Skocz do zawartości

Boże Ciało 4 - 7.06.2015 - kemping "u Sikory" - Niedźwiady Małe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak masz to bierz bo nie wiem czy cos bedzie, a spac pewnie nie bedziemy ;).

W srodę będę śmigał na północ miałem podjechać na nocleg, a wy spać nie będziecie ;) cholera muszę jechać do celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy czuwać nad twoim snem ;).

Przyjeżdżaj śmiało. Pole duże więc zawsze możesz stanąć tak abyśmy nie przeszkadzali. Natomiast, wiesz jak to jest, przyjdzie 22:30 jeden ziewnie a każdy będzie chciał spać :D.

 

Ja powinienem w środę z domku ruszyć około 17:15 - 17:30 więc na miejscu około 19:00 pewnie będę no może troszkę później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodę będę śmigał na północ miałem podjechać na nocleg, a wy spać nie będziecie ;) cholera muszę jechać do celu :)

 

Znam takiego jednego też ze Śląska co jechał na północ (Bałtyk) z noclegiem w Niedźwiadkach i w ogóle nie dojechał tak mu się spodobało... :gitara:   :pub:   :biwak: 

 

:lol:

Będziemy czuwać nad twoim snem ;).

Przyjeżdżaj śmiało. Pole duże więc zawsze możesz stanąć tak abyśmy nie przeszkadzali. Natomiast, wiesz jak to jest, przyjdzie 22:30 jeden ziewnie a każdy będzie chciał spać :D.

 

Struś dobrze pisze, polać mu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struś dobrze pisze, polać mu :]

starość, kiedyś człowiek po pracy miał siłę na balety i potem jeszcze do pracy mógł iść po krótkiej drzemce, a teraz to już kojo musi być zaliczone na długie godziny :(.

 

 

Znam takiego jednego też ze Śląska co jechał na północ (Bałtyk) z noclegiem w Niedźwiadkach i w ogóle nie dojechał tak mu się spodobało... :gitara:   :pub:   :biwak:

 

:lol:

też go znam :), ale nie żałował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy czuwać nad twoim snem ;).

Przyjeżdżaj śmiało. Pole duże więc zawsze możesz stanąć tak abyśmy nie przeszkadzali. Natomiast, wiesz jak to jest, przyjdzie 22:30 jeden ziewnie a każdy będzie chciał spać :D.

 

Ja powinienem w środę z domku ruszyć około 17:15 - 17:30 więc na miejscu około 19:00 pewnie będę no może troszkę później. 

jak bede wczesniej to gdzie stanac zebysmy stali kolo siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nikt mu nie broni, ale i nie narzuca monopolu ;). Ja aby zbrac musialbym kable ze sciany pruc a to skonczylo by sie wielkim avanti za kolejny remont.

 

 

 

Zbychu proponuje pierwsza alejke od toalet. Bylo blisko do wodociagu, zmywaka i WC ;). Ale niech inni tez cos sie wypowiedza.

 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób które bywały na tym polu: Jak naprawdę jest z sanitariatami, że co, brak ciepłej wody, brudno (nie sprzątane) czy coś innego? Bo na tych fotkach wygląda całkiem spoko.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ilości osób na polu. Na lajtowy weekend jest ok. Porządki są robione w mirę na bierząco, ale jak wiary się najedzie ... :look:

Sanitariaty do zeszłego roku to były 2xumywalka, 3x muszla męski + prysznic i to samo lustrzane odbicie dla kobiet. Sufit/góra powietrze więc koncert jak u poznańskich słowików  :]  Woda cepła w zasadzie na bierząco. Moja ocena 3,5/10ptk. ale kierunek jest nadany i prace trawają :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak pisze Robert. 3,5-4/10pkt. Bedzie uczciwe. Farba stara na scianach, kafle rowniez ale to dla tego ze w lipcu beda uruchamiane nowe kontenery sanitarne a to chyba bedzie rozebrane. Prysznic da sie wziac i juz. Woda jest 24/h ale, no wlasnie zawsze jest jakas "Ala" ;), woda jest z bojlera 80l i jak ktos idzie pod prysznic zrobic sobie saune a nie sie umyc to czsem ten "ktorys z koleji" musi zaczekac az bojler wode ugrzeje.

Natomiast samo pole jest jak najbardziej na "+". W miare rowno (naturalnie a nie usypane pod poziomice", wlasciciel dba aby na pole nie wjezdzaly "umcyki", no dobra z malym wyjatkiem dla ekipy karawaningowej ;)., jest uczynny i pomocny. Na plazy piasku pod dostatkiem.

Jak bylem tam niedawno to byly jeszcze dowiezione 4 wyrotki pasku, zejscie do wody lagodne ale n koncu mola juz okolo 2m. glebokosci, dzieciaki natomiast spokojnie daja rade wejsc i sie w niej pluskac.

Oczywiscie dodatkowym walorem jest jej temperatura ktorej nie ma co szukac gdzie indziej.

Z prade problemow za czesto nie bylo, teraz juz ich nie powinno byc w ogole (winna byla jedna z rozdzielnic przylaczeniowych do cepek a w zasadzie jej brak, teraz jest juz zainstalowana).

To pole ma swoj klimat, jest w miare spokojne (czyli nie tylko tetrycy po 70-tce ale i nie sama mlodziez).

Dzieci maja gdzie biegac.

Wedlug mnie jak na prywatny biznes za taka cene od zalogi jest ok.

Sklep niedaleko (wlasciciela przy bramie wjazdowej - otwarty tylko w sezonie, a miejscowy sklepik oddalony o jakies 1,5 papierosa na pieszo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I super, a skopiujesz liste? Mi z telefonu jest ciezko ;).

 

P.S.

Czy ja jakos nie mialem Tobie piwa potawic za cos? Pytam bo cos mi swita ale za zadne skarby nie pamietam o co chodzilo, a mialo byc to przy spotkaniu ewentualnym.

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie jak tak tylko nie pamiętam za co :bevil:

 

aktualna lista:

1. strus251 + strusia + Klaudia (7lat)

2. ryba78

3. Orzeszki

4. CIN CINO

5. balthur - być może  ;) ale jeszcze się nie zapisuje  ;)

6. AKISSJG

7. mafik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista:

1. strus251 + strusia + Klaudia (7lat)

2. ryba78

3. Orzeszki

4. CIN CINO

5. balthur - być może   ;) ale jeszcze się nie zapisuje   ;)

6. AKISSJG

7. mafik

8. majtasz 

9 .liski  ...domek


.


strus....skopiowalem liste bo jakos stale mnie pomijacie ..wiec sam sie dopisalem...od 3.06 prognoza ochlodzenie...ale woda bedzie cieplejsza..

Edytowane przez majtasz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.