Skocz do zawartości

Kamil_kms_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hej:

Mój Wilk znowu dał mi w kość.

Skończyłem remont tyłu , przodu, pomalowałem nadkola, ponaprawiałem zawiasy  i itd. ....

Więc czas na przedsionek  Sprzedawca zapewniał że namiot jest prawie jak nowy ale... (Błagam nie komentujcie)

To  co mam uchwyciłem na zdjęciach.

Próbowałem go złożyć ale jestem świeży w tym temacie. To moja pierwsza przyczepa a przedsionek tym bardziej.

Prędzej zrobię z tych rurek antenę jak stelaż do namiotu.

Czy jest jakaś  instrukcja ?

Czy ktoś wie jak to złożyć to  do kupy?? (NIE TAKIEJ KUPY :nono: )

Czy ktoś wie czego mi brakuje ??? :oslabiony:

Czy ktoś wie jak mi pomóc. :hmm:

Z tego co się zorientowałem to brakuje mi CAŁEGO PRZODU I PARU INNYCH RZECZY

POMOCYYY :blagac:

IDE SIĘ NAPIĆ i czekam na odpowiedź. :piwo:

Pozdrawiam :hej:  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:  :hej:

Kamil

 

post-18861-0-99876800-1430067266_thumb.jpg

post-18861-0-31821900-1430067269_thumb.jpg

post-18861-0-76179200-1430067271_thumb.jpg

post-18861-0-65706100-1430067273_thumb.jpg

post-18861-0-29626600-1430067275_thumb.jpg

post-18861-0-13069600-1430067278_thumb.jpg

post-18861-0-59117300-1430067280_thumb.jpg

post-18861-0-56326100-1430067283_thumb.jpg

post-18861-0-48970400-1430067286_thumb.jpg

post-18861-0-45189900-1430067289_thumb.jpg

post-18861-0-84279200-1430067378_thumb.jpg

post-18861-0-62348000-1430067381_thumb.jpg

post-18861-0-54902200-1430067383_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Próbowałeś chociaż cokolwiek dopasować? 3 "nogi" na przodzie (te z czarnymi stopkami), 3 rurki biegnące od przyczepy (te z haczykami, nie widzę na zdjęciach elementów do bez śrubowego montażu - masz takie? jest dodatkowa kedra?)

A tak poza tym fajny letni przedsionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu masz rację, pewnie sam jak robisz to pierwszy raz będzie ciężko. Zapakuj wszystko do przyczepy, zapakuj rodzinkę i dołącz się do jakiegoś spotkania, których na majówkę będzie sporo. Jestem przekonany że nie zostaniesz sam z tym problemem, a za instruktaż zapłacisz dobrym słowem no i ewentualnie jakąś zupką chmielową. Zakup i zabięrz ze sobą izolację w kilku kolorach do oznaczania rurek, która do której, a następnym razem pójdzie jak z płatka.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest daszek z bokami a nie przedsionek, ze zdjec wszystko masz - w ta kieszen na przodzie wsuwasz te rurki co maja splaszczone konce z dziurkami, szykujesz trzy maszty ze szpikulcami u gory a stopkami u dolu i zaczepiasz trzy rurki z haczykami do scian przyczepy przez takie biale oczka na scianie - ich masz piec ale na razie zaczepiasz tylko srodkowa i dwie skrajne - czyli masz zaczepione poprzeczki ktore laczysz z tymi pionowymi co maja szpikulce a na to zakladasz te co sa wsuniete w brzeg.

Podstawowa konstrukcja juz stoi - teraz wiazesz linki do szpikulcy i robisz 3 odciagi bo sie w cholere zawali wszystko, jak juz stoi to dokladasz jeszcze po jednej poprzeczce - tej od sciany do rurki w kieszeni i po jednej nodze - to sa te pozostale rurki ze srubkami motylkowymi - one maja trafic tam gdzie sa przerwy w kieszeni tej z przodu.

 

Tylko jak juz wszystko rozstawisz, to kup pasy sztormowe, bo jak duzy wiatr wpadnie to slabo to widze ale da rade, choc na brzegu morza tego bym nie rozstawil.

 

Poza tym to proste - prawda? :]

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie cos, tylko Ty masz wiekszy  model na wiecej rurek i na rurki stalowe a tu juz jest na karbonowe..sun_shine_1.jpgOczywiscie, na zdjeciu nie ma zalozonych odciagow, ze niby to samo stoi ale to tak dla picu tylko...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz - mozna dokupic przod ale latwo nie bedzie bo nie wiem gdzie, kiedys byla na forum taka firma co sie tym trudnila...Moze koledzy pomoga..

 

 

 

http://www.isabella.net.pl/akcesoria_pozostale_front_sunshine

 

sun_shine_3.jpg


Tu masz strone swojego przedsionka nawet budka podobna..

haupt_flair_vario_modul_II_3768.jpg

 

 

 

http://www.dwt-zelte.de/produkte/sonnendaecher/flair-vario-modul-ii/

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz - mozna dokupic przod ale latwo nie bedzie bo nie wiem gdzie, kiedys byla na forum taka firma co sie tym trudnila...Moze koledzy pomoga..

 

 

 

http://www.isabella.net.pl/akcesoria_pozostale_front_sunshine

 

sun_shine_3.jpg

Tu masz strone swojego przedsionka nawet budka podobna..

haupt_flair_vario_modul_II_3768.jpg

 

 

 

http://www.dwt-zelte.de/produkte/sonnendaecher/flair-vario-modul-ii/

Błagam podążajmy dalej tym tropem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie ale ... ;).

Na poważnie to jest kilku użytkowników z Białegostoku, pogadaj z nimi (na PW), podjedź nawet na jakiś parking "pod Tesco" tak aby mieli bliżej, rozłożą Ci ten daszek, pokażą jak się to robi, zobaczą czy i co da się ewentualnie przymocować.

 

Wiem, że post Tobie za wiele nie pomógł ale jak nie masz doświadczenia to będzie ciężko Ci wytłumaczyć tak abyś skumał o co kaman.

Ewentualnie ułóż wszystkie rurki ładnie, tak aby zmieściły się na jednym zdjęciu. Wtedy będzie można te rurki w paint ponumerować i pokazać Ci numerkami, gdzie one powinny być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na kempingach moim ulubionym zajeciem jak juz nic nie trzeba bylo zwiedzac to bylo gapienie sie na nowych co przyjezdzali i rozstawiali przedsionek - lepsze od kina...

 

Czasem mozna sie bylo poplakac ze smiechu a niekiedy trzeba bylo interweniowac bo grozilo rozwodem sasiadow, ale generalnie zabawa przednia i zauwazylem, ze nie tylko ja tak mialem, jak przyjezdzali nowi i budowali przedsionek to od razu jakos wszyscy wokol zaczynali siedziec na dworzu i niby sobie kawe pili... :tuptup:

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :ee: (jacek j,  gregory)


czy da się dokupić przedsionek który będzie idealnie pasował do mojej przyczepy: Wilk Stern 560 tk z 1998 roku


>?????

Edytowane przez Kamil_kms_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.