Skocz do zawartości

Północne Włochy 18.05-2.06 2015


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@gladki83  > ...mój samochodzik da radę: Dacia Lodgy 1.6 MPI (84 KM)
                     ...Chciałbym przejechać przez przełęcz Gardena.

< tak przejechaliśmy,  90KM ... więcej

Twoja marszruta Lazise - Tolmezzo

< 60 km/h

Pozdrawiamy,
Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa praktycznie gotowa. Zastanawiam się jeszcze nad drogą powrotną. Chciałbym przejechać przez przełęcz Gardena.

Pytanie, czy ktoś z Was wracał może znad jeziora Garda taką trasą? Zastanawiam się czy taka trasa jest męczarnią czy spokojna malownicza trasa? Bo dalej to już droga główna przez Austrię i Słowację do Polski.

Przechwytywanie.PNG

Jesli masz na mysli Autostrade z Verony do Insbrucku to mozesz smialo jechac. My pokonalismy te trase przed dwoma tygodniami. Jesli myslisz o rownoleglej do Autostrady drodze krajowej tez nie powinno byc wiekszych problemow. Jakies kilka km przed granica w kierunku Austrii jest budowa i wiele samaochodow zjezdza z Autostrady i goni ta droga. My tez tak zrobilismy zupelnie niepotrzebnie bo wlasnie na tej krajowce zrobil sie korek a na Autostradzie szlo powoli.pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz na mysli Autostrade z Verony do Insbrucku to mozesz smialo jechac.

 

Tutaj myślałem o drodze krajowej równoległej do autostrady. Raczej się zdecyduję na przełęcz :)

 

Tymczasem ostatnie przygotowania, a tu zonk! BRAK KOŁA ZAPASOWEGO. Początkowo byłem pewien, że ktoś ukradł.

DSC_0001.JPG

 

Przecież zamawiałem z kołem. Zajrzałem od środka bagażnika, a tu tylko zaślepka śruby opuszczającej mocowanie. Patrzę obok w prawo a tu KIT. Zestaw naprawczy :(

Czyżby to był jakiś znak? "Możesz mnie zagazować... miejsce jest :)"  Ciekawe co na to ASO, na umowie sprzedaży miałem z kołem zapasowym. Po urlopie muszę to wyjaśnić. Ale jak ja tego mogłem nie zauważyć!!

 

Nic. Jutro ok. 9.00 ruszamy! Oby bez przygód.

Edytowane przez gladki83 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 BRAK KOŁA ZAPASOWEGO.  <  ?

Początkowo byłem pewien, że ktoś ukradł.

Przecież zamawiałem z kołem.

Ciekawe co na to ASO, na umowie sprzedaży miałem z kołem zapasowym.

 

@gladki  >  Czyżby to był jakiś znak?

 

STOP !

Nie jedż bez koła zapasowego ! Jutro rano przed wyjazdem pielgrzymka do ASO !

info do pamięci...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ired, czyżby za brak koła zapasowego za granicą np. na Słowacji mogą dać mandat? Czy traktować to jako znak ostrzegawczy?

Nikt Ci mandatu nie da ale koło musisz mieć !!! :nono: choćby dojazdówkę ale musi być bo możesz się załatwić w trasie na amen w najmniej spodziewanym momencie ! ( zgięcie felgi , rozcięcie o coś opony i :pupa::klnie::sciana::mlot: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci mandatu nie da ale koło musisz mieć !!! :nono: choćby dojazdówkę ale musi być bo możesz się załatwić w trasie na amen w najmniej spodziewanym momencie ! ( zgięcie felgi , rozcięcie o coś opony i :pupa::klnie::sciana::mlot: )

Dlatego zamawiałem z kołem, bo uważam, że to najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gladki83  >  Przecież zamawiałem z kołem.

                      Ciekawe co na to ASO... < ?

 

Musisz wyjaśnić w ASO co jest na wyposażeniu w Twoim aucie.

 

Koło czy zestaw naprawczy? 

 

...na Słowacji mogą dać mandat? < pełniona funkcja nieraz zniekształca umysł funkcjonariusza

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci mandatu nie da ale koło musisz mieć !!! :nono: choćby dojazdówkę ale musi być bo możesz się załatwić w trasie na amen w najmniej spodziewanym momencie ! ( zgięcie felgi , rozcięcie o coś opony i :pupa::klnie::sciana::mlot: )

Kolo, albo normalne ubezpiecznie. Ja u siebie (Ire i Gb) koła nie woze nigdy - po co ręce brudzic? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gladki83

Super, brawo nasze gratulacje.

Lepiej zostać 1 dzień w domu niż mieć kłopoty na trasie.

Zazwyczaj bywa tak że przez kolejne lata nie skorzystasz z koła zapasowego.

Przed wyjazdem musisz być na wszystko przygotowany.

 

Jeszcze raz życzymy szerokiej drogi, spokojnego zwiedzania + szczęśliwego powrotu.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Koło zapasowe musi być napompowane.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.