Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy po powrocie, proszę pisać i zdjęcia pokazywać. :oslabiony:

 

Witam narazie nici z odpowiedzi. przesylamy pozdrowienia z Hiszpanii (droga powrotna z Gibraltaru). Na relacje bedzie czas zima.

 

 

Tutaj strajki, brak disla ale pieknie i cieplo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

znamy fajne campingi i nierdrogie, a rewelacyjnie położone.

Jeśli możesz to prześlij namiary na te Campingi na adres ekrezel@poczta.onet.pl

wybieramy się, ale dopiero w sierpniu. Z góry dzięki

Ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy. Przejechane ok. 3000 km. Byliśmy na 2 kempingach - Zaton i Bi-Village.

Pierwszy ogromny, bardzo czysty i rewelacyjnie wyposażony. Wspaniałe miejsce na wakacje z rodziną. Piaszczysta plaża, wiele placów zabaw, 2 baseny, no i CZYSTOŚĆ! Łazienki jak w domu. Non stop sprzątają w nich panie. Praktycznie po każdym użyciu od razu wkracza pani, która sprząta. Bardzo nam się ten kemping spodobał. Niestety był dość drogi.

Bi-Village to duży kemping na Istrii w okolicy Puli. Kemping fajny - 3 baseny i ładna plaża z kamyczków. Piękne widoki na Brijuni z brzegu i ładna okolica. Minusem jest słaby plac zabaw dla dzieci no i niektóre łazienki trochę wiekowe, aczkolwiek czyste. Cena niższa jak w Zatonie, ale dużo więcej ludzi i choć jeszcze sezon nie zaczął się na dobre prawie cały zajęty. Wolne parcele dało się policzyć na palcach jednej ręki.

Nie wiem co by tu jeszcze napisać. Jak macie jakieś pytania chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Premantura - bo ja zawsze chciałem tam się znaleźć

byłam tam dwa razy po prostu cuuuudownie

 

koloseum w Puli

 

jak każde koloseum ale generalnie warto

 

wodospady Krka

 

fajne:)

 

może Dubrownik jak starczy czasu. Jak nie to południe Chorwacji zwiedzimy innym razem.

 

i chyba na tym stanie? bo na wszystko to czasu ze 3 tygodnie by potrzeba

Ja bym jeszcze poleciła po drodze Plitvickie - zawsze niezapomniane

a południe zostawić na nast. raz jest tam naprawde jeszcze mnóstwo do obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Właśnie wróciliśmy. Przejechane ok. 3000 km. Byliśmy na 2 kempingach - Zaton i Bi-Village.

 

Możesz podać własnie ceny tych kempingów. Jak się płaci za osoby, przyczepkę auto namiot osobno itp... Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny masz na ich stronach:

 

www.zaton.hr

www.bivillage.com

 

Płacisz za parcelę (w tym woda i prąd) + ilość osób. Oprócz tego jest jeszcze jakaś opłata rejestracyjna (jednorazowa).

 

Kurcze na 2 dorosłych i 2 dzieci na Parceli w strefie A to koszt prawie 300 zł za dobę :] Chyba, że xle rozumię Chodzi mi o CAMP ZATON :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle osób rzeczywiście to możliwe. Nam (2 os. dorosłe i jedno dziecko) w I połowie czerwca wychodziło ok. 120 zł za dobę.

 

Policzmy:

Parcela - 22 e

2 os. dorosłe - 18,20 e

2 dzieci - 14,20 e

Razem: 54,40 e x 3,30 zł = 179,52 zł /dobę

 

Do tego jakieś drobne opłaty rejestracyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle osób rzeczywiście to możliwe. Nam (2 os. dorosłe i jedno dziecko) w I połowie czerwca wychodziło ok. 120 zł za dobę.

 

Policzmy:

Parcela - 22 e

2 os. dorosłe - 18,20 e

2 dzieci - 14,20 e

Razem: 54,40 e x 3,30 zł = 179,52 zł /dobę

 

Do tego jakieś drobne opłaty rejestracyjne.

 

Powiedz mi czy warto zapłacić te pieniądze i jechać na ten CAMP jak tam z plażą wygląda, jak z zaopatrzeniem w jedzenie ? Czy jest restauracja jakie ceny?? Mógłbys podesłac mi parę zdjęć z tego Kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto. Nie licz na niskie ceny w Chorwacji, a ten kemping akurat jest warty swojej ceny.

Na terenie kempingu jest duży sklep z jedzeniem, ale bardzo drogi. Lepiej przy okazji zwiedzania zrobić zakupy w pobliskim Zadarze. Tam masz Lidl i Konzum z tańszych sklepów.

Plaża jest piaszczysta. Jednak nie łudź się, że piasek wygląda tak jak nad Bałtykiem. Ich piasek jest koloru żółto-szarego i bogaty jest w okruchy muszli. Plaża dobra dla dzieciaków - długo jest płytko.

Co do cen w restauracjach to standardowo drogo :hop1: ale wybór ich na terenie kempingu masz spory. Na pewno coś wybierzesz. Ja tu nie jestem dobrym doradcą. Nie lubię jedzenia z knajp i w zasadzie poza spróbowaniem lokalnych specjałów nie mam dużego doświadczenia.

Dużo zdjęć masz na ich stronie. Mogę Ci coś tam podesłać, ale potem, bo teraz jestem w pracy i ich nie mam przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdjęć masz na ich stronie. Mogę Ci coś tam podesłać, ale potem, bo teraz jestem w pracy i ich nie mam przy sobie.

 

WŁaśnie za dużo zdjęć z kemping, pola namiotowego nie mają. Jakbys mógł mi na privka podesła.c byłbym wdzięczny. wodecki@go2.pl

 

P.s. powiedz mi czy ognisko lub grilka mozna robić na tym kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy ze zlotu Adria Rally w niedzielę. Myślałem, że po 15-tu latach pływania po chorwackich wodach nic mnie nie zaskoczy. A jednak !! Dostałem kartę magnetyczną by swobodnie przekraczać bramki. To dobry pomysł, bo obcy nie moga wjechać. Ale między 23 a 7 rano bramki są zamknięte. Pilnująca ochrona nie pozwoliła nam wjechać. Tłumaczenia, że mieszkamy na campingu nic nie dały. Nic nie dają też napisy na recepcji że camp jest czynny od 0 - 24. Informacji w "necie" ani w folderze o tym nie ma. Auta muszą stać przed bramą. Pojechałem do znajomych i wracałem po północy, rozmowa z "cieciem" odebrała mi resztkę pozytywnych uczuć którymi darzyłem Chorwatów. Mogę dodać, że asfaltowali dróżki i prowadzą prace budowlane - zapachy rewelacyjne. Dopisało towarzystwo - spora polska grupa- dobrze zorganizowana. Chorwaci zawiedli. AdamH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. powiedz mi czy ognisko lub grilka mozna robić na tym kempingu.

 

Są gotowe grille do dyspozycji gości. Po 3 w okolicach każdego kompleksu łazienkowego. Nawet przy niektórych był węgiel, ale lepiej na wszelki wypadek weź swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.