Skocz do zawartości

Nowe czasy - ciagnął kto budę HYBRIDEM?


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Euro 4 ma?

 

Takie mnie sie ostatnio podobaja http://allegro.pl/c5-2-0-163-km-ledy-skora-navi-2011r-f-vat-23-i5311134528.html

znaczy sie jako pierwszy z brzegu...Rozpadnie sie od razu?

Bo tak to dosyc fajny jest w ogole...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mamy - volvo v 70, cytryna c 5, camry hybrid - ale nie wiadomo co z hakiem, co by tu jeszcze?

 

Znaczy sie wiadomo - http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-e-klasa-2010r2-2cdi-automatnaviserwis-ID6y3EZw.html

 

tylko troche szpachli potrzeba...Poza tym, gwiazda, podobnie jak audi wykonala w tym modelu strzal w stope - w motorze jest lancuch rozrzadu jak na porzadne auto przystalo - Ale jest on z tylu - czyli miedzy skrzynia a motorem i nie jest to juz prawdziwy lancuch co sie go wymienia po przebiegu 750 tys km ale lancuszek taki jak sie na szyi do krzyzyka nosi - 200 tys max i trzeba motor wydlubac, w gwiezdzie juz akcja serwisowa na to byla - padli troche na koszty niestety ...

 

J.

 

Tak sie staralem a HYBRIDEM nikt nie ciaga? :look: :look: :look:

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym w ciemno Cytrynę, bo tam każdy jest hybrydą, czyli skrzyżowaniem płaczu ze zgrzytaniem zębami.

Taką fajną brykę ktoś chce puścić między ludzi, zamiast się nią cieszyć i jeździć, choćby dookoła bloku?

Oferta super, taka przyjazna i na luzie, zupełnie jak jeden taki, co przyczepę sprzedawał i o przyjemnościach z drobnych napraw bajki opowiadał.

Brałbym tym bardziej , że Citroen Polska w al. Krakowskiej ma najnowocześniejszy serwis i potrafi spasować drzwi po wymianie z nieosiągalną gdzie indziej precyzją – odstają od słupka tylko na dwa palce, ale razem złączone !

Silnik jak szarpie i prycha, to przetrzymają taką hybrydę na placu, aż właściciel przestanie się szarpać i wymięknie, nawet na gwarancji.

Wiem, co mówię, bo sam sprzedawałem cudną cytrynę na gwarancji, bo rady sobie z tym dać nie mogłem,  podobnie, jak serwisy, choć miała tylko 1/100 tego badziewia w sobie, jakie ma toto w ofercie.

Pisałem nawet do ichniej naczelnej żaby, że dam mu pojeździć, by poczuł się, jak przeciętny klient, ale nie pomogły nawet ekspertyzy PZM ot.

Gdzie żaby, tam bagno, ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Kwiatek - " Brałbym tym bardziej , że Citroen Polska w al. Krakowskiej ma najnowocześniejszy serwis i potrafi spasować drzwi po wymianie z nieosiągalną gdzie indziej precyzją – odstają od słupka tylko na dwa palce, ale razem złączone ! "

 

Znaczy sie walony byl , czy jak?

 

Bo jak sie troche z cytryniarzami rasowymi pogada to na nic innego by sie nie zamienili, ale musi miec to hydroaktywne zawieszenie - musze sie czyms takim przejechac z samej ciekawosci..

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie konczy bycie trendy, az mu dach odlecial :lol:

 

A pezo fajny, ale jakby volvo ciekawsze chyba..

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa... pamietam jak na pocz lat 90

sąsiad na "garażach" miał poldka ze świerzo zamontowaną instalacją gazową

a było to początki początków lpg w PL.

no i robił coś bidactwo w garażu i mu sie blat zaczał delikatnie jarać (czyścił coś benzyną i sie zajęło - zresztą nieważne)

no i tak sie wszyscy wystraszyli ze zaraz gaz wybuchnie i wyleci conajmniej 1km2 w powietrze ze uciekli 100m dalej i czekali

straż przyjechała jak już 2/3 garażu paliło sie.

efekt - wypalony garaż, spalony poldek ... butla jak nowa :)

ps.

na YT jest pełno filmików z palącymi sie samochodami (czasami nawet z "zawartością" środka) i jakoś nikt nie rezygnuje z aut na pb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek to się ma dokładnie tak, jak zagrożenie z latania samolotem... one też spadają, aż strach wsiadać.

 

Ja robię 100 km średnio za 18 zł z tzw. ciężką nogą i nie jaram się jak moi koledzy, że im sadzomiot "wzion" 5,9 ropki "na trasie". Po prostu spalanie mnie nie interesuje przy tych cenach LPG :yay: . Ale każdy niech dokonuje wyborów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.