Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze mówiąc to Chorwacja jest sama w sobie super, echh rozmarzyłam się :ok:

 

Premantury nie znamy, my z Istrii najlepiej wspominamy kemping pod Fasaną (Bi-Village) - miasteczko z pięknymi alejkami, trzema kompleksami basenów, własną codziennie czyszczoną plażą i koncertami co wieczór. Stamtąd pojechaliśmy m. in. do Puli, na wyspy Brijuni (widoczne z kempingu), na wyspę Cres; z tego kepingu można brzegiem morza dojść do uroczego miasteczka Fasana.

 

Rab - uuu, dla mnie osobiscie nigdy więcej. A na kempingu o którym piszesz jest bruudno :/ (przepraszam, jestem wymagająca). Zresztą ten drugi kemping na Rabie też jest kiepski. Ale samo miasteczko Rab super :ok:

 

Szybenik śliczny, co do kempingu w Szybeniku to nie macie wyboru, hmmmm...

 

Fajne kempingi w tej okolicy są właśnie przed Trogirem (Belvedere chyba), w Splicie też... No i w Dubrovniku też pierwsza klasa.

 

W razie czego służymy szczegółami.

 

Pozdrawiamy całą Waszą rodzinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

To nasz pierwszy post na forum, które namiętnie studiujemy.

Zdecydowanie chcemy wyjechać 6 czerwca (najpóźniej 7-go rano). Jedziemy w trójkę wraz z 12 letnią córką. Miejsce postoju bliżej nieokreślone (pierwszy raz jedziemy w tym kierunku). Może ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie polecić nam przyzwoity a zarazem niedrogi camping. wszelkie propozycje w tym względzie będą wielce przydatne.

A może ktoś w tym samym czasie co my planuje wyjazd w tym kierunku? Będzie nam miło podróżować w towarzystwie doświadczonych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marmur - tak jak napisała moja Kasia - my proponujemy m.in. te campingi aczkolwiek jest ich cała masa. Napisz gdzie celujecie to podpowiemy coś więcej - zjechaliśmy całą Chorwację w zeszłym roku od Istrii po Dubrownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marmur - chyba z tym "niedrogi" to będzie najgorzej. Chorwacja - wbrew powszechnym opiniom - nie jest tania, albo JUŻ nie jest tania. Nas kempingi kosztowały średnio 35 euro, ale był i taki za 55 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my jedziemy do Chorwacji (już po raz trzeci i pewnie nie ostatni :bukiet: ) . Wyjazd 2 lipca, z postojami krótkimi w Pradze i Ptuj - celujemy w Dalmację (Zivogosce) i okolice Szybenika.

Mamy 11 latkę - czy ktoś z Was wybiera się w te okolice w tym czasie - może się spotkamy?

Pozdrowienia z Gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Nasz wyjazd w pewnym momencie stanął pod znakiem zapytania ale mam nadzieję, ze kłopoty już się skończyły i dzisiaj zabraliśmy się za przyczepę (porządki, przegląd, jazda próbna itp).

Do wyjazdu doszła nam jeszcze jedna persona - pies, właśnie załatwiamy mu paszport.

Wyjeżdżamy zdecydowanie 7 czerwca a wracamy najpóźniej 18 czerwca. Czasu mało więc raczej nie będziemy się pchać na południe. Myślę, że wylądujemy w Kvarnerze.

Przestudiowaliśmy forum, materiały otrzymane za pośrednictwem www.pl.croatia.hr ,(przysłali sporo materiałów wraz z cennikami) http://www.camping.info/ itd. Nadal nie mamy zdecydowanego faworyta wśród campingów i nie ukrywam, że bardzo liczymy na Wasze wskazówki w tym względzie. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj na www.cro.pl wsród tematów na forum sa tez kempingi.

A ja mimo że na krótko wybrałbym Dalmację.Dla mnie Chorwacja to teren od Zadaru na południe.Teren na północ to przedsionek :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

A my wyjezdzamy jutro w poludnie jedziemy do Zadaru i gdzies troche dalej.

 

Campingi wyszukane z forum cro jedziemy na karte CCI i czeki campingowe po 14 Euro za noc /2 osoby /platz/prad i pies .Pierwsze dni na ZATON

 

Wszystko sprawdzone z cenami

 

:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wyjeżdżam 20-go czerwca. Zaczynam od Dubrownika, trasę dojazdu jeszcze analizuję. Są dwa warianty, pierwszy PL, SL, HU, CRO, BIH,CHR-Dubrownik, drugi PL, CZ, A, Sl, CRO-Dubrownik. Wariant nr 1 to dystans 1460km trasa dość trudna, czas przejazdu do 30tu godzin lecz ze wspaniałymi widokami (nie jedziemy autostradami). Wariant nr 2 dystans 1711km czas przejazdu ok 22 godz. bez specjalnego zachwytu (autostrady). Każdą z tras można pokonać etapami. Jadę bez kempingu, ale i tak mam co wieźć (sprzęcik pływający), mamy zamiar odwiedzić kilka lub kilkanaście wysepek na Adriatyku, więc wybór padł na pływadło i noclegi na kwaterach. Powrót planuję w połowie lipca, może jakieś spotkanko i Karlowacko lub Ożujsko w realu.

 

 

Pozdrawiam be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

 

Wlasnie wrocilismy z CRO + Bosni

przejechano 1958 kilometrow 575 zdjec, opaleni ,czesliwi i wypoczeci

Witamy po powrocie, proszę pisać i zdjęcia pokazywać. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.