zadowolona.

Muszę w maju zabrać ją z dziećmi (4latka) na super wyprawę tak co by załapała bakcyl :bzik:

Jak mi się nie uda to mam przej...............e :przyczepa:

dajce znać jak macie coś extra

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem przez jakiś czas na forum ( trochę pracy się nazbierało). POgoda puki co tez nie zachęca do testów sprzętu. Dziękuje KOCHANI ZA WSZYSTKIE PODPOWIEDZI. PO ich przeanalizowaniu zdecyduję się prawdopodobnie na Mazury - to chyba najrozsądniejsza opcja. Teraz pozostaje kwestia wyboru kempingu......Przeglądam propozycje na forum.. Jeśli ktoś ma jakiegoś zdecydowanego faworyta to napiszcie proszę. POzdrawiam.

Na drodze coraz więcej przyczep i kamperów - znaczy ,że wytrawni karawaningowcy ruszyli już w plener.. :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały witaj. Zabierz swoją rodzinkę na wekend majowy tam gdzie będą inni carawaningowcy,aby mogli naocznie podziwiać ich zamiłowania.

To musi być widowiskowe wtedy nabieramy chęci na takie dalsze wędrówki.

A jazda w ciemno to wtedy gdy jest się już podjaranym.Szukasz tego co Tobie pasuje czyli klimat,miejsce,daleko lub blisko do ludzi itp. Nie podałeś z jakich jesteś stron bo polecam Majówkę w Sławie woj.Lubuskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalamido-jeśli chce Ci się Warmi i Mazur polecam Ci coś naprawdę cichego,spokojnego fool relaks,jest to kamping Pod sosnami w Bałdach,dla ludzi z daleka w Butrynach.Od Olsztyna ok. 26km.Miejsce i krajobrazy cudo,to prawdziwy kontakt z naturą.Ale czy na majowe czynne to musisz zadzwonić.Telefon będziesz miał podany na naszj stronie w temacie "miejsca kampingowe".Ja wyjeżdzam do Chłapowa do AleXy tylko tam otwierają podwoje o cenach przyzwoitych,i standarcie śmiało można nazwać super,z obniżką 10% za okres pozasezonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze coraz więcej przyczep i kamperów - znaczy ,że wytrawni karawaningowcy ruszyli już w plener.. :blagac:

 

gdzie Ty widzisz te przyczepy?

ja w piątek na trasie z gdańska do dywit (200 km) naliczyłem 1 kampera (hamerykański winnebago) na rej lubelskiej i zestaw z przyczepą na rej. poznańskiej. dzisiaj nikogo nie spotkałem, ale fakt, czarną dziurę odwiedziłem (lidzbark warmiński-pasłęk) :piwo:

przy okazji: radzę omijać tamtejsze asfalty inaczej :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały witaj. Zabierz swoją rodzinkę na wekend majowy tam gdzie będą inni carawaningowcy,aby mogli naocznie podziwiać ich zamiłowania.

 

dzięki za odzew

przemysle propozycje ale raczej pasowalo by mi coś w kierunku mazur

A tak wogóle to jestem z okolic Wawy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały, jeśli mogę coś doradzic odnośnie weekendu majowego -

nie wiadomo jaka będzie pogoda i dlatego moim zdaniem dobrze by było znaleźć takie miejsce, gdzie będzie jakiś bar z placem zabaw dla dzieci, może parę knajpek w pobliżu, żeby było się gdzie podziać, jeśli będzie padało. Tak, żeby nie siedziec tylko w przyczepie, bo to może zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.