Skocz do zawartości

kemping Mazury ,,nad Giżyckiem"


Rapido77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam i szukam ale nie specjalnie znalazlem .Poszukuje kempingu , pola namiotowego czy nawet prywatnej działki(nieoficjalnej:) na mazurach.Lokalizacja to ,,nad Giżyckiem" czyli jeziora Kisajno,Dargin,Łabap,Mamry Święcajty .Wymagania nie wielkie :

1- prąd !!!

2 - dostęp do wody tak żeby się dało zwodować i używać motoròwkę i skuter.

3 - jako taka cisza nocna , zgredem nie jestem ale muzyki zapi.... z auta przez całą noc nie zniosę.Odpoczywajmy ale dajmy żyć innym.

 

Jedyne co znalazłem to :

 

Stanica wodna  

Sunny Camp pieczarki - przydałoby się jakieś aktualne info z powiedzmy ostatniego roku.

jeszcze ten Sekret się przewija ale nie wiem czy to się zmieniło w SunnyCamp czy już nie istnieje , nawet nie znam lokalizacji żadnego kontaktu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3 - jako taka cisza nocna , zgredem nie jestem ale muzyki zapi.... z auta przez całą noc nie zniosę.Odpoczywajmy ale dajmy żyć innym.

 

 

 

 

Ciekaw co ma motorówka  czy skuter, do względnej ciszy i spokoju na polu kempingowym

Jezu!! Port, czy ty czasem czytasz co piszesz  ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw co ma motorówka  czy skuter, do względnej ciszy i spokoju na polu kempingowym

Jezu!! Port, czy ty czasem czytasz co piszesz  ????

Spokój w czasie wypoczynku, to nie tylko spokój przy przyczepie 100 m od akwenu, ale również spokój przy brzegu jeziora, gdzie często się przebywa. Ciekawe, dlaczego "wyżsi" zabraniają na wielu zbiornikach wodnych używania właśnie sprzętu pływającego, motorowego? Dla ochrony  środowiska i właśnie dla zachowania tego spokoju. Jezu!!! Kolego Ty też czasem przemyśl co piszesz. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Giżycka na Niegocinie,to na kempingu Szekla wiem, że właściciele dość liberalnie podchodzili do motorowodniaków i dużo ludzi cały sezon u nich trzyma motorówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namiary dziękuje a co do reszty to mam wrażenie że to klasyczna zazdrość , tak mam kampera i skuter i to trzeba policzyć X4 taki zestaw bo tak ze znajomymi od lat się bawimy .Każdy się bawi jak lubi ja bym chyba umarł z nudòw bez pływadła nad wodą (to po co ta woda żeby na nią patrzeć ), żagle też fajne ale nie można poròwnać z motorwodniactwem.Z tą ekologią to bym nie przesadzał jeśli jest strefa ciszy to głòwnie chodzi o to co na brzegu a nie w wodzie .Paradoksalnie najczystsza woda jest tam gdzie najwięcej motorowadniakòw i statkòw czytaj Augustòw bo jest napowietrzana.Motoròwka czy skuter to jednak też środek transportu z wody widać więcej a Mazury są jeszcze piękniejsze.

Edytowane przez Spablo1
Tylko ortografia. Interpunkcja bez zmian. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam i szukam ale nie specjalnie znalazlem .Poszukuje kempingu , pola namiotowego czy nawet prywatnej działki(nieoficjalnej:) na mazurach.Lokalizacja to ,,nad Giżyckiem" czyli jeziora Kisajno,Dargin,Łabap,Mamry Święcajty .Wymagania nie wielkie :

1- prąd !!!

2 - dostęp do wody tak żeby się dało zwodować i używać motoròwkę i skuter.

3 - jako taka cisza nocna , zgredem nie jestem ale muzyki zapi.... z auta przez całą noc nie zniosę.Odpoczywajmy ale dajmy żyć innym.

 

Jedyne co znalazłem to :

 

Stanica wodna  

Sunny Camp pieczarki - przydałoby się jakieś aktualne info z powiedzmy ostatniego roku.

jeszcze ten Sekret się przewija ale nie wiem czy to się zmieniło w SunnyCamp czy już nie istnieje , nawet nie znam lokalizacji żadnego kontaktu nic.

 

na to wszystko jest camping w Nowych Gutach - sanitariaty SUPER, internet, sklep 300m, a sam kamp na uboczu z wlasnym molo i miejscem wodowania, przylacza H2O i AC na calym terenie, miejsca na 30 zestawow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Nowe Guty znam od lat , właśnie 15lat , bo tyle jeżdzimy na działkę nad Śniardwami jakieś 10minut wodą obok.Miejsce fajne czysta płytka woda no trochę ciasno w weekendy bo on jest jakby otwarty i jest tam milion plażowiczòw z ulicy .O samej infrastrukturze to mało wiem bo tylko tam przypływam ma lody czy jakieś jadło (czyli że to jest) .Jest to chyba bardziej pole namiotowe niż kemping ale przyczepy też tam widuje.Zawsze była taka wypożyczalnia sprzętu surfingowego ale w tym roku jakby jej nie było , skutery też wypożyczają jakaś tam motoròwka z Bananem i innym ciągadłami też jest.Ogólnie miejsce fajne polecam tylko te weekendy trochę przeludnione.No chyba że mowa o innym Kempingu w Nowych Gutach bo tam linia brzegowa jest mocno zagospodarowana a całej nie sprawdzałem :)W tym roku też będe na 100% jakiś tydzień w okolicy to wpisze co tam jak tam.Kawałek dalej przy kanale jest taki Kemping w Okartowie , No te dolne mazury poniżej Giżycka to jakieś takie bogatsze w Kempingi na szlaku i niekoniecznie bo są też inne miejsca.Policja też przypływa więc na pływanie czymś na dziko bez patentu to bym się nie nastawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam i szukam ale nie specjalnie znalazlem .Poszukuje kempingu , pola namiotowego czy nawet prywatnej działki(nieoficjalnej:) na mazurach.Lokalizacja to ,,nad Giżyckiem" czyli jeziora Kisajno,Dargin,Łabap,Mamry Święcajty .Wymagania nie wielkie :

1- prąd !!!

2 - dostęp do wody tak żeby się dało zwodować i używać motoròwkę i skuter.

3 - jako taka cisza nocna , zgredem nie jestem ale muzyki zapi.... z auta przez całą noc nie zniosę.Odpoczywajmy ale dajmy żyć innym.

 

Jedyne co znalazłem to :

 

Stanica wodna  

Sunny Camp pieczarki - przydałoby się jakieś aktualne info z powiedzmy ostatniego roku.

jeszcze ten Sekret się przewija ale nie wiem czy to się zmieniło w SunnyCamp czy już nie istnieje , nawet nie znam lokalizacji żadnego kontaktu nic.

 

 

myślę że Szekla w Strzelcach spełnia wszystkie Twoje oczekiwania

http://www.campingszekla.e-gizycko.pl/

Edytowane przez 11thebest (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Nowe Guty znam od lat , właśnie 15lat , bo tyle jeżdzimy na działkę nad Śniardwami jakieś 10minut wodą obok.Miejsce fajne czysta płytka woda no trochę ciasno w weekendy bo on jest jakby otwarty i jest tam milion plażowiczòw z ulicy .O samej infrastrukturze to mało wiem bo tylko tam przypływam ma lody czy jakieś jadło (czyli że to jest) .Jest to chyba bardziej pole namiotowe niż kemping ale przyczepy też tam widuje.Zawsze była taka wypożyczalnia sprzętu surfingowego ale w tym roku jakby jej nie było , skutery też wypożyczają jakaś tam motoròwka z Bananem i innym ciągadłami też jest.Ogólnie miejsce fajne polecam tylko te weekendy trochę przeludnione.No chyba że mowa o innym Kempingu w Nowych Gutach bo tam linia brzegowa jest mocno zagospodarowana a całej nie sprawdzałem :)W tym roku też będe na 100% jakiś tydzień w okolicy to wpisze co tam jak tam.Kawałek dalej przy kanale jest taki Kemping w Okartowie , No te dolne mazury poniżej Giżycka to jakieś takie bogatsze w Kempingi na szlaku i niekoniecznie bo są też inne miejsca.Policja też przypływa więc na pływanie czymś na dziko bez patentu to bym się nie nastawiał.

 

W nowych Gutach - numer 60 jest nowy kemping od 2-3 lat - czynny tylko od czerwca do konca sierpnia... Wlasciciele na codzien mieszkaja w Niemczech a w sezonie sa w Polsce ...

 

http://www.camp.noweguty.info/

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w zeszlym roku - bylismy 4 dni - bylo super, cisza spokoj, wszystko co potrzebne bylo pod reka, wlasciciele maja rowerki wodne, kajaki do dyspozycji dla wczasowiczow za "co łaska", np kotwice do pontonu pozyczylem na caly dzien za "dziekuje", lodeczka z wioslami za caly dzien to koszt 15 zeta, kajak na dzien byl za free, lezaki, ping pong, sprzet do siatki, billard za free, dostep do grilla free, drzewo do kominka free... itd, samo miejsce urokliwe i spokojne, raczej na uboczu, samych wlascicieli widzielismy dopiero 2 dnia jak nas meldowali i 4 dnia przy wyjezdzie nam pomachali z tarasu - bardzo fajni i spokojni ludzie ;-) 

 

Mieliśmy tylko tam byc jedna noc i jeden dzien ... bylismy 4 noce i 4 dni ;-)

 

Po prawej przy duzym budynku sa sanitariaty, jak to moj syn mowil "kosmiczne", samo myjace sie deski sedesowe, woda wszedzie sie sama wlacza (ustawiasz tylko trmp 36-50st), syszarki, szampony, mydla wszystko bylo w nich..

 

Na dole duze budynko na ukonczeniu byla swietlica no dupiate dni - ping pong, billard, pilkarzyki i miejsce z kominkiem...

 

widac tez miejsce z dostepem do wody i dojscie do niego...

 

 post-11643-0-83497400-1429433605_thumb.jpg

 

post-11643-0-82282700-1429433608_thumb.jpg

 

post-11643-0-92239700-1429433615_thumb.jpg

 

post-11643-0-36399400-1429433622_thumb.jpg

 

post-11643-0-21645600-1429433629_thumb.jpg

 

post-11643-0-04643600-1429433636_thumb.jpg

 

post-11643-0-79476700-1429433642_thumb.jpg

 

post-11643-0-60191100-1429433649_thumb.jpg

 

post-11643-0-35530700-1429433657_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.