Skocz do zawartości
Marsinoino

Cemping Le Village Parisien, Varredes, Paryża był ktoś ???

Rekomendowane odpowiedzi

Marsinoino

Wybieram się z rodziną do Paryża w połowie maja, może był ktoś na tym kempingu i ma wyrobione zdanie na ich temat, za 6 nocy wyszło 102 euro wiec chyba nie tak dużo w porównaniu np do cen wejściówek do Disneylandu ;-)

Ten uroczy i spokojny kemping w miejscowości Varredes położony jest w parku o powierzchni 7 akrów, nad brzegiem rzeki Marne. Camping Village Parisien jest idealną bazą wypadową. Z pobliskiego miasteczka Meaux możemy dojechać pociągiem do tętniącej życiem stolicy Francji, Disneylandu i Parku Asteriksa. Po powrocie znajdziemy tu spokój i ciszę, aby dojść do siebie po przeżytych atrakcjach.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawelsn

Rozważ czy nie lepiej - taniej będzie rozstawić się w samym Paryżu, komunikacja podmiejska do najtańszych nie należy. Opisywany był tutaj kemping w Lasku Bulońskim. Ja mogę ci polecić ten kemping:

http://www.eurocampings.pl/francja/ile-de-france/essonne/milly-la-foret/kemping-la-musardiere-103844/

do disneylandu i Fontainebleau rzut beretem, można pojechać do Orleanu, Chartres itd., a do Paryża i Wersalu, dostawałem się w ten sposób, że jechałem samochodem do Antony, parkowałem na bezpłatnym parkingu pod cmentarzem :)

https://www.google.pl/maps/dir/48.7588457,2.2912163/48.7547351,2.300873/@48.7548222,2.2960574,592m/data=!3m1!1e3

skąd do stacji RER było 15 minut spaceru. Ot taka polska zaradność.

Ostatecznie jeśli nie lubisz się nałazić możesz popluskać się w baseniku na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marsinoino

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed

@Marsinoino

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wypocinami  <  zapraszamy

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi postami tego wątku, dowiesz się więcej.

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marsinoino

Napewno przeczytam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paczek

a była by możliwość dołączyć do Waszej karawany ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marsinoino

Pewnie że tak, ale jeszcze nie wiem czy dojdzie do skutku bo żona właśnie zmienia plany, ach te kobiety !!! Gdzie jedziecie tylko do Paryża czy jeszcze gdzieś ???

Edytowane przez Marsinoino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paczek

Pogadajmy na

kucharczyk4@o2.pl

lub

Wywolaj mnie na tel - oddzwonie

Pozdrawiam i ...czekam

Pewnie że tak, ale jeszcze nie wiem czy dojdzie do skutku bo żona właśnie zmienia plany, ach te kobiety !!! Gdzie jedziecie tylko do Paryża czy jeszcze gdzieś ???

Pogadajmy na

kucharczyk4@o2.pl

lub

Wywolaj mnie na tel - oddzwonie

Pozdrawiam i ...czekam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi