Skocz do zawartości

Boże Ciało 4 - 7.06.2015 - kemping "u Sikory" - Niedźwiady Małe


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka - a właściwie czy jak na Titanica przystało - MAYDAY?

 

Dziękujemy za dobrze zorganizowany długi weekend. Pozdrawiamy wszystkich tam obecnych!

 

Fifi i jego załoga na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:hej: Wszystkich

Ponieważ pojawiły się luźne dyskusje kilku załóg aby spotkać się w Boże Ciało "u Sikory", zakładam temat.

Spotkanie będzie miało charakter nieformalny i każdy organizuje sobie sposób spędzania czasu.

Obecnie zainteresowanych jest wstępnie około 5-6 załóg.

Koszt to:

- załoga już bywająca w tym miejscu (niezależnie od ilości osó B) - 30zł

- nowa załoga (niezależnie od ilości osó B) - 35zł, ale myślę, że da się to zrabatować ;).

- przyłącze prądu: 1,5zł za kWh. Każde gniazdo ma licznik i z tego się rozliczamy

 

Sanitariaty, są jakie są i nie ma co ukrywać że w skali 1-10 dostają max.3. Być może będą już uruchomione nowe łazienki w kontenerach sanitarnych ale to już na miejscu czy są i po ile. Pisząc o łazienkach mam na myśli pomieszczenie w którym jest WC, prysznic i umywalka jako jedna łazienka do wzięcia.

 

Woda w jeziorku jak to woda mokra ale za to (info dla nowych) zawsze bardzo ciepła (jest to jedno z dwóch jezior w Polsce) podgrzewana przez elektrociepłownie.

W zeszłym roku w czerwcu miała już 21-22*C a w sierpniu (pierwsza połowa) 29*C.

 

Na terenie są rowerki wodne, jakieś krypki wiosłowe, żaglówka (zwykła) oraz jakiś nowy nabytek kabinowy do wynajęcia.

 

Jeżeli ktoś chętny to zapraszam/zapraszamy.

 

Lista chętnych załóg (tylko do celów informacyjnych dla współbiesiadników ;), można przyjeżdżać i bez zapisu):

1. strus251 + strusia + Klaudia (7lat)

 

:hej: Wszystkich

Ponieważ pojawiły się luźne dyskusje kilku załóg aby spotkać się w Boże Ciało "u Sikory", zakładam temat.

Spotkanie będzie miało charakter nieformalny i każdy organizuje sobie sposób spędzania czasu.

Obecnie zainteresowanych jest wstępnie około 5-6 załóg.

Koszt to:

- załoga już bywająca w tym miejscu (niezależnie od ilości osó B) - 30zł

- nowa załoga (niezależnie od ilości osó B) - 35zł, ale myślę, że da się to zrabatować ;).

- przyłącze prądu: 1,5zł za kWh. Każde gniazdo ma licznik i z tego się rozliczamy

 

Sanitariaty, są jakie są i nie ma co ukrywać że w skali 1-10 dostają max.3. Być może będą już uruchomione nowe łazienki w kontenerach sanitarnych ale to już na miejscu czy są i po ile. Pisząc o łazienkach mam na myśli pomieszczenie w którym jest WC, prysznic i umywalka jako jedna łazienka do wzięcia.

 

Woda w jeziorku jak to woda mokra ale za to (info dla nowych) zawsze bardzo ciepła (jest to jedno z dwóch jezior w Polsce) podgrzewana przez elektrociepłownie.

W zeszłym roku w czerwcu miała już 21-22*C a w sierpniu (pierwsza połowa) 29*C.

 

Na terenie są rowerki wodne, jakieś krypki wiosłowe, żaglówka (zwykła) oraz jakiś nowy nabytek kabinowy do wynajęcia.

 

Jeżeli ktoś chętny to zapraszam/zapraszamy.

 

Lista chętnych załóg (tylko do celów informacyjnych dla współbiesiadników ;), można przyjeżdżać i bez zapisu):

1. strus251 + strusia + Klaudia (7lat)

Witam... Chcemy się wybrac w to miejsce, ale nie mam namiarów na ten kemping, nie ma śladu w internecie... Bardzo prosze jezeli to możliwe o aktualny telefon. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

ryba78, dnia 26 Maj 2015 - 16:45, napisał:snapback.png

Znam takiego jednego też ze Śląska co jechał na północ (Bałtyk) z noclegiem w Niedźwiadkach i w ogóle nie dojechał tak mu się spodobało...  :gitara:    :pub:    :biwak:

 

 

 

lukaszkasiajulia, dnia 30 Maj 2015 - 20:49, napisał:snapback.png

 

ryba78, dnia 26 Maj 2015 - 16:45, napisał:snapback.png

Znam takiego jednego też ze Śląska co jechał na północ (Bałtyk) z noclegiem w Niedźwiadkach i w ogóle nie dojechał tak mu się spodobało...  :gitara:    :pub:    :biwak:

 

 

Też takiego znam,ale to przez mgłę nie mógł dojechać    :przyczepa:   nad to morze.

:hehe:   :hehe:   :hehe:   

 

Witam!

 

Panowie co (a właściwie kogo) podmiot liryczny miał na myśli??

Podpowiedzcie bo nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło na PW, ale i tu zamieszczę jak by ktoś potrzebował (myślę, że się p. Piotr nie obrazi ;) ). 6911225 osiem dwa.

Piotruś, ten numer co podałeś powyżej to jest do p. Piotra, właściciela campingu w Niedźwiadach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.