Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

XL to nie czasem zabudowa do markizy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w fiamie zauważyłem że są modele npp.360xl. Czymś się różni od zwykłej z oznaczeniem tylko koloru?

Są dłuższe. Ale to Caravanstore ZIPy są XL. ZIP czyli wersje w komplecie ze scianami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiamma  w rozmiarze 410 -1180 zł natomiast thul w rozmiarze 400 -1650 zł , tak mi sprzedawca zaoferował.  Fakt nie 400 tylko 470. Jeżeli masz wątpliwości zadzwon sobie i sprawdz .

Muszę sprostować samego siebie. :oslabiony:  Dzisiaj podjąłem decyzję i chciałem zakupić fiamme w cenie takiej jaką dostałem propozycję w zeszłym tygodniu i .... zonk. Dzisiaj cena wynosiła 400 euro plus coś tam w sumie 1800 zł prawie . Coś ten sprzedawca wydaje mi się mało wiarygodny ,,, albo jego pracownik , gdyż raczej nie rozmawiałem z właścicielem. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jednak nie ma okazji :P Dobra cena Fiammy 410 jest na Allegro 1407zł, taniej raczej się nie dostanie.

Edytowane przez Voku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jednak nie ma okazji :P Dobra cena Fiammy 410 jest na Allegro 1407zł, taniej raczej się nie dostanie.

zdarzają się okazje podobnie jak niepoważni sprzedawcy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdarzają się okazje podobnie jak niepoważni sprzedawcy .

To była rozmowa przez telefon czy mail?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawialiśmy przez telefon . W przypadku maila nie było by myśle problemu lub byłby mniejszy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dlatego wolę wszystko mailem bo potem mam ślad. Przez telefon nic nie udowodnisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybór padł jednak na THULE OMNISTOR 1200 400MM. Fiamma mimo zapewnień nie okazała się jednak taka fajna cenowo i przede wszystkim nie dostępna w chwili obecnej . I tak oto za cenę 1560 zł czeka na montaż  :] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kupiłem dziś Fiammę http://allegro.pl/roleta-markiza-w-futerale-caravanstore-360-fiamma-i6867014976.html zastanawiam się tylko, czy nie będzie z jakichś czeluści starych zapasów i czy na pewno będzie miała ten "przeciwsłoneczny" zwisający daszek. Rozmawiałem dziś ze sprzedawcami i zabardzo nikt nie potrafił tego stwierdzić. Tak czy owak cena wydaje się niezła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinien być, jak kupowałem to też twierdzili że raczej go nie ma a był.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Pierzasty napisał:

A ja kupiłem dziś Fiammę http://allegro.pl/roleta-markiza-w-futerale-caravanstore-360-fiamma-i6867014976.html zastanawiam się tylko, czy nie będzie z jakichś czeluści starych zapasów i czy na pewno będzie miała ten "przeciwsłoneczny" zwisający daszek. Rozmawiałem dziś ze sprzedawcami i zabardzo nikt nie potrafił tego stwierdzić. Tak czy owak cena wydaje się niezła.

Będzie na 100%. Cena też dobra. Rok temu i nich ten daszek kosztował ponad 1500 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, jacek00 napisał:

Będzie na 100%. Cena też dobra. Rok temu i nich ten daszek kosztował ponad 1500 zł

Mam obawy, czy będzie, bo te markizy dostali na przełomie maja /czerwca zeszłego roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pierzasty napisał:

Mam obawy, czy będzie, bo te markizy dostali na przełomie maja /czerwca zeszłego roku

Moja też jest z zeszłego roku przecież :) Na pewno będzie. W poprzednich modelach nie było daszków. A one chyba się inaczej w ogóle nazywały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi