Skocz do zawartości

Boże Ciało 4 - 7.06.2015 - kemping "u Sikory" - Niedźwiady Małe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lista chętnych załóg (tylko do celów informacyjnych dla współbiesiadników   ;), można przyjeżdżać i bez zapisu):


1. strus251 + strusia + Klaudia (7lat)


2. ryba78


3. Orzeszki


4. CIN CINO


5. balthur - być może ;) ale jeszcze się nie zapisuje ;)


6. AKISSJG - niewykluczone że dołączą


7. mafik


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..strusi...i  pozostalych zglaszam akces uczestnictwa i wspolnego biesiadowania...dlugo sie wachalem czy jechac ze wzgledu na rybe ale jade ...najwyzej bede opuszczal kolejki...palnuje przyjazd w srode okolo 17...przyjade aby uslyszec znowu Kasi aksamitny glosik... :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej wizji lokalnej:

- wymiana przylaczy pradowych na nowe oraz zakopywana nowa instalacja w ziemi

Witam,

A co z sanitariatami na ten sezon?

Byłem w zeszłą niedzielę zobaczyć co i jak i wszystko po staremu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, dasz rade i bez opuszczania kolejek ;).

Dopisze na liste wieczorem z kompa.

Dziewczyny beda czy lecisz sam?

hej...jade z julia w srode a grazyna dojedzie swoim samochodem w czwartek wieczorm lub w piatek rano...w czwartek ma dniowke od 7 do 19 tak ze jak by jej sie chcialo po pracy to by na 22 dojechala...z tego co czytam tam sa tez domki ,znajomi by chcieli jechac ..napisz co wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki są, czy wolne nie wiem, trzeba by zadzwonić i dopytać. 

Generalnie domki czyste (nie mylić z marmurami na podłogach oraz struktura na ścianach ;).

W każdym domku po 2 pokoje + aneks kuchenny + łazienki (kafelki, kabina prysznicowa, bojler, WC). 

W domku podobnie jak i na polu są liczniki en. elektrycznej i rozliczasz się tak jak za przyczepę ;).

 

Rozkład mw. taki:

- Taras i wejście do "salonu" (około 20m2)

- z salonu wchodzi się do ankesu kuchennego (generalnie wszystko jest, sztućce, szklanki, garnki itd).

- z aneksu jest wejście do drugiego pokoju (ok. 10m2 - 12m2) oraz do łazienki (też z aneksu).

 

Nie mam niestety zdjęć domków w środku (chociaż kilka osób było ze mną właśnie w ten sposóB). Cena coś około 120 - 130 zł/doba za całość + prąd.

 

Są jeszcze 3 domki o "wyższym standardzie" i większej ilości pokoi (chyba 3 lub 4) ale cena jest też wyższa (nie pamiętam ile), oraz domek holenderski (nie znam ceny i nigdy w nim nie byłem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki są, czy wolne nie wiem, trzeba by zadzwonić i dopytać. 

Generalnie domki czyste (nie mylić z marmurami na podłogach oraz struktura na ścianach ;).

W każdym domku po 2 pokoje + aneks kuchenny + łazienki (kafelki, kabina prysznicowa, bojler, WC). 

W domku podobnie jak i na polu są liczniki en. elektrycznej i rozliczasz się tak jak za przyczepę ;).

 

Rozkład mw. taki:

- Taras i wejście do "salonu" (około 20m2)

- z salonu wchodzi się do ankesu kuchennego (generalnie wszystko jest, sztućce, szklanki, garnki itd).

- z aneksu jest wejście do drugiego pokoju (ok. 10m2 - 12m2) oraz do łazienki (też z aneksu).

 

Nie mam niestety zdjęć domków w środku (chociaż kilka osób było ze mną właśnie w ten sposó B). Cena coś około 120 - 130 zł/doba za całość + prąd.

 

Są jeszcze 3 domki o "wyższym standardzie" i większej ilości pokoi (chyba 3 lub 4) ale cena jest też wyższa (nie pamiętam ile), oraz domek holenderski (nie znam ceny i nigdy w nim nie byłem). 

dzieki...dzonil i zarezerwowal...oplata 120 + prad....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.