Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Energylandia dla dzieci w Zatorze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16 agrest2104

agrest2104

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 3 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:10

Przy okazji zwiedzania małopolski polecam zajechać do parku rozrywki Energylandia. W zależności od kolejek w środku w parku można by spędzić od 5 do 10h :) Teraz mają otwarte tylko do 18, ale przy aktualnej pogodzie to wystarczające. Kolejek we wrześniu i październiku nie dostrzegliśmy [byliśmy po 1 września i w ten weekend -11.10] dltego do każdej atrakcji mieliśmy wolny dostęp. Polecam szczególnie atrakcj eSpace booster i Aztec Swing której za pierwszym razem nie było i nie oszukuję, że to dla niej wybraliśmy się drugi raz. I nie żałujemy - aztec swing naprawdę najlepsza atrakcja parku!

#17 martini44

martini44

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów
  • SkądMysłowice SM
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Frankia A610

Napisano 18 grudzień 2016 - 21:22

a teraz .... trochę obok 

http://www.parkmikol...Mikolaja-5.html

Użytkownik martini44 edytował ten post 18 grudzień 2016 - 21:23

#18 Sluger

Sluger

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 93 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:MClouis Tandy 636G

Napisano 19 grudzień 2016 - 23:10

Widzialem reklame w internecie. Ale chyba juz nie zdąze :)

Użytkownik Sluger edytował ten post 19 grudzień 2016 - 23:11

#19 Bianka

Bianka

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 5 postów
  • SkądBytom
  • Sprzęt:Brak

Napisano 03 styczeń 2017 - 20:04

Byliśmy raz z dziećmi, w wakacje. Bardzo fajne miejsce ale dla trochę większych dzieci, zdecydowanie. Bardzo dużo atrakcji, niezliczona ich ilość. Trzeba liczyć na pewno cały dzień, żeby się tam pobawić.

#20 Mandarynka

Mandarynka

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 2 postów

Napisano 10 maj 2017 - 11:49

Czy sa tam akrakcje dla 5latkow?

#21 Voku

Voku

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • SkądKraków
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Hobby 460 De Luxe DMC1350 2002r
  • Holownik:Ford S-Max 2.0 TDCI 163KM DMC 2505 2012r

Napisano 11 maj 2017 - 08:21

Znajdzie się coś dla każdego. Zjeżdżalnie, karuzele, atrakcje wodne też się nadają ale musi być ciepło inaczej żadna przyjemność. Oczywiście jeśli mówimy o energylandi

Użytkownik Voku edytował ten post 11 maj 2017 - 08:22

#22 witus

witus

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3505 postów
  • SkądSosnowiec
  • Model:Eifelland Holiday 415 TM (5303)
  • Holownik:Hyundai i30

Napisano 11 maj 2017 - 09:43

http://www.legendia....ie-sezonu-2017/ w Chorzowie też już ruszyła alternatywa. Dobry kemping w Katowicach. Największy w Europie rollercoaster rusza w lipcu.

zdjęcia z wypraw: https://picasaweb.google.com/bogdziun

#23 reflexes

reflexes

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 886 postów
  • SkądGKW
  • Model:Chateau Cantara 908
  • Holownik:Z Kija :-) Sportage 2.0 CRDI

Napisano 11 maj 2017 - 12:14

W Śląskim Wesołym Miasteczku byłem z 3-4 lata temu. Było fajnie ale to jednak lekki old school. Wtedy niestety kilka atrakcji było zepsutych, co niektóre nawet były zamykane gdy staliśmy w kolejce. Niestety wiele rzeczy trącało tam starociem i nie do końca budziło moje zaufanie. Może po remoncie będzie lepiej. W czerwcu jadę do Energylandii, dzieciaki już nie mogą się doczekać. Zobaczy, porównamy. Na Śląsku mamy rodzinę więc spora szansa, że Chorzów odwiedzimy w jakimś niedługim czasie ponownie. Fajnie, że takie rzeczy się w tym kraju buduje. Czekam na Park of Poland. Mam nadzieję, że nie podzieli losów Adventure World Warsaw. 

