Skocz do zawartości
Vonlis

OW Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

Vonlis

Czesc !

Czy ktos z Was stacjonuje ze swoja cepka nad jezorem Nieslysz na terenie OW KORMORAN ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzejo19

Jeśli chcesz łowić ryby to nie polecam totalne bezrybie  w Niesłyszu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
StojącyNamiot

Witam, czy ktoś orientuje się czy w pobliżu Kormorana są jeszcze jakieś godne polecenia kempingi? Tam jest wszystko super świetnie ale po ostatnim wypadzie mam delikatnie ich dość a jeziorko mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carminek

A dlaczego masz dość tego ośrodka? Napisz coś więcej, bo wybieram się tam w lipcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AgaMar

Kormoran jest...jest :) Jednak ceny baaardzo europejskie  czyt. wysokie, http://www.kormoran-niesulice.pl/cenniki/pole-campingowe-caravaning.htmli w mojej subiektywnej ocenie, czyli  człowieka, który tam spędził młodość za wysokie.

Jezioro Niesłysz jest duże, czyste i fajne. Niestety dookoła średnio z miejscówkami dla nas. Pola biwakowe na dzikiej stronie Niesłysza jak ja to mówię, czyli Tyczyno, Krzeczkowo są niedrogie, ale bezklimatyczne( masa wrośniętych przyczep nawet z ogródkami i kwiatkami dookoła) i pamiętające Gierka, w Przełazach normalnych warunków nie ma, bo albo chcą gości na cały rok, albo miejsca mało ( U Bodzia) , albo wcale nie wpuszczają przyczep i kamperów ( Pałacyk)

Pozostają jeszcze dzikie miejscówki, albo  Kalinowo, Borowska...

Nie jestem pewnie obiektywny bo dla mnie Niesulice to wypad na jeden dzień ( niedziela)  na plażę i dla kąpieli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vonlis

Czesc. My w OW Kromoran mamy przyczepe, jezdzimy tu od paru dobrych lat(wczesniej do domkow) i nie narzekamy. W tym roku podniesli fakt ceny, ale w okolo jeziora nie ma drugiego tak wyposazonego i wygodnego osrodka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi