Skocz do zawartości

Markiza którą wybrać?


PAWELWILLK

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mega update. W starej wersji nie było i szczelin do wsunięcia akcesoriów. Muszę swoją wymienić w przyszłym sezonie.

 

Wszystko o czym piszesz jest w standardzie.

 

W tej jest jeszcze fajne to, że w nóżkach są wycięcia na pas sztormowy. Nie wiem czy w poprzedniej wersji też tak było. W Thule Omnistor chyba tego brak i pas sztormowy musisz przywiązywać do nóżek czy poprzeczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 814
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W tej jest jeszcze fajne to, że w nóżkach są wycięcia na pas sztormowy. Nie wiem czy w poprzedniej wersji też tak było. W Thule Omnistor chyba tego brak i pas sztormowy musisz przywiązywać do nóżek czy poprzeczek.

Takie szczeliny na linki/odciągi były. Zmienię daszek koniecznie bo nowy jest fajniejszy. Fajna jest też jedna boczna ściana, widziałem sporo osób miało w Cro. Też warto dokupić i ew uszyć lub dokupić biała przewiewną szmatę przeciwsłoneczną do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szczeliny na linki/odciągi były. Zmienię daszek koniecznie bo nowy jest fajniejszy. Fajna jest też jedna boczna ściana, widziałem sporo osób miało w Cro. Też warto dokupić i ew uszyć lub dokupić biała przewiewną szmatę przeciwsłoneczną do przodu.

 

zdecydowanie warto uszyć samemu. Na przyszły rok do cro nie zabieram oryginalnych ścian do markizy, bo są zbędne. Zabieram za to uszyte w zimowe wieczory przewiewne ścianki z materiału białego w granatowe pasy - będzie styl marynarski :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie warto uszyć samemu. Na przyszły rok do cro nie zabieram oryginalnych ścian do markizy, bo są zbędne. Zabieram za to uszyte w zimowe wieczory przewiewne ścianki z materiału białego w granatowe pasy - będzie styl marynarski :).

Jedną ściankę muszę mieć, w tym roku stanąłem niefortunnie przy ścieżce na Węgrzech ;) wszyscy mówili mi smacznego :)

 

Taki stary tak wybierał miejsce, że nie zauważył wąskiej ścieżki, która chodziły pielgrzymki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nic mi o żadnej promocji nie wiadomo. Ja nawet nie wiedziałem o jego istnieniu. Dowiedziałem się przy pierwszym rozłożeniu. Był po prostu wsunięty w rolkę markizy i wyglądał jak jedna całość. Ten z obelinka to wygląda na takie akcesorium raczej.

 

Tutaj na tym filmiku też to jest:

https://www.youtube.com/embed/GIC_IPov-lU?rel=0&autoplay=1&autoplay=1

 

Te wszystkie akcesoria, sznurki, szpilki itp też dostałem. Może niech się wypowie jakiś inny właściciel markizy. Ale wg mnie to jest w standardzie i wcale nie zdziwiłbym sięj jakby sklep nie wiedział co sprzedaje, albo co gorsza wyjmował te rzeczy i sprzedawał osobno

 

Edit: Dobra już znam odpowiedź. Masz wszystko napisane na stronie Fiamma:

https://www.fiamma.it/en/front-panels.html

 

Wyboldowałem to co istotne:

 

 

Jak widać powyżej w Caravanstore jest to w standardzie. Wg powyższej strony występuje w kolorach Shade Deluxe Grey i Shade Blue Ocean. Ja mam tą drugą.

No i kupiłem na koniec sezonu :D Daszek przedni w standardzie.

post-20868-0-23247800-1503748474_thumb.jpg

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem na koniec sezonu :D Daszek przedni w standardzie.

Mówiłem:-) Daszek jest wartością dodaną i naprawdę się sprawdza. Tak naprawdę Fiamma dodaje i gratis o wartości 100 paru złotych.

 

Jaki rozmiar w końcu wziąłeś? Bo widzę, że trochę miejsca jeszcze Ci zostało

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

310 to już załamanie i zastanawiam się właśnie czy nie lepiej było wziąć większą i jeszcze bardziej wyjść na to załamanie.

Nie jest jeszcze dobrze ułożona bo zaraz będę ja ściągnął na zimę więc jeszcze teoretycznie wejdzie więcej na prawo bo teraz jadł patrzę to na lewo jeszcze na załamaniu trochę pokrowca wisi.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

310 to już załamanie i zastanawiam się właśnie czy nie lepiej było wziąć większą i jeszcze bardziej wyjść na to załamanie.

Nie jest jeszcze dobrze ułożona bo zaraz będę ja ściągnął na zimę więc jeszcze teoretycznie wejdzie więcej na prawo bo teraz jadł patrzę to na lewo jeszcze na załamaniu trochę pokrowca wisi.

No jak patrzę na to zdjęcie Twoje to ciut większą mogłaby Ci wejść. To załamanie u Ciebie nie jest jakieś straszne.

 

Tylko, że większa to już 360, a ona jest o 51 cm dłuższa jednak

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ta jest spoko większą chyba by nie weszła. Markiza to doraźna rzecz podstawa to przedsionek. Teraz szukam dodatkowego daszka do przedsionka Isabella.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ta jest spoko większą chyba by nie weszła. Markiza to doraźna rzecz podstawa to przedsionek. Teraz szukam dodatkowego daszka do przedsionka Isabella.

Dla mnie akurat markiza to podstawa :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też! Do dzisiaj miło wspominam dzień kiedy pozbyłem się przedsionka ... na zawsze :)

No jak patrzę na te stalowe to może rzeczywiście można się zniechęcić do rozstawiania.

Isabella na karbonie składa się bardzo szybko i przyjemnie. Zresztą nie wyobrażam sobie jechać na dłużej bez przedsionka, tym bardziej w Polskę gdzie częściej pada niż święci słońce, jak ktoś robi wypady na weekend to wtedy markiza jest niezastąpiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak patrzę na te stalowe to może rzeczywiście można się zniechęcić do rozstawiania.

Isabella na karbonie składa się bardzo szybko i przyjemnie. Zresztą nie wyobrażam sobie jechać na dłużej bez przedsionka, tym bardziej w Polskę gdzie częściej pada niż święci słońce, jak ktoś robi wypady na weekend to wtedy markiza jest niezastąpiona.

Jeśli to nie tajemnica ile zapłaciłes za markize? Jakies hodne poelcenia miejsce gdzie mozna kupić ?

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.