#24 witus

witus

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3505 postów
  • SkądSosnowiec
  • Model:Eifelland Holiday 415 TM (5303)
  • Holownik:Hyundai i30

Napisano 11 maj 2017 - 12:43

W Śląskim Wesołym Miasteczku byłem z 3-4 lata temu. Było fajnie ale to jednak lekki old school. Wtedy niestety kilka atrakcji było zepsutych, co niektóre nawet były zamykane gdy staliśmy w kolejce. Niestety wiele rzeczy trącało tam starociem i nie do końca budziło moje zaufanie. Może po remoncie będzie lepiej. W czerwcu jadę do Energylandii, dzieciaki już nie mogą się doczekać. Zobaczy, porównamy. Na Śląsku mamy rodzinę więc spora szansa, że Chorzów odwiedzimy w jakimś niedługim czasie ponownie. Fajnie, że takie rzeczy się w tym kraju buduje. Czekam na Park of Poland. Mam nadzieję, że nie podzieli losów Adventure World Warsaw.

Kolega był z dziećmi dwa tygodnie temu. Otworzyli je od nowa, jest nowy inwestor.

zdjęcia z wypraw: https://picasaweb.google.com/bogdziun

#25 reflexes

reflexes

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 886 postów
  • SkądGKW
  • Model:Chateau Cantara 908
  • Holownik:Z Kija :-) Sportage 2.0 CRDI

Napisano 11 maj 2017 - 13:10

Ale z tego co widzę na stronie to część atrakcji jest tych samych, trochę odświeżonych i stuningowanych ale jednak tych samych. 

#26 bartosz_b

bartosz_b

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1850 postów
  • SkądBielsko-Biała
  • Model:Hobby T70HQ

Napisano 11 maj 2017 - 17:36

Właścicielem wesołego miasteczka w Chorzowie jest teraz grupa posiadająca Besenova i Tatralandie. Jest szansa ze Słowacy coś użytecznego z tego.zrobią, ale i tak wolę Energylandie

#27 blumore

blumore

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 480 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Knaus Sudwind 500
  • Holownik:Audi A4 Avant 2.5 V6

Napisano 11 maj 2017 - 19:55

Energylandia bardzo fajna sprawa jak chcesz poczuć trochę mocnej adrenaliny - jest tam kilka pozycji które naprawdę robią wrażenie (np. obrotowe wachlujące koło, nie wiem czy się skusze jeszcze raz :) )

Byliśmy na weekendzie majowym, ludzi full swoje trzeba było odstać ale na wakacjach w normalnym dniu pracy jest tam ponoć dużo luźniej.

Przy okazji czas spędziliśmy na polu kempingowym Molo w Osieku.

Kemping super bezpieczny, czysty (jedyny minus to trochę za mało jak dla mnie kabin prysznicowych bo tylko 2 męskie na tyle parcel)

Fajna baza wypadowa bo do 15-30 minut można dojechać do Energylandii, Oświęcimia, Wadowic i innych.

Jest co pozwiedzać.

Podsumowując jak z dzieciakami to najlepiej tak od 10 lat w górę, wtedy na maxa wszystko obskoczą.

Ale nasza 8 letnia (jest wysoka) córka zaliczyła rollercoastera choć ja połowę trasy to nie wiedziałem co się ze mną dzieje :)

Jak ktoś wybiera się tam więcej niż 2 razy w roku polecam bilet całoroczny - wtedy się opłaca bo jedziesz np. na kemping na tydzień i już 3 wejścia przewyższą cenę całorocznego biletu.

Chętni na zwiedzenie Obozu w Oświęcimiu z przewodnikiem muszą brać pod uwagę, że są tam rezerwacje. i np. jak my byliśmy to były zarezerwowane wejścia już na cały maj.

Rano i po południu mają pewną pulę biletów które wydają od ręki ale to już bez przewodnika.

cepa.jpg

#28 bartosz_b

bartosz_b

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1850 postów
  • SkądBielsko-Biała
  • Model:Hobby T70HQ

Napisano 11 maj 2017 - 20:02

Tak w tygodniu tam jest pusto byłem z dzieciakiem już dwa razy w środku tygodnia, to karuzele włączali dla nas jak podeszliśmy do bramki danej atrakcji. Rollercostery są mega szczególnie dragon i speedrollercoster są fajne. Formuła przereklamowana, za krótko zdecydowanie jedzie ;]

#29 blumore

blumore

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 480 postów
  • SkądRzeszów
  • Model:Knaus Sudwind 500
  • Holownik:Audi A4 Avant 2.5 V6

Napisano 11 maj 2017 - 20:19

Formułą za krótko ale ten start rozbraja 100km na godzinę i od razu pętla